Обувки на изплащане

  • 8 334
  • 74
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 447
Вчера чух реклама по радиото за обувки/ботуши на изплащане. Стори ми се чудесна идея.

Какво мислите за тази иновация? Бихте ли си купили по-скъпи ботушки, например, които да изплащате няколко месеца?

Някой пробвал ли го е вече?



           

# 1
  • Мнения: 4 496
Трябва да са много скъпи, за да ги взема на изплащане...
Мисля, че като идея е добре. Flutter
Интересно каква е процедурата ако се скъсат преди да са изплатени... newsm78

# 2
  • Мнения: 1 107
Извинявам се за изказването- ама това е голяма безумица! #Crazy Ами като цената на обувките, ботушите, сутиените или каквото е там ще ми "разджурка" бюджета  хич няма и да ги купя. Или представям си как ботушките вече са станали на нищо от носене, а аз ги плащам още newsm78 . Къща, кола и др. подобни на изплащане е едно, но дрехи Shocked
Сигурно това ще е една от характеристиките на израза "fasion victim"....

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 1 738
Знам за една позната,че си е купувала ботуши на изплащане-1800лв.за 6м.

# 4
  • Мнения: 4 451
И на мен ми се вижда чудесна идея. Grinning

# 5
  • Мнения: 2 229
Добра идея, не че ще се възползвам, но защо да няма и обувки на лизинг. Mr. Green

# 6
  • Мнения: 7 186
Аз пък чух реклама за дънки на изплащане Shocked Не знам, аз не бих си купила дънки или обувки, за които не мога да извадя пари и да платя кеш, а ще ми трябват месеци да ги изплатя, примерно newsm78
Виж за нещо по- едро и по- скъпо ми се вижда по- приемливо, примерно кожени якета, кожени палта, такива работи.

# 7
  • DE
  • Мнения: 967
Не бих! Ще съжалавям при последните вноски.

# 8
  • Мнения: 1 685
 PeaceСхемата на изплащане е като при техниката и т. н.-чрез издаване на кредитна карта от съответната банка-все едно си купуваш моб.тел  LaughingЗа Фешънплейс в Пловдив знам че покупката трябва да е на стойност 150 лв мисля че беше newsm78-не зависимо колко и какви са дрехите и обувките. Hug

# 9
  • Мнения: 4 290
Aз бих си взела на изплащане, ботуши специално. Но говоря за наистина хубави и качествени, които иначе трудно бих си позволила. Иначе, дънки ми се струва смехотворно да вземам на лизинг. Чак пък толкова....

# 10
  • Мнения: 5 393
Не съм чувала тази реклама...
По принцип за обувки не жаля пари.Може би бих взела на изплащане някои много скъпи ботуши,зависи....Но като цяло не си падам по лизинговите схеми.

# 11
  • София
  • Мнения: 18 679
Луда работа...Не че като платя с кредитна карта примерно, не е същото,ама...Не знам, много ми е смешно това - обувки на изплащане Joy А дали дават бельото от последните колекции на "големите" в бранша на изплащане? Щото един комплект може да е около 3-400, не е малко. Представяте ли си? Гащи на изплащане hahaha

# 12
  • Мнения: 1 685
Луда работа...Не че като платя с кредитна карта примерно, не е същото,ама...

 ThinkingАми точно същото си е и не ми е ясно защо се прави толкова реклама,като нещо супер ново и нечувано,като вече  в почти всеки нормален магазин има терминали за каквито си искаш карти newsm78

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 523
Аз не бих се възползвала - за дрехи и обувки, ако не мога да извадя пари веднага да ги платя, значи просто не са ми по джоба и хич няма и да съжалявам, че не ги притежавам.
На изплащане бих си купила техника или кола, но дрехи - не.

# 14
  • Мнения: 186
Аз не бих се възползвала - за дрехи и обувки, ако не мога да извадя пари веднага да ги платя, значи просто не са ми по джоба и хич няма и да съжалявам, че не ги притежавам.
На изплащане бих си купила техника или кола, но дрехи - не.
АЗ СЪМ НА СЪЩОТО МНЕНИЕ!

Общи условия

Активация на акаунт