имат ли осиновителите нужда...............

  • 7 966
  • 97
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 9 517
Не съм компютърен гений и не бих могла да организирам скайп срещата, въпреки че имам някои идеи как може да се получи, но най-вероятно следвайки ги, ще се срещнем след като родя, така че... скайпа ми е rudi_vachkova и разчитам на някой друг да организира нещата Grinning

# 76
  • Враца
  • Мнения: 5 201
enikolova- тази от България, Враца.
Ако не става ще пратя мейла, с който съм регната, че не ми се иска да го пиша така, защото го ползвам

# 77
  • Мнения: 1 843
Аз ще ви напипам... повечето от вас ми имат Скайп ника. Няма да го пиша тук, че го ползвам активно за работата.

Очертава се интересен уикенд... В събота освен ремонта на детската и сто тона превод, ще бъда и на събрание на филмовите преводачи в България, че и там нещата куцат, та колегите ще подемат действия... и това, ако не е революционен период... Rolling Eyes

# 78
  • Мнения: 883
неделя, 22 ч, СТАВА!


# 79
  • Мнения: 921
Скайп-а ми е tanya_hadjieva. За деня и часа съм ОК! Надявам се само да съм будна, че при толкова емоции, едвам се държа на крака.

# 80
  • Мнения: 2 084
pepiviki - Добрич
Аз малко не съм на ясно как ще се получи. Имаме вече микрофон, но ако шефа не е заспал ще трябва да пиша, че в понеделник доста рано трябва да сме в отделението.

# 81
  • София
  • Мнения: 261
          Вярно, че форумът е BG-Mamma, но отскоро и аз пиша в този форум. Надявам се като татко на три осиновени деца да бъде прието и моето ДА за такава организация. И моите деца са вече пораснали, както на DarZaMen, (Ако не греша, че много мнения четох, понеже синът ми е и дете със СОП), но смятам, че е нужна такава организация.
         

Последна редакция: сб, 17 ное 2007, 12:05 от mariangeorgiev

# 82
  • Мнения: 1 843
Добре дошъл, mariangeorgiev !
"Взимаме" те с отворени обятия, при нас няма дискриминация на никаква основа, още по-малко на полова.  Simple Smile


# 83
  • Русе
  • Мнения: 729
iva_nik - Русе  това е моя скайп.Ако успея ще се включа и аз, защото моето съкровище нещо взе късно да заспива, а като заспи шия нещата за Коледния базар и времето ми е много кът.Станала съм като сомнамбул.
Добре дошъл на mariangeorgiev  smile3525

Tanya искам да ти  честитя радостното събитие  baby и да ти пожелая много приятни емоции  smile3541.

# 84
  • Мнения: 4 138
oooooooo, мъжмъжмъж. добре дошъл  bouquet

# 85
  • Мнения: 2 722
И срещата на живо беше ползотворна и скайпската също.
Както се разбрахме - нова среща на скайп

ВТОРНИК  20.11.2007 от 22 часа

който иска да се включи - да пише

# 86
  • Мнения: 3 715
На тази ще се включа. Проблемът ми снощи беше технически, компът ми е в хола, а в момента на гости са дядо ми и баба ми и спят в хола, та не исках да ги притеснявам. Но затова пък започвам да притеснявам мъжкия кривиндел от семейството да изместа компа в спалнята, щото иначе ще си има проблеми  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 87
  • Мнения: 2 722
Куку, аз вчера увиснах с компютър в коридора, понеже сменихме предназначението на стаите и още не съм му намерила място /абе, намерих му - в офиса на Руслан, пък за мен лаптоп, че заема по-малко място/ Ама не ми се седеше в коридора, та си придърпах масичката в кухнята - резултата - пакет цигари и активна интернет дейност до 3 часа  #Crazy

# 88
  • Мнения: 2 722
Днес нещо почти никой от ентусиастите не уважи скайпската среща.  newsm78

# 89
  • Враца
  • Мнения: 5 201
нямах нет Confused
кога е следващата и моля ако има поправки да ми изпратите файла

Общи условия

Активация на акаунт