как разтоварвате...

  • 1 938
  • 53
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 344
здравеите,мами.Искам да ви питам как разтоварвате и разнообразиавате деня си,когато малките мишленца ви надуят главите и какво правите,когато ви писне от това еднообразие всеки ден? Laughing

# 1
  • София
  • Мнения: 7 097
Вися във форума, чета. Ако има на кого да я оставя, излизаме с мъжа ми.

# 2
  • Мнения: 4 451
Правя си чаша горещо кафе и излизам да подишам свеж въздух на терасата. Когато не съм с детето, чета книга, приятно ми е да се видя с приятелки, сърфирам из нета... Все приятни за мен неща. Grinning

# 3
  • Мнения: 741
Оставям ги на таткото или който се появи друг вечерта пръв с извинението, че спешно трябва да се купи нещо. Излизам навън и се разхождам пеша поне един час, ходя, разглеждам витрини (обикновено е късно и магазините са затворени). Друг вариант е след като всички легнат да спят, се настройвам, че имам време 1 час поне само за мен- вземам вана, чета си нещо или си пускам филм и зарязвам домакинските задължения.

# 4
  • Мнения: 919
На мен също ми се е случвало просто да вдигна ръце и да кажа, че трябва да купя нещо и да ме няма час. Хоенето ми действа много успокояващо. Обичам също да се кача в колата и да покарам малко без посока, особено вечер.
Ако става дума за в къщи - чета си из нета, гледам филм...ей такива неща Peace

# 5
  • Мнения: 4 053
шопинг  Grinning

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 891
Като я приспя вечерта правя си салатка и една ракийка и пуша една цигара с кеф.И ако се събуди малката мъжа ми бяга при нея щото аз разтоварвам Grinning

# 7
  • Мнения: 27 524
Излизам всеки ден навън, с него или без. Оставям го за час-два на баща му и се отдавам на книга, вана или мое си хоби, говоря с приятелки, пийвам чаша хубаво вино, ставам много рано сутрин и се наслаждавам на часове сама със себе си или съответно лягам много късно, пак поради тази причина.

# 8
  • BG
  • Мнения: 2 217
Аз се разтоварвам с форума/сърфирам из интернет, разходки и нощно време гледам филми. За сега не ми остава време да чета книги, а много ми липсва!  Confused

# 9
  • София
  • Мнения: 4 588
Интернет, разходки, книги, филми, срещи с приятели, но навсякъде и по всяко време с малкия, защото няма на кого да го оставяме. Разтоварваме, когато спи или е спокоен. Grinning

# 10
  • Мнения: 8 999
Преди да тръгнат на ясла/дет.градина, не съм се отделяла от тях. Никой не ми е помагал в отглеждането. Но пък си имах чудесна компания в нашата градинка - 10 тина майки с деца на почти една възраст. Всеки ден се виждахме, а когато времето  беше лошо, си ходехме на гости. Децата си играят, а майките имат време да изпият по едно кафе и да поклюкарят. Не ми е било скучно, нито досадно.

# 11
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 318
Среща с приятелки, шопинг или зяпинг, аеробика, масаж, книга .... ЕЕЕЕЕХХХХХ  Joy

# 12
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Вися във форума, чета. Ако има на кого да я оставя, излизаме с мъжа ми.
същото  bowuu

# 13
  • Мнения: 867
Ръчкам във форума или излизам по магазините и си купувам нещо. Това са най-приятните ми занимания. Понякога се отпускам и когато върша нещо механично без да мисля, напр. сгъвам пране или мия чинии.

# 14
  • Мнения: 5 026
Вися във форума, чета. Ако има на кого да я оставя, излизаме с мъжа ми.
Абсолютно по същия начин  Peace

Общи условия

Активация на акаунт