Отговори
# 435
  • Варна
  • Мнения: 2 036
На мен любимо заведение за хапване е "Никова къща".  Peace Страхотно обслужване, бързо и качествено. Храната е страхотна. Добри цени и приятна обстановка. Е няма начин да не е качествено ресторантче, щом го държи човек разбиращ от ресторантьорство.  Mr. Green

Да споделя и едно отрицателно мнение за заведенията БМ, кофти храна, обслужването мога да го преглътна, но лошата храна не.  no А преди време много ми харесваше.

Последна редакция: пн, 25 авг 2008, 20:12 от Pepsilight

# 436
  • Варна
  • Мнения: 1 423
много противоречиви мнения чувам за БМ.
Никовата къща ми е много приятна през зимата.

# 437
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Вчера посред нощите гледах "Глобусът" по БТВ с подкрепата на Вила Буров. Мноогооо ми хареса мястото, изглежда страхотно, даваха и главния готвач и няколко ястия, които бяха много интресни и нетрадиционни. Никога не съм посещавала този ресторант, как варират цените?

# 438
  • Мнения: 13 512
Вчера посред нощите гледах "Глобусът" по БТВ с подкрепата на Вила Буров. Мноогооо ми хареса мястото, изглежда страхотно, даваха и главния готвач и няколко ястия, които бяха много интресни и нетрадиционни. Никога не съм посещавала този ресторант, как варират цените?
ами салатите са 6-10 лева, рибите- 15-25, виното- от 20 нагоре...

# 439
  • varna
  • Мнения: 676
Така е,вкусно готвят в Буров,но порциите са много малки,а цените....

# 440
  • Мнения: 23
Не ходете в ресторант "Старо село". Миналата седмица имахме гости от Полша. Решихме да ги заведем в това заведение. На пръв поглед изглежда отлично. Но, какво ни сервираха... Задушените зеленчуци бяха всъщност претоплени в микровълновата доста стари замразени няколко морковчета, карфиол и броколи. Картофи, не помня точно името им, но като начин на приготвяне - соте, бяха сурови, печената чушка в салатата ми беше вкиснала, а за капак, пържолата на дъщеря ми беше от развалено, вмирисано месо.
Не се въздържах и потърсих управителката. Не съм правила скандали, съвсем тихо и дадох да си опитат "производството". След малко се върна с хиляди извинения. Смятайте, колко са били виновни, щом поеха цялата сметка, а тя не беше малка. Не мога да проумея, как такова вървежно заведение си позволява да сервира не лошо приготвена, а развалена храна! Слава богу, че на никого нищо не му стана. Всъщност ние не ядохме, след като разбрахме за разваленото месо. Беше голям срам!!!

# 441
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Вчера посред нощите гледах "Глобусът" по БТВ с подкрепата на Вила Буров. Мноогооо ми хареса мястото, изглежда страхотно, даваха и главния готвач и няколко ястия, които бяха много интресни и нетрадиционни. Никога не съм посещавала този ресторант, как варират цените?
ами салатите са 6-10 лева, рибите- 15-25, виното- от 20 нагоре...
Ами бива, аз очакваш нещо бомбастично и щом си заслужава. А зимата как е? За малките порции, не зная колко са малки, но аз съм останала с впечатлението, че в повечето заведения порциите са големи и некачествени, а и аз хапвам малко, т.е. нормално.  Crazy
Ani2803, пак че са ви поели сметката, можеше и това да не направят.  Mr. Green Наистина доста неприятна ситуация.  Peace Старо село не е ли на Хепи?

# 442
  • Мнения: 2 039
Ла Пастария - абсолютният ни фаворит (едва ли има нужда да обяснявам защо), "Чинарите" на Марек - невероятно чревоугодническа кухня, " Петия океан" на Бриз -страхотно живо пиво, чеснов сос и задушено джоланче, "Сардиня" по крайбрежната, само заради мидите с ориз и страхотните пици Crazy , бирария "Алба"-невероятна кухня, ама наистина(заради воденичките в дюведже) за това се сещам сега  Peace

# 443
  • София
  • Мнения: 2 160
"Ла Пастариа" и "Сардиния"  newsm10

А на "Буров" вчера ядох страхотен  костур  eat

# 444
  • ... при вятъра и вълните
  • Мнения: 207
В последно време си открих чудесно местенце- Парми /в уличките зад ВИНС-а/. Кухняте е великолепна и е много спокойно.

# 445
  • Мнения: 13 512
кое е спокойно? ТАм е винаги пълно и на обяд, и за вечеря, без значение сезона.

# 446
  • Мнения: 1 572
аз изобщо не останах доволна от Сардиния , обстановката е много приятна но ако знаете какъв тарама хайвер ядохме  Sick
чудя се как може при такава жестока конкуренция все още да си позволяват издънки
на мен едно от любимите ми места е гръцкия ресторант на ул. шкорпил мисля беше , ама мястото е малко забутано

# 447
  • Мнения: 13 512
Преоткрих Сатори, беше останало на заден план в последните месеци. Но  от няколко дни започнах да ходя на обяд всеки ден там. Ами -чудесна кухня, намам забележки нито към обслужване, нито към  храната и поднасянето и

# 448
  • varna
  • Мнения: 676
Да,в Сатори наистина е много приятно,с добро обслужване,изискана обстановка и хубава храна.

# 449
  • Мнения: 1 572
Да,в Сатори наистина е много приятно,с добро обслужване,изискана обстановка и хубава храна.
Преоткрих Сатори, беше останало на заден план в последните месеци. Но  от няколко дни започнах да ходя на обяд всеки ден там. Ами -чудесна кухня, намам забележки нито към обслужване, нито към  храната и поднасянето и
къде е това

Общи условия

Активация на акаунт