Къде в София се оперира апандисит?

  • 13 735
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
Neznam oba4e men si me boli neznam tu boli tu minava>hodih na 5 lekaria i vsicki kazvat,4e ne e apandisit.Kvo da Pravia ne znam.... ooooh!

# 16
  • Мнения: 2 199
При мен се оказа пясъчинки в бъбреците  Tired
Изобщо не ме боли отзад, ами там където е апандисита. И пак бъбреци....  ooooh!

# 17
  • Мнения: 91
Мен ме оперираха на 19 май 2006 г. в Пирогов по спешност. Благодарна съм на личната ми лекарка, която веднага разбра, че е апандисит. Лежах 3 дена. След месец и половина забременях.  Peace

# 18
Здравейте,
аз искам да попитам, колко време след операцията от апандисит, мога да правя секс отново?

# 19
ако някой знае да отговори !!! плииз! ако може да обясни по подробно за физическото натоварване след операцията ...

# 20
  • Мнения: 90
Здравейте на всички.На мен ми направиха конизация през януари,и оттогава насам все нещо долу вдясно ме боли.Април месец ходих по доктори и казаха ,че имам хроничен апендисит,но в диагнозата ми пишеше неуточнен.Пих антибиотих и се пооправиха нещата,но сега пак ме боли и дали може все пак да е апенедсит.Много тъпо зву4и знам ,но къде да ида и да разберат какво ми е Praynig

# 21
  • Мнения: 90
а сега се сетих ,че имам едно парене постоянно може да се каже долу отдясно пак,и не мислите ли че ако беше апендисит досега трябваше да се е пукнал.Вечер като си легна и изпитвам нещо странно .Имам чувството че вече полудявам.Тия дни пак ще тръгвам по лекари-писна ми вече Hug

# 22
  • Мнения: 90
Ами след като ме хванаха тежки болки сега ме изкараха че имам колит,кръвта и урината били в норма .И аз вече незнам какво лекувам Thinking

Общи условия

Активация на акаунт