Танцувай с мен 2.

  • 17 061
  • 290
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 951
Харесаха ми повечето, най-много ми хареса едното момче от мъжката двойка.Не му запомних името...миналата година се е явявал на кастинга, но е нямал нужната възраст. Много готин  Crazy

# 16
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Бамбос, мацки, Бамбос. 

 Mr. Green

# 17
  • Мнения: 539
Харесаха ми повечето, най-много ми хареса едното момче от мъжката двойка.Не му запомних името...миналата година се е явявал на кастинга, но е нямал нужната възраст. Много готин  Crazy

И аз много го харесах, приятелят му също добре се справи, дано ги изберат.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 3 227
Снощи го гледах, почти до края, без да искам заспах  Embarassed

Някой разбра ли как точно ще протече състезанието? Слави каза че са избрали 192 май бяха, и журито щяло да избере 16 финалиста. Но дали всяка вечер ще дават всички тези 192, или ще е само в понеделник, или пък изобщо няма да покажат всичките  newsm78

# 19
  • Мнения: 5 478
До края на седмицата ще дават само кастингите. Тези, които за записани вече и ще ги дават сега са били със 194 души. После са избрали 37 от тях, които трябва да се явят на кастинг на живо пред публика. От тях 16 ще продължат вече в същинското състезание. Поне така казаха...
А наградата... не знам, аз мисля, че може да е апартамент  Laughing

# 20
  • София
  • Мнения: 362
Снощи беше май "Голямото излагане". Никой не ми хареса     Rolling Eyes 
Може би само двойката момчета, като ми хареса не този, който се явява, а този, който участваше като партньор за танца.
Иначе много се радвам, че започна - харесвам инициативите на Слави. Досега мисля, че само със Сървайвър 1 се е провалил (поне на мен не ми хареса никак!   Sick

# 21
  • Мнения: 1 951
не този, който се явява, а този, който участваше като партньор за танца.

И двамата са кандидати  Peace

# 22
  • Мнения: 5 478
Мхм... и двамата са.
Аз си го спомням това момче от миналата година. Тогава на кастинга танцуваше нещо в стил Джъстин Тимбърлейк, даже ако не с лъжа беше и на негова песен, но мисля, че тогава не показа достатъчно... Този път определено беше много добър според мен.

# 23
  • Мнения: 1 775
И двамата бяха страхотни. Ръченицата им също ми хареса.

# 24
  • Мнения: 985
някой гледа ли?Тая католичка от де се взе бе #Crazy

# 25
  • Мнения: 1 775
На мен ми хареса малката, която седя на диванчето. Успешно имитираше Никол.

# 26
  • Мнения: 985
До момента най-много ми хареса последното момиче-Пенка. Peace

# 27
  • Мнения: 15 025
На мен ми хареса малката, която седя на диванчето. Успешно имитираше Никол.

И аз така. Peace И много хубава импровизация направиха после с момчето. Иначе много ми хареса онази с ориенталския танц ама ме е яд, че дадоха само малко от него. А най-зле беше тази русата, която танцуваше на песента на Слави. Абсолютно дърво. Само се чекнеше и нищо повече  Crossing Arms

# 28
  • Мнения: 5 478
А най-зле беше тази русата, която танцуваше на песента на Слави. Абсолютно дърво. Само се чекнеше и нищо повече  Crossing Arms

Но пък Слави полази зад нея...  Joy Joy Joy
Много ми хареса момичето, което танцуваше ориенталския танц с един черен шал... Беше с много дълга, тъмна коса. Някой запомни ли й името? Почти съм сигурна, че ще я вземат...

# 29
  • Мнения: 985
А най-зле беше тази русата, която танцуваше на песента на Слави. Абсолютно дърво. Само се чекнеше и нищо повече  Crossing Arms

Но пък Слави полази зад нея...  Joy Joy Joy
Много ми хареса момичето, което танцуваше ориенталския танц с един черен шал... Беше с много дълга, тъмна коса. Някой запомни ли й името? Почти съм сигурна, че ще я вземат...

Пенка от Варна Peace

Общи условия

Активация на акаунт