Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 25 отговора

София

Много се изкушавам да дам на бебето да си лигави коричка или бисквитка - на 7 м. е. Откачена ли е идеята?
Цитирай

Белгия/София

Не е откачена, но не е належаща. Глутен е добре да се даде на бебето след 8 навършени месеца, така че засега може да се въздържиш или да й вземеш безглутенови бисквити  Peace
Синът ми се давеше страшно до година и половина от подобни предложения  Very Happy
Цитирай

Nederland

На 7 месеца дъщеря ми ядеше бисквити без глутен. Омекваха бързо в устата и рядко се давеше.
Хляб започна да яде към 8 месец. Внимавах коричките да не са прекалено твърди и хляба да не е бял. Laughing
Цитирай

От осмия започнах да му давам бисквитка и хляб, но от хляба се давеше, а бебешките бисквитки, които му давах са на Алете за след 6м. Много съм доволна от тези бисквитки. Чрез тях въведох глутена, а се и разтапят в устата на бебо и не се давеше като с хляба.
Цитирай

София

Не съм давала нито бисквитки, нито корички, нито солети. Нищо за гризане. Не виждах смисъл или причина да го правя.  Confused
Цитирай

Бургас

Предложих към 10я месец.
Цитирай

СОФИЯ

Не смятам, че идеята ти е откачена. Аз обаче се страхувах да не се задави (както всички майки) и започнах да давам такива неща след 10 месец.
Цитирай

Варна

Не съм давала нито бисквитки, нито корички, нито солети. Нищо за гризане. Не виждах смисъл или причина да го правя.  Confused
Peace
Цитирай

и аз така...
Цитирай

Бургас

Аз дадох към годинката бисквитки да си гризка като станата 4 зъба,иначе се давеше.
Цитирай

Велико Търново

През ум не ми беше минавало!
Цитирай

Sofia

За първи първи път му дадох на 8 месеца бисквитка-плазмон!
Цитирай

Еклесиаст

според мен е нормална идеята, прескочили сте 6 месеца, можеш да опиташ и с бисквите без глутен, ако държиш да не даваш глутен до по дълго време....моето дете премина на глутен след навършени 6 месеца Peace
Цитирай

София

Аз й давам по малко хляб и бисквити от време на време,но още не смея да й ги давам в ръка.Опасявам се,че може да отхапе много голямо парче и да се задави.
Цитирай

от 7-мия месец му давах да си гризка  бисквити на плазмон,но хляба не може да го сдъвче и се дави
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 25 отговора