Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 22 отговора

Sverige

Да ме прощава Дона (а ако не ми прощава, ще сменя заглавието  Blush), но много ми хареса това 'Любов необяснима', но искам да говорим и да разкажете за друго тук. Любов необяснима към мъже в живота ви...хора, които не е трябвало, не е било морално, позволено, желано, обяснимо, логично да обичате, но сте обичали и сте се раздавали.... Аз поне намирам много общо с другата едноименна тема, обичаш нещо или някого въпреки всичко... Разкажете....
Цитирай

София

Ми те всичките са ми били необясними  Blush
Цитирай

Белгия/София

Любов необяснима към мъже в живота ви...хора, които не е трябвало, не е било морално, позволено, желано, обяснимо, логично да обичате, но сте обичали и сте се раздавали....... Разкажете....

Описваш най-голямата любов в живота ми. Не мога да разкажа.
Цитирай

Sverige

Ей, това е лошото на тази тема, че е много лична и трудно се разказва от такава трибуна ... и все пак... Дона, аз пък мога да кажа, че повечето ми са обясними, т.е. напълно класически случаи, но имам случаи, в които за всчики наоколо за да обичам дадения човек, трябва да съм изпаднала в тотално умопомрачение  Blush
Цитирай

Препънах се на още на "морално" в описанието ти. За съжаление или за радост за мен моралът е по-важен от любовта и си платих цената за това.
Цитирай

London, UK

Ох...Всеки път, когато съм обичала съм обичала по такъв начин - лудо, необяснимо, първично...Всички са ме мислели за луда и са били прави, ама...
Като прочитам за втори път питанката ти, се сещам и за едно друго преживяване, което обаче....не мога и не искам да споделя. То се връзва най-вече с епитетите "неморално" и "забранено".
Цитирай

София

Е в мойте случаи или не е било здравословно за мен, или не е било редно, или сме нямали нищо общо... нямам класическа, приятна връзка с някое добро момче  Smile
Цитирай

London, UK

Е в мойте случаи или не е било здравословно за мен, или не е било редно, или сме нямали нищо общо... нямам класическа, приятна връзка с някое добро момче  Smile

Мда....Понякога съм се чудела, толкова ли не мога да си намеря един нормален, спокоен мъж. Мечтала съм си за скучна връзка без никакви изненади Crazy
Цитирай

София

Мечтала съм си за скучна връзка без никакви изненади Crazy
Само така си мислиш  Wink
Цитирай

Варна

Естер, казах ти хойкай докато си млада и без деца  Laughing Моралът е за по-късна възраст.
Цитирай

London, UK

Само така си мислиш  Wink

Мда...тези настроения бързо ми минават Crazy 
Явно се наслаждавам на садо-мазохистични емоционални отношения.
Цитирай

Sverige

Естер, казах ти хойкай докато си млада и без деца  Laughing Моралът е за по-късна възраст.

Mr. Green

Дона, като казва нездравословно за мен, не е било редно или сме нямали нищо общо....при мен май или е класика в жанра, или всички твои 'или'-та в едно, и нездравословно, и нередно и нищо общо, абе .... аз по принцип си скачам от крайност в крайност... Най-интересното, че със сегашния си акъл за тази необяснима любов като мисля и аз си се чудя на акъла, ама тогаз се давех в онзи синьо-зелен поглед  Crazy
Цитирай

Всички мъже са еднакви.
Въпросът е да не си капо.
Цитирай

Sverige

Всички мъже са еднакви.
Въпросът е да не си капо.

С първото не съм съгласна. С второто - значително повече.  Laughing
Цитирай

София

Необяснимо е за мен, но погледнато днес, с този акъл, на тези години, с опита, който имам сега.
Тогава хич не съм се замисляла обяснима ли е любовта ми и заслужава ли да го обичам. В 90% от връзките си съм обичала много и съм се раздавала. Видени през днешния ми поглед, чувствата горели тогава ми се струват напразно похабени. И дето баба все ми повтаряше "Оти си толко проста та му ревеш!..." продължението е малко нецензурно  Wink
Има и такива, с които сме били странна, както казваш ти нелогична двойка. Щеше ми се да не съм си губила времето, но пък е добър опит.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 22 отговора