Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Бургас

Здравейте!
Снощи докато сушах за пореден път изпотената глава на малкия , сешоара изведнъж спря и май беше това животът му!
И сега трябва да си купя някакъв. По принцип съм привърженичка на професионалните сешоари от 1600 вата нагоре! Не държа на марката, но бих искала да е издръжлив като време! И цената също има значение!
Какво бихте ми препоръчали? Вашия сешоар какъв е? Доволни ли сте от него? От колко време го ползвате? На каква цена сте го купили и от къде?
Предварително ви благодаря за отговорите
!
« Последна редакция: сб, 27 окт 2007, 11:12 от sneji20 »
Цитирай

Моят е Филипс, адски съм доволна  , не знам дали имам по-издържлив уред вкъщи.Падал е милион пъти, пропътувал е адски много километри.Вече е на 2,5 години и не е мръднал.Освен , че се ползва много често, работеше по час-два без да спира по няколко пъти на ден, когато сина ми имаше колики, сега пак същата работа с дъщеря ми.Има 2 степени на сила на въздушната струя и за температурата, може да духа само студено или ако искаш просто моментно да охладиш има отделен бутон.Има някаква функция за завъртане на въздуха и дифузер.Води се професионален Philips Jet Set Control 1900w.Когато го купувах беше най-доброто в магазина, но сега има къде по-добри вече.Не помня цената и за гаранцията не мога да ти кажа, защото не е при мен.
Гледай да е с йонизиращ ефект, когато купуваш сешоар.
Сестра ми също ще си купува  и понеже тук няма това което иска ще го поръчваме от някъде, като нейните изисквания са да не е тежък, да е йонизиращ, керамичен,с инфраред и мотора да е АC.Така най-малко уврежда косата, та гледай да има някой от тези неща
Цитирай

Бургас

Води се професионален Philips Jet Set Control 1900w.Когато го купувах беше най-доброто в магазина, но сега има къде по-добри вече.Не помня цената и за гаранцията не мога да ти кажа, защото не е при мен.
Гледай да е с йонизиращ ефект, когато купуваш сешоар.
Сестра ми също ще си купува  и понеже тук няма това което иска ще го поръчваме от някъде, като нейните изисквания са да не е тежък, да е йонизиращ, керамичен,с инфраред и мотора да е АC.Така най-малко уврежда косата, та гледай да има някой от тези неща

Малееее направо ме шокира! Би ми обяснила всички тези термини, защото хич не съм наясно явно! Защо трябва да е йонизиращ ефект? Какво прави или какъв е ефекта от това да е йонизиращ?Т.е нямам си на представа какво е йонизиращ, керамичен и с инфраред? И какво е АС на мотора! Плийс обясни, ми!
Какво означават тези неща? Или къде прочета повече за тези предимства, ефекти и т.н....
Цитирай

Аз преди години си купих на Ровента с вибриращ дифузер, турбо бутон, различни степени на температура и студен въздух също, с метален накрайник, и с няколко защитни мрежички и с термостат при нагряване изключва, със странични гумички за де не се се пързаля при оставяне и не е мръднал, но тогава беше най- скъпия и най- добрия модел. Определо си избих парите за толкова години , а и още дълго сигурно Very Happy
« Последна редакция: сб, 27 окт 2007, 20:38 от elikaragyozova »
Цитирай

BG

моя е Ровента Провитал. 1800 W , има дифузер и още една приставка, аз я ползвам за изправяне. има 3 степени за температура и 2 за скорост. има автоматична функция Витал при която косата се суши максимално бързо при най-щадяща температура. аз само на тази функция го ползвам. преди 3 години го взех за около 80лв от технополис. не е мръднал. може би за тези пари сега и нещо с повече екстри може да се намери.  Thinking
Цитирай

Велико Търново

Моят е Remington professionnel
AC Professionnel lonic 2000W-около 90 лв.
Страхотен е!
Цитирай

Моят е Rohanson 2100W много съм доволна, ползвам го от 1 година има си дифузер 3степени за температура, цената му беше около 80-90лв.
Цитирай

Stara Zagora, Bulgaria

Нашият-...на мен и дъщеря ми...-е най-обикновен НЕО за 13лв. обаче ни върши превъзходна работа Peace
Цитирай

Аз преди години си купих на Ровента с вибриращ дифузер, турбо бутон, различни степени на температура и студен въздух също, с метален накрайник, и с няколко защитни мрежички и с термостат при нагряване изключва, със странични гумички за де не се се пързаля при оставяне и не е мръднал, но тогава беше най- скъпия и най- добрия модел. Определо си избих парите за толкова години , а и още дълго сигурно Very Happy

О да, и аз имам същия от 4-5 години!
Все още мисля, че е най-доброто на пазара! Има го модела с леко променен външен вид.
А вибриращия дуфузер е страхотен за масаж на скалпа.
Цитирай

София

Мога да ти отговоря, защото тези дни си прочиствах класьора с гаранционните карти. Laughing
Сешоарът ми е обикновен (не професионален) на SOLAC, на 13 години. Ползвали сме го аз и дъщеря ми за косите и мъжът ми да си суши проби (за работа).
Ако не ме лъже паметта тогава го бях купила за около 50 лв., като тогавашните цени бяха приблизително като сегашните.
Цитирай

Sofia

Филипс Jet set control ion 2000 W. Вече две години  го ползвам / ама много яко/ и съм много доволна. Води се професионален с йони
Цитирай

на Цептер
редовно го ползвам  от 10 години
невероятен , не е дал никакъв дефект- заслужава си !
Цитирай

Филипс Jet set control ion 2000 W. Вече две години  го ползвам / ама много яко/ и съм много доволна. Води се професионален с йони

И моят е такъв. Имам го само от няколко месеца, но засега съм доволна. Когато си купувах сешоар много държах на йонизиращата функция, а марката избрах след доста четене във форума, тук има и доста стари теми за сешоарите! Laughing
Цитирай

Моят е Conegliano, с 2 степени, няколко приставки и т.н. Не знам точно колко W e, мисля че е 1000 са 1ва степен и 2000 за 2ра. Гаранцията му беше 2 или 3 години. Вече е на 6-7. Струваше 15-20 лв тогава. Купуван е от Метро. Мислех, че за тези пари много бързо ще се развали, но съм изненадана от дългия му живот Wink Подарих на моя приятелка същия, но около година след като купих моя. И тя е много доволна досега.

Цитирай

софия

Моя е Rowenta-provital-2000W.Има дифузер и приставка за изправяне.Много съм доволна.Не помня колко струваше,но някъде 80-90лв. май беше.Малката я суша с един по-обикновен-1600W-на Филипс,че другия и бил силен.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.