Хартиени формички за мъфини?- Пловдив

  • 2 951
  • 15
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Знаете ли къде в Пловдив мога да намеря хартиени формички за мъфини? А силиконови форми?

Ако модераторите преценят, че темата не е за тук, а за "На пазар" да я преместят

# 1
  • Мнения: 4 700
метро, кауфланд. Там съм ги виждала.

# 2
  • Мнения: 1 283
Прочети тук, има адреса на един магазин в Кичука.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=229935.msg5326594#msg5326594

# 3
  • Мнения: 105
В TCM се намират понякога. В Кауфланд бяха много скъпи - 5 и нещо за 10-на броя (имаха детски шарки и за това).

# 4
  • под тепетата
  • Мнения: 9 175
Силиконови имаше преди 20-тина дена в "2-та щъркела" до кукления театър -12 за около 36 лв.Днес видях в домашни потреби малко след Джумаята 12 за 12.90 лв на немска фирма -хубави бяха. Имаше и по 6 ,но излизаха по-скъпо-7,90лв. 

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 145
Днес видях в домашни потреби малко след Джумаята 12 за 12.90 лв на немска фирма -хубави бяха. Имаше и по 6 ,но излизаха по-скъпо-7,90лв. 


bilqna_69
И тези ли бяха силиконови, защото ми се виждам малко евтини, сравнено с тези от Щъркелите? И за кой домашни потреби говориш

# 6
  • под тепетата
  • Мнения: 9 175
Не ,не са силиконови,тези бяха с едно тъмно гладко покритие (не тефлон) от което водата се изцежда за нула време.Приличат много на моите , а те са на Факелман.
 Магазина се намира (ако се движиш нагоре към главната) точно до Джумаята, но тръгваш към Юг енерго (т.е. надясно). След 20 м от ляво е магазина(до него има кафе,банка).Срещу него по диагонал е ДСК с въртящите врати.Дано съм обяснила както трябва.

# 7
  • Мнения: 400
В Метро, преди повече от месец имаше промоция на метална форма за 12 кексчета за около 9,50 /нямаше 10 лв./.Аз си купих от там и съм много доволна. Лесно се почиства, ако случайно потече сместа извън хартиените формички. Само, че скоро не съм ходила в Метро и не знам дали още ги продават.
Иначе за хартиените формички - pepika е дала линк към темата. Тези, които си купих струват 12лв. /за 1000 бр. или 2000 бр. не помпя вече/ и са идеални за металната ми форма.

# 8
  • под тепетата
  • Мнения: 9 175
Шеки, и моите са оттам-на Факелман. Обаче по инфо от приятелка ходила скоро до Метро, вече ги няма.
 Тези дни ще ходя или до там или до Кауфланд и ще кажа ако видя нещо.

# 9
  • Мнения: 400
Шеки, и моите са оттам-на Факелман. Обаче по инфо от приятелка ходила скоро до Метро, вече ги няма.
 Тези дни ще ходя или до там или до Кауфланд и ще кажа ако видя нещо.

Ще чакам да пишеш, защото трябва да купя на майка ми!

# 10
  • Мнения: 5 228
В Метро, преди повече от месец имаше промоция на метална форма за 12 кексчета за около 9,50 /нямаше 10 лв./.Аз си купих от там и съм много доволна. Лесно се почиства, ако случайно потече сместа извън хартиените формички. Само, че скоро не съм ходила в Метро и не знам дали още ги продават.
Иначе за хартиените формички - pepika е дала линк към темата. Тези, които си купих струват 12лв. /за 1000 бр. или 2000 бр. не помпя вече/ и са идеални за металната ми форма.

В Софийското Метро има, дори са още по-намалени - днес си купих за 8 лв. и нещо.
Включвам се в темата за да попитам нещо - аз хубаво си купих метална  форма, а хартиените формички задължителни ли са? Защото аз не се сетих да купя.

# 11
  • Мнения: 4 700
Не, не са zадължителни. Аz досега никога не съм ги правила в хартиени формички. Обаче трябва да намажеШ металната с маzнина и браШно.

# 12
  • В града на тепетата
  • Мнения: 245
Хартиените формички си ги взех от Двата Щъркела и съм много доволна от тях (за което благодаря на Биляна  bouquet,че ми каза за тях),
но ги слагам в металната форма, която пък взех преди време от Метро. С хартиените формички е по чисто, а и кексчетата според мен
изглеждат по-добре.  chef

# 13
  • под тепетата
  • Мнения: 9 175
Моля,моля   bouquet
 Снабдих и колежки и приятелки,направо процент като за дистрибутор трябва да ми дадат  Wink

# 14
  • под тепетата
  • Мнения: 9 175
Да си свърша обещаното.
 Шеки, ходих вчера до Метро -няма метални форми за мъфини.
 Ако те устройва обаче видях в магазина за 1лв в началото на главната дето е на 3 етажа.
Не са толкова качествени като материал, затова ти ги препоръчвам, ако ще ги ползваш с хартиени  подложки вътре. (6 гнезда за 3 лв.)

Общи условия

Активация на акаунт