Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 220 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Здравейте:)
Съпругът ми е решил да поръчваме гаражна врата от тях.  Направих малък сондаж и установих, че те държат най-високи цени. Няма лошо, защото съм на принципът, че такива неща, ако са с добро качество, си заслужават цената. Та така, чакам малко инфо от техни клиенти Smile Smile Smile
Цитирай
Здравей!

Ние поръчахме блиндирана входна врата от тях,която излезе 1600лв. Вярно,че включихме доста от екстрите,а бравата ни е от най-скъпите възможни,но засега нямам оплаквания.

Моето мнение е,че Солид са си класика.Вярно,държат цени,но поне ще бъдете сигурни,че гаражната врата няма да я сменяте до следващия милениум. Very Happy

Спазват срокове,пристигат на секундата,огледът е безплатен.

Един съвет:докато я монтират им стойте на главата и гледайте и най-малкото ъгълче и милиметърче. При нас имаше издънка,защото отворът си го правихме сами,горната част е тухлена,съответно дължината излезе малко повече.И те вместо да я монтират горе до ръба,я подпряха на земята и сега вместо да наливаме бетон отдолу,трябва да къртим,а отгоре да пълним. Имайте си едно на ум!
Цитирай

Варна

И входна врата е от тях.Много са добри-няма да съжалявате.Държат цени-но си заслужава.
Цитирай

София

У дома и в офиса съм с входни врати на Солид.  Не мога чак да припадна от суперлативи (малко се забавиха при нас), ама да, добра фирма е (пък и не съм имала вземане-даване с други наскоро, за да направя сравнение).
Цитирай

Варна/София

И нашата входна врата е  Солид , засега съм доволна ама от самата  фирма - Не #2gunfire
Закъсняваха да дойдат да я монтират , после пък трябваше да дойдат да включат транспондера ( май така се казваше) ,  е никой не дойде , обаждах се в офиса да им вдигам скандал - те нещо не се били разбрали с техника , пък той незнаел .... Mad
Най - накрая дойде след 2-3 дена (бил много зает ) и пак не направи  всичко като хората - в момента вратата не се заключва автоматично (както би трябвало ) а само ръчно.  Ама не ми се занимава да ги викам пак . Twisted Evil
Цитирай

софия

при мен се представиха ок. имах малък проблем с едната брава малко преди да изтече гаранцията, дойдоха, оправиха го и си заминаха. и вратата ми е супер, но е външна, не гаражна. не съжалявам нито за стотинка, дадена за тази скъпа врата, а аз съм малко скръндза.
Цитирай

Входната ни врата е на Солид, интериорните също, цените  им определено са доста височки но изобщо не съжалявам. Много са качествни.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.