Дали ще ми спрат тока.....

  • 1 927
  • 11
  •   1
Отговори
  • София, Младост
  • Мнения: 2 414
...както пише в бележката? Този месец нещо се отнесох  Embarassed и не платих сметката за ток веднага като я получих(както правя винаги)  Embarassed. Вчера погледнах и пише, че при не спазване на тока, ще бъде спрян в 7 часа на 30.10. Лошото, че сме пред заплата и ако го платя днес, ще останем с много малко пари. . Става въпрос за 2 дена, но все пак... Та въпроса ми е,  случвало ли ви си е да не плащате тока в уречения срок и дали наистина го спират?

# 1
  • casa dolce casa
  • Мнения: 172
Лятото и аз не бях платила навреме за юли месец.На всичкото отгоре се сетих,когато вече бяхме на морето.Докато се върнем беше излязла и следващата сметка,но не го бяха спрели.

# 2
  • Мнения: 1 107
Няма да ти го спрат- от "горчив" опит го знам- майка ми имаше наематели в едно жилище и се оказа, че е трябвало да натрупат сметка над 500лв и тогава им спряли тока...накрая за нейна сметка остана Sad
Ти бъди спокойна- няма да ви го спрат

# 3
  • Мнения: 4 300
Не е точно така- на нас ни го бяха спряли веднъж ( след 3 неплатени сметки Embarassed през лятото, пътувания и в крайна сметка се беше получил някакъв хаос), общата сума беше към 27 лв. Знам обаче че след като го спрат, можеш да слезеш и да си завинтиш сам бушона, някъде из мазите се намирал.

# 4
  • Мнения: 1 107
Може и така да е, но в нашия случай, когато наистина е трябвало да го спрат не са го спряли, а на някой друг и за 20 с. може да го спрат. Мисля, че откакто е Еон във Варна настана голям хаос- дано не спрат на момичето тока Laughing

# 5
  • София
  • Мнения: 1 603
viliandar, не се притеснявай - няма да го спрат. Май вече не правят така - примери много. Преди 1-2 години, като пише на ..... следва изключване и в 8 сутринта техника вече е във входа  Joy. Сега вече май чакат по 2 - 3 месеца, а имам познати, които не са плащали от май и още имат ток......

# 6
  • Мнения: 1 305
... Преди 1-2 години, като пише на ..... следва изключване и в 8 сутринта техника вече е във входа  Joy. ......

Не знам дали още е така, но но нас преди две години така ни бяха спряли тока, точно на уречената дата. Бяхме отишли лятото на почивка и съвсем бяхме забравили за сметките  ooooh!! От тогава си плащаме чрез е-pay  Wink

# 7
  • Мнения: 8 999
В офиса ни го спират само при една неплатена сметка точно на датата, която е указана в бележката. Хич не си поплюват даже. Връткат бушона и това е!

# 8
  • Мнения: 47 956
на нас преди са ни го сирали няколко пъти, после започнаха да слагат една бележка в пощата че е спрян, а не беше, сега мисля че не го спират (скоро не съм просрочвала, но от познати знам че не го спират)

# 9
  • Countryside
  • Мнения: 11 620
На нас ни го спряха така миналата година, и не само ни отвинтиха бушона, ами централно ни откачиха  Shocked и се наложи освен да го платим(тока де), да си платим и 10лв такса включване  ooooh!
Не помня обаче с колко бяхме закъсняли, но беше месец и отгоре. Иначе мисля че за 2-3дни не е проблем.

# 10
  • Мнения: 77
Не се притеснявайрнямя дя ти спрат тока.Ние не го вяхме плащали 3 месеца и не ни го спряха Wink

# 11
  • София, Младост
  • Мнения: 2 414
Благодаря на всички за отговорите   bouquet
Реших в крайна сметка да изчакам до утре, ако е светло в 7, ще го платя на 1-ви(обещавам  Grinning), ако пък го цъкнат, ще тичам да го плащам по спешност. Уф, много мразя такива ситуациии, иначе си го плащам през e-pay, но сега как се отнесох  ooooh! Sad

Общи условия

Активация на акаунт