«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

улинари€
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-5 от 5 отговора

—офи€, Ѕългари€

ћнени€: 1 268
«дравейте момичета!
Ќаистина много ви мол€ за помощ  Praynig Praynig Praynig
”тре ще се сдоби€ с 2 гъши дроба, но незнам какво да ги прав€.
ѕуснах търсачката - нищо точно
ѕък и най-важното от едини€ искам да направ€ пастет, а от други€ да го изпека или да го изпържа, но от прочетеното в главата ми  стана пълна каша.
»ма 3 взаимноизключващи се рецепти във форума  за това как се прави гъши пастет - ко€ бихте препоръчали ?
» четох нещо че дробът се кисне но в какво точно - четох за мл€ко или студена вода или пък кон€к...? Sad
ѕомощ! ѕомощ
÷итирай

Ѕг-мама

ћнени€: 1 220
«а пастета  не мога да помогна , но мога да ти кажа че съм пекла със пр€сно мл€ко и става много хубав .ѕонеже е много мазен а по така приготвени€т начин пр€сното мл€ко обира от мазнината  Peace
ѕечен на скара също става хубав.
÷итирай

—офи€, Ѕългари€

ћнени€: 1 268
«а пастета  не мога да помогна , но мога да ти кажа че съм пекла със пр€сно мл€ко и става много хубав .ѕонеже е много мазен а по така приготвени€т начин пр€сното мл€ко обира от мазнината  Peace
ѕечен на скара също става хубав.
киснеш ли го в мл€ко или как точно? ћол€ те дай рецептата  Hug
÷итирай

Ѕг-мама

ћнени€: 1 220
не не го кисна , измивам го и заливам с пр€сно мл€ко колкото да го покрие мл€кото и пека  Hug
÷итирай

¬ лудницата на 2-ри€ етаж.

ћнени€: 2 026
≈то и от мен рецепти,правим ги напоследък с патешки дроб,но и с гъши става.
1.Ќар€зваш си дроба на парчета,не много дребни,защото се свива,слагаш го в тенджера и наливаш вода да го покрие.“енджерата слагаш на по-бавен огън,като изври водата,той започва леко да се запържва,посол€ваш и бъркаш,запържваш го колкото ти харесва,но не много за да остане крехък.

2.—вар€ваш го по същи€ начин,но на едри парчета,като изстине го режеш на тънко,посол€ваш със шарена сол,чубрица или друга подправка,ко€то ти харесва и е готово Mr. Green
ƒвете рецепти са за мезе.

3.Ќар€зваш си дроба,2 глави лук,картофи,слагаш всичко в тавичка,посол€ваш,прибав€ш червен и черен пипер и малко вода,отгоре покриваш с фолио и печеш във фурната1,5 часа,после махаш фолиото да се запече отгоре и е готово.
Ќе се слага мазнина,защото дробът си пуска много. Peace

ƒано ти харесат рецептите.
÷итирай

под ореха

ћнени€: 533
≈то ти много рецепти , наслаждавай се

http://www.gotvetesmen.com/forum/index.php?topic=139.msg494#msg494
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-5 от 5 отговора