Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Моята дъщеричка е на 11 месеца и когато и се доспи започва да си кръстосва крачетата и така застава,
кога има нещо да я разсея спира , но после пак ги кръстосва и така стой.
Имал ли е някой този проблем?
Можете ли да ми кажете от какво се получава ?
Вече много се притеснявам.........
Цитирай

Белгия/София

Да ти кажа честно - нищо не разбрах  Laughing
Тя ходи ли и като ходи ли ги кръстосва или докато лежи?  Thinking
Не мисля, че това е проблем. Тогава проблем би бил и при децата, които заспиват по корем, на колене, седнали или с ръце над главата, с ръце на лицето и т.н. и т.н.  Very Happy
Цитирай

Русе

малко неразбрано е написан поста ти, но мисля, че няма място за притеснение- всяко дететнце си показва по няакъв начин, че му се спи. Дъщеря ми си търка очичките, когато й се спи
Цитирай

Белгия/София

Дъщеря ми си търка очичките, когато й се спи

Синът ми - носа си  Smile

Други се пипат по косата, смучат нещо, плачат, мрънкат, стават агресивни, гушкат се...
Цитирай

Отсега тренира за красива стойка!
Шегувам се, не виждам защо трябва да се притесняваш...Това да ти е проблема... Hug
Цитирай

София

Няма да е лошо малко повече да ни обясниш,но въпреки това смятам,че повод за притеснение нямаш Peace
Цитирай

На седмото небе :)

Ами сигурно така му е удобно на детенцето. Няма за какво да се тревожиш, поне по така описания начин не виждам нищо страшно.  Hug
Цитирай

Бургас

И малкият ми син го правеше,когато беше бебе.Временно е не се притеснявай.  Peace
Цитирай

София

Не е хубаво да се кръстосват крачетата, когато са малки бебенца. На 11 мес. костната система е достатъчно устойчива вече. А дали спи с кръстосани крачета, или ги кръстосва само, когато показва, че й се спи?
Цитирай

София

И моят син си кръстосваше краката някъде 4-тия месец. Временно е, сега вече не го прави. Мисля, че няма нищо притеснително в това.
Сега като му се доспи започва да си търка нослето и очите и да мрънка.  Smile
Цитирай

Плевен

И моят син си кръстосваше краката някъде 4-тия месец. Временно е, сега вече не го прави.
Абсолютно същото беше и при моят син. Невероятни кръстоски правеше.
Цитирай

Благодаря ви много за всички отговори.
Само искам да уточня : кръстосва си крачетата - едното е изпъната , а другото свито върху него ,  и давете крачета са напрегнати в мускулите и ставите .
И самата тя изглежда напрегната , сякаш се пъне .....
Това го прави когато е легнала или седнала , когато е права(ходи или скача) не го прави.
Цитирай

Като спи не си ги кръстосва , спънка си нормално.
Flores , Atrakcia, кога сряха вашите деца да си ги кръстосва.
Мен ме притеснява защото може да повлияе на стойката и....
Цитирай

София

Flores , Atrakcia, кога сряха вашите деца да си ги кръстосва.
Мен ме притеснява защото може да повлияе на стойката и....
dani17, не помня точно, просто не съм обърнала внимание, защото не ми се стори обезпокоително. Но беше за кратко.
Не мисля, че това ще повлияе на стойката. Но ако все пак се притесняваш, можеш да се посъветваш с ортопед. Успех  Peace   
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.