Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора

Sofia

Чудим се с едни приятелки дали да ходим, заслужават ли си нещата и цените на които се предлагат там?

През пролетта минахме през този квартал на връщане от Халкидики, но беше неделя и съответно нищо не работеше, та сега се чудя дали си заслужава да отскочим специално...

Ако някой има скорошни впечатления, моля да сподели!
Цитирай

Кюстендил

Здрасти,аз ходих края на лятото до Солун специално до тези Outlet-ти и молове,едни приятелки ми бяха казали,че имало страхотни дрехи на ниски цени.На мен нищо не ми хареса,убих цял ден и се варнах с една тениска adidas да не сам капо,то наистина смешни цени,но колекциите от преди 100 години,аз не очаквах да има последните колекции на половин цена,но сам ходила в Турция и има неща от преди 1-2 години с по 20-30 евро по надоло.Бях мн разочарована Smile
Цитирай

София

Аз смятам че си заслужава, дори и да не харесаш нищо по аутлетите магазини като Mothercare, zara kids, и много други имат много хубави неща и на по ниски цени от Б-я. И винаги ходим до IKEA. Винаги съм готова за една разходка до Солун.
Цитирай

Не знам за аутлетите специално дали си заслужава, но винаги има какво да се купи от там....
Цитирай

Пловдив

Аз смятам че си заслужава, дори и да не харесаш нищо по аутлетите магазини като Mothercare, zara kids, и много други имат много хубави неща и на по ниски цени от Б-я. И винаги ходим до IKEA. Винаги съм готова за една разходка до Солун.
здравеи.можеш ли горе-долу да ми обясниш каде е ИКЕА,аз ходя почти всеки месец,но нищо по ИГНАТИЯ нещата не ми харесват.
ходих и до един детски магазин-и купих на малчо едно пролетно яке за 30 евро на Pretty baby.стори ми се доста скъпо
« Последна редакция: ср, 07 ное 2007, 13:26 от duda123 »
Цитирай

Пловдив

но  иначе има интересни неща за мамите  . Smile)))
Цитирай

На седмото небе :)

Нямам впечатления от outlet-ите, но магазините им са страхотни има всичко, всички марки и т.н. Цените са добри, а и съм оцелвала страхотни намаления(мисля,че през пролетта). Абе никога не съм капо, ако не дрешка то някоя готина играчка ще взема.  newsm10
Цитирай

София

Ако ви се разхожда по-надалеч - най-много си заслужават Аутлетите преди Виена  Peace, Доста марки има, винаги има намаления, а и стандартните цени на стоките са по ниски от тези в БГ а и колекциите са от 1 предният сезон  Peace
Цитирай

София

здравеи.можеш ли горе-долу да ми обясниш каде е ИКЕА,аз ходя почти всеки месец,но нищо по ИГНАТИЯ нещата не ми харесват.
ходих и до един детски магазин-и купих на малчо едно пролетно яке за 30 евро на Pretty baby.стори ми се доста скъпо

Здравей. Ако питаш за ИКЕА в Солун, намира се по пътя за летището. От далече се вижда логото-още от пътя. Извън Солун е.
Цитирай

София

Можеш да видиш тук:
http://www.ikea.gr/stores/?store=4&language=0
Цитирай

София

dioni, би ли ми обяснила по-точно къде се намират аутлетите преди Виена. Скоро ще пътувам и бих ги посетила с огромно удоволствие. Предварително ти благодаря.
Цитирай

London, baby

Някой знае ли какво е разстоянието от Бургас до Солун с кола?
Цитирай

София

Някой знае ли какво е разстоянието от Бургас до Солун с кола?

ок. 570 км по карта
Цитирай

London, baby

benche , благодаря!!!   bouquet
Цитирай

къде се намират тези аутлети точно? И въобще, ако може препоръчайте ми добри магазини на нормални цени в Солун newsm78
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора