Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Диети и отслабване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 28 отговора

София

Какво представлява новата хранителна добавка Талия, която Аня Пенчева рекламира? Колко струва, има ли ефект? Споделете какво знаете и дали сте пробвали.
Цитирай

Поредната измишльотина според мен! Whistling
Тя на рекламата дори Аня Пенчева не изглежда в супер-форма.  Mr. Green Сигурно не е приемала достатъчно Талия.
Цитирай

DE

Пълна глупост!
Цитирай

София

Не знам за Талия - та, но Аня Пенчева е попрекалила с размера на бюста според мен. Изглежда като крава ooooh! Поне на тази реклама...
Цитирай

Не вярвам.
Ще си купя продукта, с който Мартина Вачкова отслабне. Mr. Green
Цитирай

София

С какво е отслабнала Марта Вачкова? Тя не следваше ли програмата на д-р Емилова? А и тя Марта пак си върна килограмите.
Цитирай

С какво е отслабнала Марта Вачкова? Тя не следваше ли програмата на д-р Емилова? А и тя Марта пак си върна килограмите.

Именно!

Не може да ядеш каквото и когато си поискаш, после да глътнеш една Талия и да регулираш своята такава...
Защо не покажат 40 жени, минали курс с Талия, да видим какво са променили по себе си?
Цитирай

близо до Витоша

а, какво ще кажете за корема на Аня от същата реклама  Mr. Green
Цитирай

newsm11поредната измишльотина
Цитирай

а, какво ще кажете за корема на Аня от същата реклама  Mr. Green

Аха, занимава ме въпроса защо именно тя е лицето на този продукт?
Цитирай

СОФИЯ

Ама не се връзвайте на тези глупости. Врели некипели. Пълна лелка с тумбак. Да бяха снимали поне някое младо момиче.
Спорт му е майката и балансирано ядене.
Цитирай

София

Да, прави сте, вярно има корем.Май  пак ни зарибяват, ама нали вс търси панацеята ние жените....
« Последна редакция: сб, 27 окт 2007, 18:29 от ni4e84 »
Цитирай

НЯКЪДЕ ТАМ...

То на човек да му писне от подобни реклами!Вече на нищо подобно НЕ ВЯРВАМ! #2gunfire
Цитирай

ami se6tate li se deto i Ntalij ot more ot lubov reklamira6e ne6to uh pak za otslabvane da se sablekat po banski i taka da govorjt
Цитирай

София

Според мен пък А. Пенчева си изглежда доста добре, има момичета на 18 не изглеждат така.... а доста по зле. Друг е въпроса, че аз знам, че Аня пие съвсем друг продукт за отслабване, който знам, че действа, понеже и аз съм го изпробвала. Едва ли е отслабнала с Талия, но това не и пречи да е рекламно лице!  Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 28 отговора