Въпрос за ЦС

  • 820
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 539
Момичета, имам питанка... Днес цял ден седя и мисля и не мога да измисля и затова ще ви попитам. Имах два последователни цикъла от 26 дни, последния продължи 28 дни (вероятно поради смяната на времето...). Дойде ми на 19.10, свърши на 23.10. Забелязах ЦС на 28 - кремообразна, на 29 - белтъкоподобна, днес - нищо. Това нормално ли е? От прочетенето бях останала с убеждението, че трябва да наблюдавам ЦС поне 4-5 дни, а не 2... newsm78 Моля за мнение

# 1
  • Мнения: 3 453
  Grinning Нищо не си забелязала, защото ЦС по време на овулация е течна. Не се вижда, но създава усещане за мокрота! Белтъкообразната и разтеглива ЦС е в два-три дни преди самата овулация! Wink
Успех!  Peace

# 2
  • Мнения: 4 700
Подкрепям хоуп. Аz по време на овулацията даже се чувствам като напикана.  Embarassed

# 3
# 4
  • Мнения: 1 539
Благодаря ви момичета и за мненията, и за графиката! Hug
Може въпросът ми да ви се е сторил смешен  Embarassed, но сега започвам да наблюдавам тези неща и постоянно ми се въртят разни въпроси в главата... Бях притеснена, защото очаквам овуто утре (уплаших се да не сме я пропуснали)... Дано този месец имам успех  Praynig Пожелавам скорошни бебчета на всички ни!  Hug

# 5
  • Мнения: 3 453
Не ти е смешен въпроса! Всички сме минали по този път. Стана ми весело, защото си припомних моето объркване преди година по същия въпрос! Wink
Успех и на теб! Peace

Общи условия

Активация на акаунт