? към майките!

  • 1 262
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 68
Как се предпазвате от настинки и грип през зимния период? Аз всяка година се каня да се ваксинирам и все се намира някой който да ме разколебае или да ми каже, че съм изтървала срока. В момента съм с настинка и не ми се иска цяла зима да се влача така. Благодаря предварително!!!

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Против ваксините съм. Повече чесън, плодове, зеленчуци.

# 2
  • Мнения: 68
Против ваксините съм. Повече чесън, плодове, зеленчуци.
А някакви имуностимуланти или нещо подобно?

# 3
  • Мнения: 1 949
Цялото семейство пием по 1 Осцилококцинум седмично. Против ваксините съм. Веднъж съм си слагала и изкарах такъв тежък грип, не искам да си спомням  ooooh!

# 4
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 465
Чесън,червено вино,солариум и фитнес-седем години вече действа безотказно!

# 5
  • София
  • Мнения: 7 097
Нищо по-специално не правя, но и не се разболявам така лесно. Дори когато малката е болна, рядко се заразявам.
Иначе съм против ваксините.
По принцип се храня доста разнообразно, грижа се за себе си и може би това оказва влияние на имунната система.

# 6
  • Мнения: 68
Благодаря ви момичета, ама чесън хич не мога да ям. Иначе и аз на малкия давам Осцилококцинум/ не знам така ли се пише/ веднъж седмично и за месец от както ходи на градина два пъти се хремосахме вече.

# 7
  • Мнения: 4 053
Против тези ваксини съм,
имам познат, който много пострада от подобни

# 8
  • Мнения: 6 164
Не се ваксинирам. Сега си с настинка, но ваксините нямат общо с настинките.

# 9
  • Мнения: 822
Аз мислих да се ваксинираме всички с Инфлувак! Защо сте против?
Миналата зима всички боледувахме много! Баткото ни изкара мононуклеоза, аз имах възпалено ухо, бебката и тя, и татито ни  ooooh! , за това, мислех да се ваксинираме всички, но сега и двамата дечковци са сополиви  Simple Smile !

# 10
  • Мнения: 1 949
Аз мислих да се ваксинираме всички с Инфлувак! Защо сте против?
Миналата зима всички боледувахме много! Баткото ни изкара мононуклеоза, аз имах възпалено ухо, бебката и тя, и татито ни  ooooh! , за това, мислех да се ваксинираме всички, но сега и двамата дечковци са сополиви  Simple Smile !

Аз само веднъж съм слагала противогрипна ваксина и не само, че грипа не ме подмина, ами така тежко го изкарах  ooooh! Това е мое мнение.  Thinking

# 11
  • София
  • Мнения: 7 097
Аз само веднъж съм слагала противогрипна ваксина и не само, че грипа не ме подмина, ами така тежко го изкарах  ooooh! Това е мое мнение.  Thinking

Една колежка всяка есен си слага ваксина и също така всяка зима боледува и то по няколко пъти...При това ги кара тежко гриповете - по 2-3 седмици я няма на работа.

Тъкмо писах по-нагоре, че рядко боледувам и ето, че от вчера съм болна, а не ми се беше случвало доста отдавна... Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 1 217
Аз всеки ден през зимния сезон ям по един лимон.
Нарязвам го на парчета или го беля като портокал и го изяждам.
Другото което правя,за закуска пия фреш-портокал,лимон и грейпфрут.
Да чукна на дърво така съм изкарвала без настинки.
Докато мъжо-той е много зле,духне ли го вятър и е готов.
И сега съм го пратила да се ваксинира,щото бебето ще хваща всичко от него.

# 13
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Против ваксините съм. Закаляване и есберитокс. Това е

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
В нас пием цитросепт. Действа ни добре.

Общи условия

Активация на акаунт