Карлово и Сопот - 11

  • 9 905
  • 244
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 360

А това за мама! Flutter
И да слуша рожденничкатаааа
Grinning

# 46
  • Karlovo
  • Мнения: 533
Честит Рожден ден на Мартина и от мен.Аз не пиша често , но ви чета редовно  Simple Smile. Ние няма да можем да се включим в коледното парти.

# 47
  • Варна
  • Мнения: 187
само уточнете датата и часа и кажете нещо за приготовлението

# 48
  • на пистата
  • Мнения: 5 837
обаче!ще съберем капаро,защото без да се обиждате много ме съмнява,че всички проявили желание до сега ще дойдат,да няма после ън мън,парата и чиста работа,какво ще кажете за дионисий newsm78,от към кухня е перфект

# 49
  • Мнения: 844
Аз отдавна си мислех за Дионисий, но там се правят най - много банкети и не знам ...... то трябва да се пита все пак.

# 50
  • Варна
  • Мнения: 187
за децата мисля че не е много подходящо,че ще обрънат ресторанта наопъки ,ако някой има време нека направи една справка колко деца и на каква възраст са ,че то с бебоците е лесно,а тези по-големките като им умръзне и започнат да тичат напред,назад?

# 51
  • Мнения: 3 360
Дионисий в неделя май не работи newsm78

# 52
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Аз само да вмъкна, че жената от Каприза каза, че ако искаме може да ни направи и салати, и скара. Пък там ще сме си само ние и определено търпят беснеещи хлапета. И при една по-подходяща подредба на масите ще има и място за игра. А и е топло.

# 53
  • Мнения: 236
За 16 гласувах,защото на 22 няма да мога да дойда.За капарото-мисля че е справедливо-все пак организацията не е лесна,поне да се знае колко хора ще сме и да няма посля ама аз това аз онова.За мястото-аз специално нямам претенции-каквото решите.Обаче ми се иска да се намери някой за костюма на дядо Коледа,4е да им остане спомен на децата.То не че моето се разбира,ама поне снимки ще има.

# 54
  • на пистата
  • Мнения: 5 837
За 16 гласувах,защото на 22 няма да мога да дойда.За капарото-мисля че е справедливо-все пак организацията не е лесна,поне да се знае колко хора ще сме и да няма посля ама аз това аз онова.За мястото-аз специално нямам претенции-каквото решите.Обаче ми се иска да се намери някой за костюма на дядо Коледа,4е да им остане спомен на децата.То не че моето се разбира,ама поне снимки ще има.
определено ще се намери дядо коледа Grinningа кой ще е снежанка,някоя поо-слаба мама Laughing

# 55
  • Мнения: 458
Честит рожден ден на Марти на патерица ,да е жива ,здрава и все тъка палава за радост на мама и тате  Mr. Green.И да е най-добрата кака за малкото човече  Hug Heart Eyes
Гласувах за 16 мисля че ще е по удобно ,ама да но не ме завлекат пак на село тогава Mr. Green
Позволих си и да покана още една мама с двама диваци ,ако имате нещо против кажете Blush
Ай чао за сега после пак Flutter

# 56
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
То без капаро е ясно, че няма да стане. Предлагам 10 лв на майка, децата няма да ги броим. Така ще се говори за точно бройка със заведението, а и да купим малки подаръчета. Не ме притеснява изобщо пазаруването, аз съм свикнала за 60-70 ученици да избирам, та 10 майки и 20 деца няма да ме изплашат Laughing

# 57
  • Варна
  • Мнения: 187
ехо може ли аз да се облека като снежанка с големия тумбак едва ли ще ми стане булченската рокля,а за заведението нека още да помислите то в Карлово не че има избор нали ви писах мойте съображения,че ще подивеят децата

# 58
  • Мнения: 48
Гласувах за 16 тъй като около коледа ще имам доста работа в магазина и е просто абсурд да отсъствам.А за капарото няма проблем когато и колкото кажете.Мисля ,че купувахме костюм на дядо Коледа миналата годна от Метро но така и не сме го отваряли.Ще се поразровя да го намеря,но кой ще е дядо Коледа?

# 59
  • Мнения: 1 232
Аз отдавна си мислех за Дионисий, но там се правят най - много банкети и не знам ...... то трябва да се пита все пак.
амии неделя на обед едва ли има банкет освен пък ако няма сватба

Общи условия

Активация на акаунт