Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 34

  • 50 829
  • 1 154
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 877
Да ви питам - има ли друг телефон на Разменната пощенска станция при митниците освен 832 51 95.
Искам да ми доставят колета вкъщи. До 8,30 часа даваше свободно, сега "поради технически причини" не работи!

Някой изобщо някога свързвал ли се е на този телефон 832 51 95.
Ще съм ви благодарна, ако ми отговорите. От няколко часа звъня - вече дава свободно, но изобщо никой не го вдига. Просто искам да знам дали има смисъл целия ми ден да мине до телефона. Crazy

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 4 132
Karimma , дай линк на маратонките, отговарят ли си на номера?

# 32
  • София
  • Мнения: 412
 Karimma познахме се  Laughing прабългарското име е Омуртаг  Joy
Относно блузката за теб, тъкмо преди малко я гледах и много ми хареса. Искам да те питам
дали боцка и на двете снимки се вижда някаква блузка отдолу с дантелки, предполагам че е без нея? И ако е така много ли се отваря деколтето ?
 Peace

Последна редакция: пн, 29 окт 2007, 12:08 от iga

# 33
  • Мнения: 984
И аз чакам поръчка от 19ти... Оказа се, че съм дала ПК който не бил за нашия блок и лелите от тази пощенска станция казаха да ходя до другата. Малка лудница.
Ще изчакам няколко дни и ще се хванем с малчо и ще обиколим всичките на веднъж.
Дано скоро се похваля и аз с хубави нещица  Mr. Green

# 34
  • Мнения: 815
запис!

аз още не съм получила известие за поръчката от 15-ти . Май ще ходя до митницата да си я търся, уффффффффффффффф

# 35
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 729
Да ви питам - има ли друг телефон на Разменната пощенска станция при митниците освен 832 51 95.
Искам да ми доставят колета вкъщи. До 8,30 часа даваше свободно, сега "поради технически причини" не работи!

Някой изобщо някога свързвал ли се е на този телефон 832 51 95.
Ще съм ви благодарна, ако ми отговорите. От няколко часа звъня - вече дава свободно, но изобщо никой не го вдига. Просто искам да знам дали има смисъл целия ми ден да мине до телефона. Crazy


Да, свързах се, но ми го доставиха една седмица по-късно. Явно трябва упорство. Късмет  Peace

# 36
  • Мнения: 196
Да ви питам - има ли друг телефон на Разменната пощенска станция при митниците освен 832 51 95.
Искам да ми доставят колета вкъщи. До 8,30 часа даваше свободно, сега "поради технически причини" не работи!

Някой изобщо някога свързвал ли се е на този телефон 832 51 95.
Ще съм ви благодарна, ако ми отговорите. От няколко часа звъня - вече дава свободно, но изобщо никой не го вдига. Просто искам да знам дали има смисъл целия ми ден да мине до телефона. Crazy


Да, свързах се, но ми го доставиха една седмица по-късно. Явно трябва упорство. Късмет  Peace

И аз се свързах, но след 50 - 60 позвънявания #Cussing out

# 37
  • Мнения: 2 255
момичета чака ли някой още 12-ти  #Cussing out вече се чудя дали няма да вляза в групата на пишещите жалби  Sick

# 38
  • София
  • Мнения: 843
Някой получи ли форма за регистрация за Ръшколекшън? От 29.10-02.11 70% намаление. Не мога да се ориентирам напълно, но май е само за дънкови облекла.

 ТамЪЪЪн да се регистрирам и не успях, нямат доставка до БГ.

Някой да знае къде в БГ се шие колекцията на Ла Редут? Миселх ,че е в Ботевград ама май  не е там!

# 39
  • Мнения: 271
Аз продължавам да си чакам от 10ти, така че ... Но вече се примирих, че от София до Разград пратките пътуват два пъти по-дълго от колкото от Франция до София  Tired

# 40
  • Мнения: 4 371
Имам покана за намаление на дивани, някой ако иска - да свирка Mr. Green

Аз чакам от 19ти и 25-ти Thinking
И съм вече пас, обещавам Outta Joint

# 41
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
Дали някой ще се наеме да опише кодовете, които са все още валидни?

# 42
  • Мнения: 2 697
А аз чакам от 16-ти и вече започвам да се притеснявам Sad


Иначе за намалението на диваните, ще си останем пас - нали не доставят в БГ Crossing Arms

# 43
  • Мнения: 4 202
аз не съм си поръчвала нищо отдавна
загубих интерес ли не си харесвам нищо ли кво ли  newsm78
но вчера си обух дантелените гащи с фльонга и цял ден ходих като патка  Joy
чудя се дали да не поръчам на една приятелка

И аз така, ще чакам намаленията, но си ви чета де  Mr. Green

# 44
  • София
  • Мнения: 1 231
Да ви питам - има ли друг телефон на Разменната пощенска станция при митниците освен 832 51 95.
Искам да ми доставят колета вкъщи. До 8,30 часа даваше свободно, сега "поради технически причини" не работи!

Някой изобщо някога свързвал ли се е на този телефон 832 51 95.
Ще съм ви благодарна, ако ми отговорите. От няколко часа звъня - вече дава свободно, но изобщо никой не го вдига. Просто искам да знам дали има смисъл целия ми ден да мине до телефона. Crazy


Да, свързах се, но ми го доставиха една седмица по-късно. Явно трябва упорство. Късмет  Peace

А колко струва доставката, защото и аз така мисля да процедирам като ми пристигне известието?!?

Общи условия

Активация на акаунт