За мъжете и сълзите

  • 5 255
  • 77
  •   1
Отговори
Любопитно ми е как реагират мъжете ви когато плачете.
Аз не съм от ревливите, т.е. съм, но винаги си плача насаме.
Много ме натъжи обаче факта, че за последната седмица се разплаквам 2 пъти пред мъжа си по негова вина,
а той ми обърна гръб и ме остави да си рева.  Sad
Кажете според вас, нормална ли е такава реакция?
Аз като видя че някой плаче, първата ми мисъл е да се опитам да го утеша.

# 1
  • София
  • Мнения: 7 097
Много ме натъжи обаче факта, че за последната седмица се разплаквам 2 пъти пред мъжа си по негова вина,
а той ми обърна гръб и ме остави да си рева.  Sad

Може да не е знаел как да реагира...Мъжете не ги бива много в успокояването. Изобщо, чувстват се неловко в присъствието на разплакана жена и реагират странно за нас понякога.

# 2
  • Мнения: 26
Мога да кажа само едно, в което съм малко или много доста сигурна... Един мъж от сълzи не може да се впечатли...

# 3

Може да не е знаел как да реагира...Мъжете не ги бива много в успокояването. Изобщо, чувстват се неловко в присъствието на разплакана жена и реагират странно за нас понякога.
По принцип съм склонна да приема тази странност на мъжете,
но когато си обидил някого до там, че да го разплачеш,
редно би било да се извиниш или да го успокоиш. Така си мисля. Но явно греша.

# 4
  • Мнения: 479
Аз плача за щяло и за нещяло.
Даже ме е яд че когато спорим за нещо аз вместо да си изложа аргументите трезво и спокойно се разплаквам. Даже съм му казала въобще да не ми олбръща внимание че плача ........... спора си продължава.

Но ако плача е по друг повод е редно да ме утеши ама май почти не го прави за съжаление.

# 5
  • Мнения: 750
Да бе ...не знае!Аре моля...Сюндюк!Такъв е той!(простете Blush)
Хем си разревава жената...хем не му дреме на гъзО! #2gunfire
За мен....де да знам!Аз не плача! Rolling EyesЖелезна съм бе мамка му!
Не мога да рева ей тъй за пете пари!
Но...виж ако нещо наистина ме е разтроило и ревна....Мъж ми се върти около мен като кебапчийско коте и ме успокоява с часове! Mr. Green
А да рева по негова вина....Да бе как пък не! Crossing Arms
Аз съм Живка Здравкова Желязкова-а тя никога не плаче! Joy

# 6
  • Мнения: 54
Когато бяхме гаджета плаках ли плакааах....и после го накарах той да плаче и тогава аз се обърнах на другата страна Twisted Evil

# 7
  • София
  • Мнения: 7 097
По принцип съм склонна да приема тази странност на мъжете,
но когато си обидил някого до там, че да го разплачеш,
редно би било да се извиниш или да го успокоиш. Така си мисля. Но явно греша.

Може той да не е на това мнение, т.е. да не смята, че те е обидил...
Говорихте ли?

# 8
  • Мнения: 26
По принцип съм склонна да приема тази странност на мъжете,
но когато си обидил някого до там, че да го разплачеш,
редно би било да се извиниш или да го успокоиш. Така си мисля. Но явно греша.


Мъжете са най-големите егоисти ... разбира се не всички, но по-голямата част са такива....

# 9
  • София
  • Мнения: 7 097
За мен....де да знам!Аз не плача! Rolling EyesЖелезна съм бе мамка му!
Не мога да рева ей тъй за пете пари!
Но...виж ако нещо наистина ме е разтроило и ревна....Мъж ми се върти около мен като кебапчийско коте и ме успокоява с часове! Mr. Green
А да рева по негова вина....Да бе как пък не! Crossing Arms
Аз съм Живка Здравкова Желязкова-а тя никога не плаче! Joy

Аз пък не мога или по-точно не обичам да плача пред мъже и изобщо пред никого...Свирам се в някой ъгъл и там си рева на спокойствие...

# 10
Може той да не е на това мнение, т.е. да не смята, че те е обидил...
Говорихте ли?

Не, той се обърна и ме остави разстроена да си рева. На него му беше пределно ясно каква е причината.
Аз както казах също не съм ревлива. За 10-те години които сме заедно съм се разплаквала 3-4 пъти пред него.
Просто сега прекали и не можах да се сдържа. Но реакцията му ме хвърли в размисъл за пореден път.

# 11
  • Мнения: 750
За мен....де да знам!Аз не плача! Rolling EyesЖелезна съм бе мамка му!
Не мога да рева ей тъй за пете пари!
Но...виж ако нещо наистина ме е разтроило и ревна....Мъж ми се върти около мен като кебапчийско коте и ме успокоява с часове! Mr. Green
А да рева по негова вина....Да бе как пък не! Crossing Arms
Аз съм Живка Здравкова Желязкова-а тя никога не плаче! Joy

Аз пък не мога или по-точно не обичам да плача пред мъже и изобщо пред никого...Свирам се в някой ъгъл и там си рева на спокойствие...
да бе немога...като ми звънят по тел и ми казват,че нбаба е починала...к'во да бягам да се крия по ъглите да рева,че да не ме види ли?Рева си не ами и пушек се дига!
Но за дребни житейски неща...сълза не проронвам! Mr. Green

# 12
  • София
  • Мнения: 7 097
да бе немога...като ми звънят по тел и ми казват,че нбаба е починала...

Не става въпрос за такива ситуации.

Не, той се обърна и ме остави разстроена да си рева. На него му беше пределно ясно каква е причината.
Аз както казах също не съм ревлива. За 10-те години които сме заедно съм се разплаквала 3-4 пъти пред него.
Просто сега прекали и не можах да се сдържа. Но реакцията му ме хвърли в размисъл за пореден път.

Не мога да разсъждавам по темата, защото не знам до каква степен е сериозността на положението...
Може да се е засрамил от постъпката си и да не знае какво да каже или направи, за да поправи нещата  Thinking
От тогава как се държи?

# 13
Но за дребни житейски неща...сълза не проронвам! Mr. Green
Явно и мъжа ми като тебе мисли, че това са дребни житейски неща.

# 14
  • Мнения: 2 723
Не ме успокоява, почти никога.
Но аз и не очаквам вече.
Пострадах един два пъти на неадекватната му реакция да се фръцне или да се прави, че не забелязва как роня сълзи и спрях да се тровя, кво да направя. Да му се метна на врата и да викам моля те успокой ме. Ми кат не му идва отвътре кво да правим...
Друг е въпросът, че като ми мине и се успокоя започва да се увърта и да се умилква...

Общи условия

Активация на акаунт