Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 31 отговора
Може ли някoй да ми каже дали ижекцията за интителата се поема от здравната каса?
Цитирай

Доколкото знам не се поема от касата.Отгоре на всичкото в момента нямало производство на българския вариант,а само вносен има,който е значително по-скъп...!
Цитирай

Русе

Вече се поема от касата  Peace Раждах ноември, 2006 и ми я поставиха от АГ  Peace
Цитирай

Някъде там...

Би трябвало да се поема от касата.
Но в някои болници се правят на луди и карат родилката да си я купува. Това е незаконно.
Имай предвид, че може и да не ти се наложи въобще да ти я поставят, ако бебето ти също е с отрицателен резус фактор.
Цитирай

Бургас

През 2005, когато аз родих инжекцията се поемаше от касата. В Бургас никой не ме е карал да я плащам или да си я купувам. За да си спокойна, виж в сайта на НЗОК или се свържи по телефона и разпитай подробно. Добре е да знаеш и как да се защитиш, ако те накарат да си купуваш, нещо което ти се полага по право. Чувала съм от други мами, че ампулата анти Д гамаглобулин струвала около 180 лв, така че проучи всичко внимателно. Късмет и леко раждане
Цитирай

Бургас

И аз не съм плащала за инжекцията.
Цитирай

Стара Загора

Поема се от касата. Друг е въпроса дали няма да се направят на ударени, че нямат наличност и да си я закупиш.
Цитирай

в илюзия

хера права си , но въпреки всичко мисля , че се поема от касата. Thinking
Цитирай

при лъв,лъвица и един козирог :)

Поема се от касата
В болниците обикновено не информират за това или излизат с номера, че нямата в наличност Crossing Arms
Когато ми наближи термина /края на юли/ изпратих запитване до ЗК и ми отговориха, че са длъжни да я поставят безплатно 
Цитирай

Плевен

Нищо няма да плащаш, изписва се от самото отделение!  Peace
Цитирай

Burgas

Поема се.
За по- сигурно може да питаш и в сайта на Здравната каса- http://www.nhif.bg/bg/default.phtml?w=1024&h=734
Цитирай

БУРГАС

Аз си я платих. Може би защото раждах в частна клиника Thinking
Цитирай

Поема се.
Цитирай

София, Лагера

Да!  Smile
Успех!  Hug
Цитирай

2005 година си я платих.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 31 отговора