Отговори
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Споделете вашите впечатления - какво харесвате и какво не? - къде как се чувствате? Доволни ли сте от обслужването и какво желаете да се промени.

Последна редакция: сб, 30 дек 2017, 18:11 от bubanka

# 1
  • Варна
  • Мнения: 917
В пица Бънди на Владислав- според мен готвят най- вкусно

# 2
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 818
ние си падаме по китайско и сме редовни посетители или ни доставят вкъщи от Чджоу до винс-а, на кокалчето.
пица поръчваме от селена.
ходили сме веднъж в La Pastaria и сигурно ще повторим - вкусно и прекрасно обслужване!
не харесваме алба !!!

# 3
  • У дома
  • Мнения: 96
FELICE - вкусна кухня и чиста обстановка.

# 4
  • Мнения: 750
Хохохохооо...някой пак сондира мнения тука...
Бизнес ще отваряме,а? smile3508

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 193
Tambuktu, Happy, и Старо село (там храната е страхотна Peace)

# 6
  • Мнения: 3 622
Най - посещаваните от нас заведения са Хепи и Пицикато - добра кухня и страхотно обслужване

# 7
  • Мнения: 17 402
Харесвам Пицикато, Феличе, Ла Пастариа, БМ, Евъргрийн, има една механа Амброзия....От китайските съм се отвратила тотално, преди много ходехме в Азия-та.
Тедата, къде е това Старо село?

# 8
  • Мнения: 4 187
Пастария, Класик Хаус в Морската градина (до Сезони), БМ Градината. Преди много често посещавахме Т&Т, но от както стана Пицарела , нещо не ми харесва  Rolling Eyes.

# 9
  • Мнения: 985
Редовно ходим в Ескалибур на червения площад и при дядо Никола до завод Дружба.И на двете места готвят много вкусно. Peace

# 10
  • Мнения: 127
Харесвам Пицикато, Феличе, Ла Пастариа, БМ, Евъргрийн, има една механа Амброзия....От китайските съм се отвратила тотално, преди много ходехме в Азия-та.
Тедата, къде е това Старо село?
Старо село е в Чайка, преди зала Черно море / до бл. 20/


Сатори е интересен ресторант и има много добра кухня  Peace

# 11
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Старо село и аз я харесвам - особенно лятото - пускаш децата на воля - те си играят - ти си вечеряш в градината под фенерите, но е много пълно лятото - трябва резервация или да отидеш по-рано. Обслужването е горе долу - доста по-високо ниво от някои заведения - само веднъж един сервитъор ме изнерви като каза на една финландка - че телешкото - било цитирам буквално " МУУУУУ".
Зимата не съм ходила - но ще пробвам.
Евъргрийн го харесвах - но последно време - развалиха кухнята нещо, май са сменили готвачите - вътре повече ми харесва.
Пицарий рядко посещаваме - обикновенно поръчвам за вкъщи - от Тримата мускетари и Селена, Годзила.
На плажната ивица не стъпвам по заведения - цигания голяма.

# 12
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Това Сатори къде се намира?
А механа Амброзия?

# 13
  • Мнения: 17 402
Преди две седмици бяхме в Евъргрийн- кухнята си беше супер. Скоро поръчвахме от Годзила- отврат голяма, не знам моите критерии ли са завишени вече, или са развилили качеството и там. Пиците предпочитам да си направя у дома.
Амброзия се намира на ул. "Марин Дринов" срещу МЕдицинския, дано още съществува, не съм ходила отдавна.
Този Дядо Никола пък ми е на 5 мин от вкъщи, само хвалби чувам и още не съм го посетила.

# 14
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Къде беше дядо Никола?

Общи условия

Активация на акаунт