Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Да се смея ли,да плача ли?
Тая нощ сънувах, че една известна личност ме масажира готино по циците.Казах на мъжа ми,това доведе до скандал и сега епри техните.
Цитирай

София

Не знам от колко време се познавате с мъжа ти...но все пак ако си знаеш, че е ревнив си можела да му спестиш тези подробности около масажите Very Happy
Мисля, че е детинско от негова страна да ревнува от сън, а пък и да се махне от къщи 35
Много ме развесели мила, затова по-добре се посмей и ти!
Дано му дойде акъла в главата, а ако не дойде значи може би не той е истинския.
Цитирай
Знаем се над 15 години.И той обича да му разказвам.Само че пробва да реализира съня,нещо не стана същото- а и аз го показах- нарочно- и се сдърпахме
Цитирай

някъде в орбита...

Абе хора, луди ли сте, бе  35 За какви глупости сте се скарали не е истина просто. Изчакай малко, и ако не се обади или не се прибере, му звънни - за такива тъпотии просто не си струва да си хабите нервите  Peace
Цитирай

Stara Zagora, Bulgaria

Няма полза от дразги за такива неща Peace Все пак човек не избира какво да сънува Very Happy...друг път като сънуваш подобни сънища май ще е по-добре да не му казваш Whistling
Цитирай

София

Сънуващата, какво става?
Обади ли се мъжа ти?
Започвам да се притеснявам вече...от нещо толкова малко  толкова голям проблем!
Цитирай

София

Едни познати едвам не се разведоха заради сън на мъжа. hahaha
Мъжът сънува еротичен сън с дама от почивната станция, на която са с жена му.
Сутринта и разкава, обаче жената си го слага много навътре и почват скандалите, отиват на обяд и продължават. Както си му е реда срещат сънуваната дама и съпругата и вдига скандал пред целия ресторант.
Мъжете си разменят юмруци, жените се сващат за косите. hahaha
Цитирай
Ако от един сън могат да излязат такива последствия, направо не ми се мисли за реалните неща от живота.  #Crazy То и на мен шефа ми е разказвал еротичен сън с мене /предполагам не го е разказвал на съпругата си, както и аз спестих, че съм била еротичен обект в съня на шефа в къщи/. Иначе шефката, каквато е бойна  #2gunfire направо не е ясно дали щях да мога да пиша сега във форума. 35 Така че, не може да избираш какво да сънуваш, но може да избираш какво да споделяш от това и да си нямаш проблеми.  bouquet
Цитирай

по пътеката

аз май разбрах нещо по-разли4но от двата постинга  на госта! някой от двойката сънува ероти4ен сън и после го разказва  на другия и се пробват да го реализират наяве! но  не се стига до същите супероргазми и стой, 4е гледай- другият  се изкарва и комплексира като некомпетентен! госте, ако останеш без мъж, друг път поне сънувай съседа, по-лесно ще си реализираш съня!
Цитирай

някьде

Тая нощ сънувах, че една известна личност ме масажира готино по циците.Казах на мъжа ми,това доведе до скандал и сега епри техните.
Другият път запази за себе си съня! Peace
Цитирай

София

УЖАС! Защо ти трябва да разказваш. Аз да съм се развела досега 35 35 35
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.