вапрос за прегнил

  • 4 382
  • 27
  •   1
Отговори
момичета скоро направих  трансвер ими преписаха през 4 дни прегнил до деня на кръвния тест.Но аз съм чувала че само 1 път след трансвера се удря прегнила не че много разбирам но искам да попитам далие нормално

# 1
  • Мнения: 7 718
Лекарят преценява индивидуално.
Нормално е. Не се притеснявай, късмет и пиши. Laughing

# 2
благодаря ти лали сега съм по спокойна

# 3
  • Мнения: 4 324
Казвай за кога да стискаме палци! Simple Smile
Успех!

# 4
# 5
  • Мнения: 2 423
Силвена имаш ги от мен палците Praynig, слушай доктора си Peace

# 6
  • Мнения: 1 951
И аз стискам палци  Praynig

# 7
  • Мнения: 39
На мен също ми предписаха 4 ампули да бием Прегнил след трансфера,но бих само една,така прецени после лекаря. За всеки е индивидулано. Не се притеснявай,повече спокойстие сега и за 12 Ноември да са налице двете чертички Simple Smile

# 8
  • Мнения: 1 950
Успех и стискам палци за 12 ноември Hug Praynig

# 9
  • Близо до София
  • Мнения: 896
момичета,
ще се възползвам от темата за прегнил - имам въпрос
- вярно ли е че прегнила позитивизира теста за бременност, т.е. ако си направя тест за бременност след като приключа с биенето на прегнила теста ще бъде ли повлиян от прегнила?
ако някой знае нещо.....

Silvenaaa, стискам и аз палци за 12.11, успех

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Имаш и моите палци!
Деси,ако направиш теста непосредствено след прегнила,мисля,че наистина ще даде положителен резултат.

# 11
  • Мнения: 1 284
Силвена,стиснати палци за 12.11 и от мен!

# 12
благодаря ви момичета наистина ще имам нужда оттова .Застото аз съм на 42г и имам само 1  ембрион.

# 13
  • Мнения: 26
Az znam ot moya genekolog, 4e sled Pregnil testovete za ovulaciyata sa vinagi polojitelni.
Iaz stiskam palci sa polojitelen test za bremennost na 12-ti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   

# 14
  • Близо до София
  • Мнения: 896
Деси,ако направиш теста непосредствено след прегнила,мисля,че наистина ще даде положителен резултат.

Thank's, значи остава да чакам прегледа.
прегръдки  Hug

Общи условия

Активация на акаунт