Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 43 отговора

Ямбол

Ей те това е постоянство. Да се снимаш в продължение на 8 години и после да си направиш филмче като това.
ЦъК
Цитирай

София

Хаха, много е интересно
Ама какво хубаво момче беше, какъв ... стана  Rolling Eyes
Най-много ми харесва как му расте косата и в един момент, като се подстриже става пак къса.
Цитирай

София

Абсолютен психопат  Crazy
Цитирай

Гледам пада си по червени фланелки Thinking
Цитирай

София

Тези снимки не са направени в продължение на 8г. Като изключим, че са му расли косата и брадата (за което не трябва чак толкова много време) и понякога се появява с очила, не мисля, че се е променил особено.
Цитирай

между два живота

Тези снимки не са направени в продължение на 8г. Като изключим, че са му расли косата и брадата (за което не трябва чак толкова много време) и понякога се появява с очила, не мисля, че се е променил особено.
Абсолютно!
Цитирай

Истина или не, не знам.

Знам, че първоначално се изкефих на идеята и ми се прииска и аз да го направя.....
Но после ми стана много мъчно- все едно времето/животът го блъска и убива малко по малко.....
Извинете, отивам да пийна един ром.  Embarassed Laughing
Цитирай

До хладилника, който обичам

Хареса ми Smile И е много симпатичен. Особено 3/4 от филма, където вече е възмъжал, но все още не е обрасъл с муста и брадаци Smile
А аз мисля, че поне няколко години са правени снимките наистина - много се изменя лицето му от момче на мъж. Отчетете, все пак, че коса и брада не растат толкова бързо.
Цитирай

Ямбол

Много си убедена, да не би да имаш от някъде тайна информация или просто си много наблюдателна  Mr. Green
Цитирай

София

Убедена не съм, но, като гледам, и убедителна също не съм.  Laughing
Иначе трябваше всички да ме цитирате и да слагате по едно  Peace.

8 години са много. Хората обикновено се променят доста за толкова време. Според мен този момък не е мръднал кой знае колко. Няколко години-да, но 8-не. Така ми се струва.
Цитирай

Ето още такива ненормалници

http://vbox7.com/play:268e5039

http://vbox7.com/play:3862ea7e

http://vbox7.com/play:4edcb662

Цитирай

Sofia

Велико е!!!
Поздравления за находката, Аетера!!!
Цитирай

Що ли не виждам нищо ненормално Thinking
Цитирай

Абсурдистан

И на мен ми хареса. Много е забавно. Пича също е готин
Цитирай

Пловдив

Защо ненормалници? На това момче, първото, даже етикет изрод са му лепнали. А е толкова симпатичен. Идеята е много хубава.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 43 отговора