МахНАХ ГИ

  • 7 042
  • 68
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Аз си правя пилинг на краката, но пак имам подкожни косми Imp . Пък и, честно казано, не виждам как ще си направя пилинг отдолу...

# 31
  • Мнения: 3 479
Дейна възхищавам ти се, а също и на другите куражлийки като теб. Аз не мога да изтърпя такава болка. Едва успявам да си оформя триъгълника с епилатора. Очаквах с времето да претръпна, ама не става. Close

# 32
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Цитат на: gal4e
Дейна възхищавам ти се, а също и на другите куражлийки като теб. Аз не мога да изтърпя такава болка. Едва успявам да си оформя триъгълника с епилатора. Очаквах с времето да претръпна, ама не става. Close

с епилатор било много  по - болезнено в сравнение с колата...

# 33
  • София
  • Мнения: 325
Ами то и аз сам върла фенка на колата маска навсякъде,но се оказа че последния път(в Студенски град),когато си обезкосмявах триъгълника са ме заразили с гъбички, които при първата настининка станаха огромно количество и т.н.!!!!!!!Ужас-сега тъй като не сам се отказала от колата маска много ще внимавам и ви насърчавам да внимавате за хигенните условия:)Защото на мен ми излезе 40лв да се лекувам и сумати грижи и дори болки:(!!!Иначе болката при колата маска не е чак толкова голяма че да имате нужда от кремчета-като друпне първите 2-3 пъти и изтръпваш:)

# 34
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
И аз да се похваля - престраших се и ги махнах  smile3521 Първо ходих при козметичката си, ама тя ме върна, понеже били "късички", а аз едва се търпях вече. И им ударих контрата. После обаче се амбицирах, купих си топла кола Veet и геройски се щавих сама - и мустака, и отдолу. Вярно, че боли (ааааааааааддддддддд  smile3514 ), ама после глааадичко като бебешко дупенце. Струва си де. Днес се минах с епилатора, че бяха се подали 3-4 гада и болката не е нищо особено. Абе издържиш ли сефтето после е песен. Така че смело, момичета:)

# 35
  • Мнения: 6 155
Цитат на: DEianaZ
Цитат на: gal4e
Дейна възхищавам ти се, а също и на другите куражлийки като теб. Аз не мога да изтърпя такава болка. Едва успявам да си оформя триъгълника с епилатора. Очаквах с времето да претръпна, ама не става. Close

с епилатор било много  по - болезнено в сравнение с колата...


Аха, доооста си е болезнено #Silly

# 36
  • София
  • Мнения: 18 679
лидокаинът изобщо не ме хвана Imp Пак си ме боля като за световно Imp а пръснах поне 7-8 пъти....баси, к'во да го правя сега тоя флакон целия....

# 37
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Цитат на: belinda
лидокаинът изобщо не ме хвана Imp Пак си ме боля като за световно Imp а пръснах поне 7-8 пъти....баси, к'во да го правя сега тоя флакон целия....

дай ми го на мен...в понеделник съм пак да ме дооправи. Направи ще го изпия ако трябва само и само да не ме боли

# 38
  • София
  • Мнения: 18 679
Няма проблем, ама я ми виж местожителството Sad

# 39
  • Мнения: 844
quote="belinda"]лидокаинът изобщо не ме хвана Imp Пак си ме боля като за световно Imp а пръснах поне 7-8 пъти....баси, к'во да го правя сега тоя флакон целия....[/quote]
Ако лидокаинът помага наистина, мога да се жертвам! Ама кажете честно, има ли някаква файда от него?

# 40
  • Мнения: 781
Довечера съм на такава процедура-уж безболезнена Thinking Тук във форума я препоръчаха тази козметичка и ще видим Rolling Eyes Ще пиша после как е Simple Smile

# 41
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Аз си махам с кола всички космоляци от самото начало. Вече съм свикнала и като отида на козметик пак си ме боли де ама не му обръщам внимание. А и лесно излизат и не са такива дебели, но не  намаляват гадовете. Лятото си ги махам на краката с епилатор, че немога да ги изчакам да порастнат за кола, но зимата само на кола. Отдолу си ги махам с кола! Пробвала съм и с епилатор, но боли мноооооого повече от колата маска брррррр! Та свиква се с тази процедура и не боли после чак толкова! Пробвала съм и с лидокаин, но нямаше ефект при мен. Мустаците си ги махам в къщи, като най-ми харесват лентичките на Стреп и въобще не ме боли!
Хайде давайте смело, после е голям кеф - гладичко и мекичко! Simple Smile

# 42
  • Мнения: 781
Ами да се похваля-всичко, навсякъде-болка минимална, абе това Лидокаина си е било хубава работа, но и козметичката си я биваше де #Milti

# 43
  • Мнения: 1 541
Аз си ги махам вкъщи с епилатор на Филипс (навсякъде)! В началото е геройство в мирно време, но когато свикнеш-рецултата е перфектен! Сега, колкото и да ми е неприятно, ми се налага да се бръсна на триъгълника и това значи ново привикване с болката след раждането, но ефекта от епилацията е просто несравним!
А за позкожните наистина ексфолирането преди и след обезкосмяване вършат работа....а за някои по- упорити- аз ги вадя с върха на игличка.

# 44
  • Варна
  • Мнения: 737
Вчера ходих на дерматолог и мимоходом му споменах и за растящите подкожно косми след кола маста. Той ми предписа някакъв мехлем - Бактробан (миниатюрна тубичка около 7 мл струва 36 лева). Каза, че трябва да се използва поне 20 дни, като през този период обезкосмяването е забранено. Мажели се само местата, на които са се образували кистички. Само, че когато споменах, че съм бременна каза да намаля срока на ползване за 10 дни. Когато споделих това с приятеля ми (също медицинско лице), той каза в никакъв случай да не използвам този мехлем.
Някой използвал ли е подобно мазило?
Раздвоена съм дали да го ползвам или да изчакам докато родя!

Общи условия

Активация на акаунт