Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 68 отговора

София

Чудех се дали да го постна в здравословни проблеми, но реших да пробвам първо тук.  Има ли сред вас такъв случай: къпане - три пъти дневно, не просто душ, а по час, час и половина.  Цялото останало време от деня гримиране, лакиране, мазане, епилиране и какво ли още не. 
Цитирай

София

Чудех се дали да го постна в здравословни проблеми, но реших да пробвам първо тук.  Има ли сред вас такъв случай: къпане - три пъти дневно, не просто душ, а по час, час и половина.  Цялото останало време от деня гримиране, лакиране, мазане, епилиране и какво ли още не. 

Shocked
Без коментар за тези "случаи"
Правилно си се колебала дали не е за Здравословни проблеми Mr. Green
Цитирай

Sofia-selo :D

Ако си нямам друга работа може и да стигна до цял ден лакиране и гримиране + къпане и оправяне на косата + фитнес + други разни процедури, ама увиии имам си какво да върша. Май ми се е случвало 1-2 пъти в живота цял ден козметично мързелуване  Laughing

Три пъти дневно стабилно къпане не е оферта, защото ти тъкмо си направиш косата и трябва да я измиеш... не става  Very Happy
Цитирай

Варна

Не съм от тези маниачки. Дори според мен това не е мания. Направо си е болестно състояние да мислиш само за това!  Mr. Green
Цитирай

ако имаш деца, работа, приятели, редовен сексуален живот и всичко останало - няма как да си толкова луд
на въпросната явно й липсва всичко това  Laughing
Цитирай

София

Определено имам и други ангажименти, та да вися по 100 часа в банята  ooooh!
Къпя се 2 пъти на ден, / един душ бърз сутрин, и вечер си позволявам малко повече време в банята/, гримирането ми се състои от едно червило преди да изведа децата навън, маникюр един път в седмицата когато има кои да ги гледа, за епилирането ходя на кола маска, че иначе все затова нямам време.

ако имаш деца, работа, приятели, редовен сексуален живот и всичко останало - няма как да си толкова луд

Това ми хареса  Peace
Цитирай

на изток от рая

Еее,има ли такива отклонения наистина?!И това всеки ден?Ужас Mr. Green
Цитирай

София

bubanka добре го каза 35 Явно човек без работа и задължения се чуди само какви глупости да сътвори, че да минават дните 35
Цитирай

София

Бубанка е абсолютно права. В психологията това се нарича сублимация. Минзухарче, ти или човека, който визираш трябва да се обърне към лекар или към психотерапевт.
Цитирай

Sofia

Абсолютно вярно.
Чуденето какво да прави със себе си, мисля, че е резултат единствено на липсата на по-смислени занимания.
Познавам няколко жени на които ежедневието им се изчерпва единствено с изброените занимания - фризирания, гримирания, лакирания. Интересни са ми, но и им съчувствам.
Цитирай

София

Така е. Но все си мисля, че има и куп други възможности за убиване на времето. И лошото е, че не става дума за тиинейджърка, а за 30 год. жена. 
Цитирай

Белгия/София

Няма. Имам и други задължения и забавления в живота си все пак  Wink
Цитирай

светния за форума, тук времето минава по-бързо  hahaha

пп явно няма други интереси - книги, учене на чужд език или нещо по-смислено за убиване на времето
Цитирай

София

Бубанка е абсолютно права. В психологията това се нарича сублимация. Минзухарче, ти или човека, който визираш трябва да се обърне към лекар или към психотерапевт.

И аз си мисля, че има название тоз феномен  Sick. затова  попитах. Не съм аз човека, нямам начин дори половин час на ден да отделя за всички тия дейности накуп.
Цитирай

I'm passenger through the desert from myself i come<->to myselfi return

#Crazy е тва си е наистина проблем. Такъв случай не съм виждала. За всичко това няма време в един ден доста са ангажментите за вършене. То тва от мания ли е  или нямане на работа. newsm78 Това всичко е уморително хубаво е да си подържан но всичко в граници
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 68 отговора