Искам да съм модератор!

  • 8 363
  • 193
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 099
От любопитство цъкнахте на тази тема, нали?! Гледате - Ивонска е изтипосала големите си амбиции и у форОмо! Не стига, че детето и на 10 месеца говори вече японски, а сега и модератор рИве да става!...

Темата е за друго и е подчертано шегаджийска! Всяка прилика с действителни потребители и под-форуми е случайна!
Та.... Ако бяхте мод(ка): в кой под-форум щяхте да патрулирате с метлата и какво бихте променили.

Ще дам пример.

Бих искала да оглавя "Хранене с адаптирано мляко и захранване на бебетата"  (целувам ръка на Vivi и pandora - не, че това ще смекчи справедливия им гняв!).
Щях да направя създаването на теми, в чието заглавие участва думата "попара" невъзможна опция! 86 страници с по две теми на всяка - стигат!
На всеки въпрос "Захранване - от кога", зададен с опцията "Започни нова тема" да излиза от монитора чук, който да удря през ръцете и клавиатурата зад-компютърното устройство!
Всяка нова тема, касаеща чувството за вина поради не-кърмене да осигурява автоматично едногодишен безплатен абонамент при психоаналитик, разходите за който да се покриват от кърмачки, дръзнали да кърмят най-нагло в средата на градинките!

А, вие?

# 1
  • Мнения: 2 161
Не искам да съм модератор,защото ще започнат да ми се подмазват.И така ще ми отнемат удоволствието да влизам тук.

# 2
  • Мнения: 281
В Красива мама. Ще бъда Злият Модератор. Масов убиец с кървясъл поглед.
Добре, че съм обикновен зъл модEНоратор без власт.

# 3
  • София
  • Мнения: 3 099
В Красива мама. Ще бъда Злият Модератор. Масов убиец с кървясъл поглед.


Кого ще затриеш? Защо?

# 4
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Когато започнах тук и аз не бях наясно кои от темите са много дискутирани. Е, не съм пускала теми за попари и захранване, за колики, гърнета и прочие, но разбирам майките, които ги пускат.
Обаче има и някои, които определено пускат тема, само за да има такава и без да се интересуват много от въпроса, който поставят. Ето такива бих ги затрила бързо и с предупреждение.

Ивонска, и аз искам самолет, ама нямам Mr. Green

# 5
  • Мнения: 4 111
Не знам дали е възможно, но ми се иска при натискане на бутон да излиза съобщение "Сигурни ли сте, че досега не е пускана такава тема? Ползвахте ли търсачката (с линк към търсачката)? А търсачката на архива (пак с линк)? И подробно обяснение - какво е търсачка и за какво служи тя.  Crazy
На въпроса - на моменти ми се иска, на моменти ги съжалявам.

# 6
  • Мнения: 3 447
Не знам дали е възможно, но ми се иска при натискане на бутон да излиза съобщение "Сигурни ли сте, че досега не е пускана такава тема? Ползвахте ли търсачката (с линк към търсачката)? А търсачката на архива (пак с линк)? И подробно обяснение - какво е търсачка и за какво служи тя.  Crazy

И накрая да излиза съобщение "Съжаляваме, но темата не може да бъде пусната"  Simple Smile

# 7
  • Мнения: 281
В Красива мама. Ще бъда Злият Модератор. Масов убиец с кървясъл поглед.


Кого ще затриеш? Защо?
Ами аз няма да правя това, което Истинският модератор прави. Аз ще вилнея,трия и баннвам наред без логика и правила. Ей, така. От типа „дай на селянина власт”. Докато не превърна форума КМ в блог. Козметиката няма да пипам. Само ноктопластиката.
Ще започна с тези, които взимат заплата и си купуват некачествени неща всеки месец (и после се оплакват в друга тема или На пазар), докато ги снимат и вече са им омръзнали. Първо – скарват се с мъжете си за пари и после си го изкарват на друг. Второ повличат със себе си други Ауу-отивам-да-си-го-купя жени и развалят семейства. Трето стимулират търговците да вкарват боклуци и да пълнят пазарите,базарите, масите по улиците и т.н.Спирам по този начин и корупцията в общината.
Бих посъветвала мъжете наказанието за това, ако не го облече/обуе никога да е – всеки ден, един месец със “страхотна(та) блузка, момичета”.
Шегувам се.  Grinning

P.S. Ако освен всичко друго, си мислите, че съм и крайна - не сте чули мъжът ми, който иска да стане кмет.

# 8
  • Мнения: 620
В Красива мама. Ще бъда Злият Модератор. Масов убиец с кървясъл поглед.


Кого ще затриеш? Защо?
Ами аз няма да правя това, което Истинският модератор прави. Аз ще вилнея,трия и баннвам наред без логика и правила. Ей, така. От типа „дай на селянина власт”. Докато не превърна форума КМ в блог. Козметиката няма да пипам. Само ноктопластиката.
Ще започна с тези, които взимат заплата и си купуват некачествени неща всеки месец (и после се оплакват в друга тема или На пазар), докато ги снимат и вече са им омръзнали. Първо – скарват се с мъжете си за пари и после си го изкарват на друг. Второ повличат със себе си други Ауу-отивам-да-си-го-купя жени и развалят семейства. Трето стимулират търговците да вкарват боклуци и да пълнят пазарите,базарите, масите по улиците и т.н.Спирам по този начин и корупцията в общината.
Бих посъветвала мъжете наказанието за това, ако не го облече/обуе никога да е – всеки ден, един месец със “страхотна(та) блузка, момичета”.
Шегувам се.  Grinning

P.S. Ако освен всичко друго, си мислите, че съм и крайна - не сте чули мъжът ми, който иска да стане кмет.


Искрено ме развесели Joy Joy Joy
Хубаво е човек да има амбиции,но първо в по-правилна посока....с повече житейски смисъл.
Натискане да си мод само и само да имаш "власт" да затриваш мнения и "да ти имат страх" ми клони малко към избиване на комплекс newsm78.

# 9
  • София
  • Мнения: 3 099
...
Хубаво е човек да има амбиции,но първо в по-правилна посока....с повече житейски смисъл.
Натискане да си мод само и само да имаш "власт" да затриваш мнения и "да ти имат страх" ми клони малко към избиване на комплекс newsm78.
Хахахах! Ти си от описаните, нали?!

# 10
  • Мнения: 3 447
Хубаво е човек да има амбиции,но първо в по-правилна посока....с повече житейски смисъл.
Натискане да си мод само и само да имаш "власт" да затриваш мнения и "да ти имат страх" ми клони малко към избиване на комплекс newsm78.
А на мен - към добро чувство за хумор  Simple Smile

# 11
  • София
  • Мнения: 3 099
Диванчето с райбер ли ще е?  Joy

Зависи кой пита!

# 12
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Много дълго мислих (около пет секунди, но това си е доста време  Laughing). Не ща да ставам модератор. Много работа, бе. Много отговорности...
Аз винаги съм бягала от отговорност. Например, когато забременях, избягах в чужбина.  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 516
Искам да съм модератор! Обичам да всявам страх и ужас в околните!

# 14
  • София
  • Мнения: 3 099
 Бягате от конкретика....  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт