Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 98 отговора

Анкета

Бихте ли си продали гласа?

(Гласуването приключено: пт, 02 ное 2007, 09:47)

между два живота

Много гръмнаха медиите с това купуване на гласове... Та питам - По принцип склонни ли сте на такова нещо? Няма да посочвам сума, всеки знае за себе си колко ще го удовлетвори, ако отговорът му е "да".
Цитирай

Белгия/София

Не съм мислила, предполагам да, ако парите са добри трудно би устоял човек на такова предложение, казвайки си (всеки  Very Happy) само моят глас няма да промени нищо  Laughing
Цитирай

Моят дом е моята крепост.

Защо не като всички са еднакви поне да има някаква облага и за мене.А ако съвпада моето мнение за кого да гласувам с този дето продава направо чудесно.
Цитирай

Galaxy 13197853088

Пари вземам , вот не давам ...
Цитирай

Бих я, ама никой не е дошъл да ми цакне на ръка Crossing Arms
Цитирай

София

Един мой бивш работодател казваше: "Много задници станахме за продаване - ама никой не дава добра цена".  Peace

Присъединявам се към тази блестяща мисъл.  Very Happy
Цитирай

Варна

Ами зависи. Има партии и хора за които не бих гласувала за нищо на света (макар, че и в този случай това е силна дума, но никой няма да ми плати толкова, колкото за мен си струва за да си продам ценностите).
Цитирай

Пловдив

Не, не бих. Гласувам по съвест.
Цитирай

Zeist, NL

Не съм мислила, предполагам да, ако парите са добри трудно би устоял човек на такова предложение, казвайки си (всеки  Very Happy) само моят глас няма да промени нищо  Laughing

Аха, и аз така мисля  Whistling
Цитирай

да, чак ме е яд че само на циганите предлагат
аз и без това не гласувам, поне някой лев да изкарам, ама не дават  Crossing Arms
Цитирай

Предполагам,че за досътатъчно добра сума-бих.
Сещам се за една сентенция по повода:'Което не може да се купи с пари, може да се купи с много пари.'
Цитирай

София

Ще взема парите и ще си гласувам, както си искам ... ама никой не идва да ми купи вота.  Wink
Цитирай

Пловдив

Учудена съм, че толкова много от вас са отговорили утвърдително. Нима 10-20-50лв. или печено пиле ще ви оправят положението?
Цитирай

София

Да, ама никой не дава сумата, за която бих го направила. За 50-100-200-300-500 лв. не бих го направила.
Цитирай

Варна

НЕ  Naughty Категорично не !
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 98 отговора