Детска кухня "ОЗИ"

  • 5 240
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 18
Здравейте майчета. Бихте ли споделили мнения за частна детска кухня "ОЗИ". Моят бебок е на 9 месеца, ядем абсолютно всичко и мисля да започна да взимам храна от тази кухня. Благодаря ви за отзивчивостта предварително.

# 1
  • Мнения: 919
Взимахме няколко месеца от тази кухня. Не беше лоша, но много от храната изхвърляхме. Затова и спряхме. Не, че беше толкова лоша храната (че да я хвърляме) просто дъщеря ми не можеше да яде толкова. Пробвай, ако ти хареса - супер, ако не сменяш кухнята  Peace

# 2
  • Мнения: 117
Ние сме в момента на нея и малката яде ,но не всичко, а на последък порциите са малко воднисти   не  както в началото и месото е по малко отпреди, но си зависи от детото пробвай, ако не ви хареса има и други!      chef                             

# 3
  • Мнения: 535
Аз взимах цяло лято, докато държавната кухня беше в отпуск. Останах много доволна, порциите са големи и вкусни. Малко едричко е сготвено и може би на твоето 9-месечно бебче ще трябва да му пасираш. Но неудобното е, че карат храната към 11,30-12ч, поне на мен тогава ми я докарваха. Пробвай  Peace

# 4
  • Мнения: 18
Много ви благодаря. Ще пробваме и ще видим. Ако не стане ще се насочим към "Хер бебе".

# 5
  • Мнения: 474
Ние минахме от "Джуниор меню" на "Ози" и съм в пъти по-доволна. Порциите са дори доста големи / синът ми е на 1г.3м/. Доставят ми я между 9.30-10 ч. най-късно. За момента- вече повече от месец- съм много доволна.

# 6
  • Мнения: 159
освен всичко порциите са в !!!еднократни!!! термо чашки.аз съм доволна,защото дъщеря ми не ядеше почти нищо,а кухнята й хареса.остава й много,но цената на ден е колкото едно пюре.

# 7
  • София
  • Мнения: 4 397
Каква е цената. И имат ли сайтове да се разгледа какво предлагат.

# 8
  • Мнения: 474
www.ozi-food.com
Аз поръчвам през интернет. 4 лв. за меню

# 9
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
аз също съм поръчвала от Ози, но само за събота и неделя. Носеха ми я вкъщи и Пепи всичко си изяждаше. В някои манджи месото беше на доста едри парчета та се налагаше да го пасирам, но иначе никога не сме имали проблем.

# 10
  • Мнения: 1 322
Ние днес имахме проблем с Ози - вкиснала манджа.

# 11
  • Мнения: 454
Взема храна от Ози почти 5 месеца вече, така че мнението ми не е от няколко яденета. Моето дете изяжда или цялото ядене или изобщо го отказва. Не съм особено доволна, но още по-недоволна бях от Хер Бебе и от държавната кухня, така, че нямам особено голям избор. Преди няколко седмици супата беше вкиснала и когато на следващия ден я върнах на доставчика, после ми се обади някакъв супер кисел тип, който ми се накара, че техните ястия трябвало веднага да се прибират в хладилника. не знам при вас как е, но аз като готвя не ми се вкисват супите за 3 часа стоене извън хладилник. Най-голямата ми забележка, обаче е, че десертите са винаги някакви нишестета. Не мога да разбера за 5 лева на ден толкова ли не могат да измислят нещо по-хубаво. Десертите ги хвърлям и му давам готова каша или правя, йогурти и подобни. Мисля да пробвам и Джуниър Меню, дано са по-читави.

# 12
  • Мнения: 5 393
Иво беше на кухня около 3 месеца, взимах от "Ози" и му харесваше.Не съм имала проблеми с вкисната храна, но това беше преди около година и 2-3 месеца.Сега може да им е паднал стандарта, не знам Thinking

# 13
  • София
  • Мнения: 593
Взимам вече 4м. но диетичното меню за дните в които ме устройва.Никога не съм имала проблеми с вкисване но вероятно защото няма мляко и яйца newsm78
Доволна съм направо ме спаси/малката не беше фен на пюретата от всякакъв произход ooooh!/ от 7,5 месеца горе долу започнах нищо не съм пасирала само смачквам.Нямахме даже зъби първото поникна преди месец.

# 14
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Много съм доволна от кухня ОЗИ!
Сега живеем в гр. Бургас и за съжаление тук няма частни детски кухни, а аз така милея за ОЗИ, но уви...

Общи условия

Активация на акаунт