Тайната на дългата и здрава коса-16

  • 37 951
  • 374
  •   1
Отговори
# 60
  • в.преслав
  • Мнения: 242
искам да питам момичетата,които се боядисват в червената гама бои как се отразява маската на цвета им?за колко време се измива цвета?както знаете е трудно да се поддържа този цвят,а аз искам да се боядисам.а от вас знам,че маската измива боята. Thinking

# 61
  • в.преслав
  • Мнения: 242
tornadoto katrin, направо ме хвърли в шах  Rolling Eyes,къде сме били заедно на море?
ако те бъркам-приеми моите най-големи извинения Embarassedно да ти отговоря-в аспарухово.моля още веднъж за извинение.  bouquet

# 62
  • Мнения: 3 782
Искам са попитам ако освен стимуланта на Икаров и бадемово масло слагам и други масла може ли да се отрази и по друг по-лош начин на моята коса?

Последна редакция: вт, 30 окт 2007, 21:04 от ani_4ka

# 63
  • Мнения: 146
През юни родих и от тогава косата ми не спира да капи, от всичкото нагоре и я изрусих.Рових се във форума с надежда да открия нещичко и ето на - твоята рецепта, Zizi.Веднага ще пробвам, дано има резултат, защото съм опитала какво ли не и нищо не помага.При първи резултати ще сигнализирам.Стискайте палци.И ако някой има съвети към мен - моля не ги пестете.

# 64
  • в.преслав
  • Мнения: 242
момичета как да си кача снимката,че съм доста невежа?

# 65
  • Мнения: 1 282
Прати ми на лични, аз ще ти я кача, искаш ли?

# 66
Споделете какви са вашите отзиви след маската от гледна точка на две неща - изсветляване/потъмняване и изправяне/накъдряне Praynig

Просто, за да може човек да си направи някакви изводи относно това й въздействие на маската.

Утре мисля да си купя и лавандулово масло, та да дооформя колекцията масла, но нали уж неутрализирало то миризмата на газ newsm78... няколко капки достатъчни ли са?

# 67
  • в.преслав
  • Мнения: 242
Прати ми на лични, аз ще ти я кача, искаш ли?
Въпроса е че незнам как да я кача там Embarassed

# 68
  • Мнения: 1 282
Направи си регистрация в някой сайт - snimka.bg , photobucket.com - там си качи снимката, след това копирай адреса й, и го пейстни тук.

# 69
Здравейте на всички!

Нова съм във форума, така че не се сърдете ако повтарям нещо.  Поразрових се из интернет и по този начин го намерих. Тази тема много ми хареса и реших да се регистрирам да попитам за някой и друг съвет. Проблема е следния:
От известно време доста ми капе косата, не е с някакви огромни кичури, разлики и т.н, но като се реша или къпя, въобще като я докосна и всеки път свалям по няколко косъма. В банята като отмивам шампоана и същата работа. Гледах доста други форуми, за съвети и рецепти за маски, в момента правя 1-2 и виждам,че има някакъв напредък,пак ми капе, но изглежда по-здрава и започна да ми се сгъстява повече,само че не расте и цъфти.  Sad Много искам да пробвам маската с т.нар Триовитаминол,защото разбрах,че много момичета са доволни,както виждам и в този форум има такива мнения. Проблема е обаче,че не живея в България. Бях поръчала на една позната да попита във ветеринарните аптеки и ако може да ми го донесе, но са й казали,че е спрян от производство. Тя е взела някаква "конска ампула". Ако някой може да ми каже нещо по въпроса или за Триовитаминола, или за начина, по който да я използвам тази ампула? Благодаря предварително!

# 70
  • Мнения: 99
"конска ампула" #Crazyне съм чувала таквоз жуотну.ако некой знае да помага

# 71
Новото име на тривитаминола е АД3Е, може би заради това са й казали че е спрян от производство (може да не им се е обяснявало че има ново име, има и такива продавачи  Thinking). А за конските ампули незнам, дано някое момиче от форума ти даде повече инфо.  Peace

# 72
Забравих да честитя новата тема   bouquet и да питам за ампулите на дениз за растеж дали някоя от вас ги е ползвалa и как точно ги е слагала, защото сега през почивката от маската искам да ги пробвам  Peace

# 73
  • Мнения: 624
Здравейте на всички!

Нова съм във форума, така че не се сърдете ако повтарям нещо.  Поразрових се из интернет и по този начин го намерих. Тази тема много ми хареса и реших да се регистрирам да попитам за някой и друг съвет. Проблема е следния:
От известно време доста ми капе косата, не е с някакви огромни кичури, разлики и т.н, но като се реша или къпя, въобще като я докосна и всеки път свалям по няколко косъма. В банята като отмивам шампоана и същата работа. Гледах доста други форуми, за съвети и рецепти за маски, в момента правя 1-2 и виждам,че има някакъв напредък,пак ми капе, но изглежда по-здрава и започна да ми се сгъстява повече,само че не расте и цъфти.  Sad Много искам да пробвам маската с т.нар Триовитаминол,защото разбрах,че много момичета са доволни,както виждам и в този форум има такива мнения. Проблема е обаче,че не живея в България. Бях поръчала на една позната да попита във ветеринарните аптеки и ако може да ми го донесе, но са й казали,че е спрян от производство. Тя е взела някаква "конска ампула". Ако някой може да ми каже нещо по въпроса или за Триовитаминола, или за начина, по който да я използвам тази ампула? Благодаря предварително!

Здравей!
Тази "конска"ампула се продава по ветеринарните аптеки и струва около 4-5лв.То не може да се нарече и ампула,а нещо като бурканче,на което са изобразени всякакви животни.
Доста мои познати използват този метод,като има доволни и не чак толкова доволни.Доколкото помня-1 кафяна лъжичка от ампулата/само една/ се смесва с малко балсам за коса/какъвто и да е/ и се маже косата.Имаше и още нещо,което се слагаше,ще питам и пак ще пиша.
Важно е да се знае,че бурканчето,веднъж отворено,има годност само 20 дни,после задължително се изхвърля,а тази маска се прави само веднъж седмично,което означава,че при всички положения ще ти остава,и ще изхвърляш.

# 74
  • Мнения: 624
Забравих да спомена,че толкова са се зарибили всички с тази "конска"маска,че дори и козметичката ми ги продава Simple Smile
Както казах едно малко бурканче струва 5лв./при нея/,като при всички положения остава.

Общи условия

Активация на акаунт