«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

ƒом

ƒом

13 956 членове ¬ключете се
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-9 от 9 отговора

ћнени€: 531
ѕоради разсе€ност съм пуснала пералн€та на цветно 30гр., а не както обикновено, на вълнено и новата ми жилетка и вълнени€т шал на дъщер€ ми изл€зоха като от тепавица.ѕо принцип знам, че май изход н€ма, но ако н€кой е усп€л да поправи непоправимото, ћќЋя, споделете!
÷итирай

в Ѕургас

ћнени€: 3 251
ј използва ли омекотител?
„етох тук, че н€кои слагат от жълто-зелените топки за тенис при пухени €кета, дали това н€ма да ти помогне?!
÷итирай

¬ момента са в пералната на програма изплакване с омекотител. Thinkingще вид€ какво ще излезе.

Ќищо! Sick“е така са се свили, че...
« ѕоследна редакци€: пн, 29 окт 2007, 17:57 от драка »
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 946
 ато ги извадиш от пералн€та ги разтръскай и изтръскай хубаво, във всички посоки, поразшири ги и ги поразроши с ръце още докато са мокри, остави ги да изсъхнат наредени и подредени на хавлиена кърпа или в друго хоризонтално положение.
ƒано ти помогне малко! Peace
÷итирай

ќх, ако знаеш как съм дърпала, всичко е 100% вълна и нишката вече се е деформирала, но ще пробвам пак.“ой, шалът се е скъсил почти наполовина.
÷итирай

weiter, weiter, ... weiterstadt

ћнени€: 6 634
ќх, ако знаеш как съм дърпала, всичко е 100% вълна и нишката вече се е деформирала, но ще пробвам пак.“ой, шалът се е скъсил почти наполовина.

имаше преди подобна тема за степан вълнен пуловер.

н€кой предложи да се се накисне в студена вода с малко оцет и после да се изплакне.
н€кой сподели, че пуловерът се е поотпуснал.

пробвай, дано стане Hug
÷итирай

Ѕлагодар€, аз също б€х м€рнала нещо, но търсачката не ми помогна, както и многото съвети.ўе тр€бва да се примир€ и друг път очите на 4. Shocked
÷итирай

ћнени€: 1 435
ƒруги€  път  ще гледаш програматора    ¬ълната   се свива най лесно   повече от  30-макс 40  градуса  не пера  плетени неща   .
—ъщото  важи и за лена.
÷итирай

’е ,аз си го знам.“е пак на 30гр се изпраха, но не на вълнената програма.ѕък и аз попитах дали нещичко може да се направи след като вече се е случило. Hug
÷итирай

Ѕургас

ћнени€: 3 552
ѕробвай да разгладиш с юти€, под кърпа.
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-9 от 9 отговора