Какъв сешоар? Марка? Издръжливост? Гаранция?

  • 6 173
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 644
Здравейте!
Снощи докато сушах за пореден път изпотената глава на малкия , сешоара изведнъж спря и май беше това животът му!
И сега трябва да си купя някакъв. По принцип съм привърженичка на професионалните сешоари от 1600 вата нагоре! Не държа на марката, но бих искала да е издръжлив като време! И цената също има значение!
Какво бихте ми препоръчали? Вашия сешоар какъв е? Доволни ли сте от него? От колко време го ползвате? На каква цена сте го купили и от къде?
Предварително ви благодаря за отговорите
!

Последна редакция: сб, 27 окт 2007, 11:12 от sneji20

# 1
  • Мнения: 2 663
Моят е Филипс, адски съм доволна  , не знам дали имам по-издържлив уред вкъщи.Падал е милион пъти, пропътувал е адски много километри.Вече е на 2,5 години и не е мръднал.Освен , че се ползва много често, работеше по час-два без да спира по няколко пъти на ден, когато сина ми имаше колики, сега пак същата работа с дъщеря ми.Има 2 степени на сила на въздушната струя и за температурата, може да духа само студено или ако искаш просто моментно да охладиш има отделен бутон.Има някаква функция за завъртане на въздуха и дифузер.Води се професионален Philips Jet Set Control 1900w.Когато го купувах беше най-доброто в магазина, но сега има къде по-добри вече.Не помня цената и за гаранцията не мога да ти кажа, защото не е при мен.
Гледай да е с йонизиращ ефект, когато купуваш сешоар.
Сестра ми също ще си купува  и понеже тук няма това което иска ще го поръчваме от някъде, като нейните изисквания са да не е тежък, да е йонизиращ, керамичен,с инфраред и мотора да е АC.Така най-малко уврежда косата, та гледай да има някой от тези неща

# 2
  • Мнения: 644
Води се професионален Philips Jet Set Control 1900w.Когато го купувах беше най-доброто в магазина, но сега има къде по-добри вече.Не помня цената и за гаранцията не мога да ти кажа, защото не е при мен.
Гледай да е с йонизиращ ефект, когато купуваш сешоар.
Сестра ми също ще си купува  и понеже тук няма това което иска ще го поръчваме от някъде, като нейните изисквания са да не е тежък, да е йонизиращ, керамичен,с инфраред и мотора да е АC.Така най-малко уврежда косата, та гледай да има някой от тези неща

Малееее направо ме шокира! Би ми обяснила всички тези термини, защото хич не съм наясно явно! Защо трябва да е йонизиращ ефект? Какво прави или какъв е ефекта от това да е йонизиращ?Т.е нямам си на представа какво е йонизиращ, керамичен и с инфраред? И какво е АС на мотора! Плийс обясни, ми!
Какво означават тези неща? Или къде прочета повече за тези предимства, ефекти и т.н....

# 3
  • Мнения: 745
Аз преди години си купих на Ровента с вибриращ дифузер, турбо бутон, различни степени на температура и студен въздух също, с метален накрайник, и с няколко защитни мрежички и с термостат при нагряване изключва, със странични гумички за де не се се пързаля при оставяне и не е мръднал, но тогава беше най- скъпия и най- добрия модел. Определо си избих парите за толкова години , а и още дълго сигурно Grinning

Последна редакция: сб, 27 окт 2007, 20:38 от elikaragyozova

# 4
  • Мнения: 4 546
моя е Ровента Провитал. 1800 W , има дифузер и още една приставка, аз я ползвам за изправяне. има 3 степени за температура и 2 за скорост. има автоматична функция Витал при която косата се суши максимално бързо при най-щадяща температура. аз само на тази функция го ползвам. преди 3 години го взех за около 80лв от технополис. не е мръднал. може би за тези пари сега и нещо с повече екстри може да се намери.  Thinking

# 5
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 515
Моят е Remington professionnel
AC Professionnel lonic 2000W-около 90 лв.
Страхотен е!

# 6
  • Мнения: 857
Моят е Rohanson 2100W много съм доволна, ползвам го от 1 година има си дифузер 3степени за температура, цената му беше около 80-90лв.

# 7
  • Мнения: 1 186
Нашият-...на мен и дъщеря ми...-е най-обикновен НЕО за 13лв. обаче ни върши превъзходна работа Peace

# 8
  • Мнения: 3 576
Аз преди години си купих на Ровента с вибриращ дифузер, турбо бутон, различни степени на температура и студен въздух също, с метален накрайник, и с няколко защитни мрежички и с термостат при нагряване изключва, със странични гумички за де не се се пързаля при оставяне и не е мръднал, но тогава беше най- скъпия и най- добрия модел. Определо си избих парите за толкова години , а и още дълго сигурно Grinning

О да, и аз имам същия от 4-5 години!
Все още мисля, че е най-доброто на пазара! Има го модела с леко променен външен вид.
А вибриращия дуфузер е страхотен за масаж на скалпа.

# 9
  • Мнения: 2 700
Мога да ти отговоря, защото тези дни си прочиствах класьора с гаранционните карти. Laughing
Сешоарът ми е обикновен (не професионален) на SOLAC, на 13 години. Ползвали сме го аз и дъщеря ми за косите и мъжът ми да си суши проби (за работа).
Ако не ме лъже паметта тогава го бях купила за около 50 лв., като тогавашните цени бяха приблизително като сегашните.

# 10
  • Мнения: 72
 Филипс Jet set control ion 2000 W. Вече две години  го ползвам / ама много яко/ и съм много доволна. Води се професионален с йони

# 11
  • Мнения: 678
на Цептер
редовно го ползвам  от 10 години
невероятен , не е дал никакъв дефект- заслужава си !

# 12
  • Мнения: 389
Филипс Jet set control ion 2000 W. Вече две години  го ползвам / ама много яко/ и съм много доволна. Води се професионален с йони

И моят е такъв. Имам го само от няколко месеца, но засега съм доволна. Когато си купувах сешоар много държах на йонизиращата функция, а марката избрах след доста четене във форума, тук има и доста стари теми за сешоарите! Laughing

# 13
  • Мнения: 1 172
Моят е Conegliano, с 2 степени, няколко приставки и т.н. Не знам точно колко W e, мисля че е 1000 са 1ва степен и 2000 за 2ра. Гаранцията му беше 2 или 3 години. Вече е на 6-7. Струваше 15-20 лв тогава. Купуван е от Метро. Мислех, че за тези пари много бързо ще се развали, но съм изненадана от дългия му живот Wink Подарих на моя приятелка същия, но около година след като купих моя. И тя е много доволна досега.
 

# 14
  • Мнения: 607
Моя е Rowenta-provital-2000W.Има дифузер и приставка за изправяне.Много съм доволна.Не помня колко струваше,но някъде 80-90лв. май беше.Малката я суша с един по-обикновен-1600W-на Филипс,че другия и бил силен.

Общи условия

Активация на акаунт