Конкурсът "Мисис България 2007"

  • 3 745
  • 67
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 817
Моя добра приятелка преди две години спечлели конкурса.Каза ,че дори и да не е спечелила ,пак си е заслужавало,заради тръпката Peace
Така ,че -давай Flutter
А, иначе за самия конкурс ,роклите ти ги дават от там.Мойта приятелка като се явяваше май бяхя от "Романтика"

# 31
  • Мнения: 1 227
Ако ще ти достави удоволствие това участие давай смело Peace

# 32
  • Мнения: X
Човек като ходи на такива конкурси трябва да е подготвен,че може  и да не спечели. След като наистина се чувстваш предизвикана, пробвай, няма нищо лошо в това. Все пак е добре да не се взиемаш прекалено на сериозно в това си наичнание,за да не се чувстваш при евентуално поражение все едно си се изложила. Аз съм ходила по кастинги,участвала съм в игри и знам за какво става въпрос. Ако тръгнеш да се доказваш по този начин може и да претърпиш провал, друго е вече когато отиваш за да си разнообразиш ежедневието и просто ей така за удоволствие.

# 33
Здравейте, и аз след дълго колебание реших да участвам в този конкурс. Изпратих снимки и информация за себе си. Навсякъде пише, че кастингите ще са във Варна, София и Петрич, но никъде няма информация къде точно ще се състоят. Някой знае ли нещо по въпроса и по - точно за София!  Wink

# 34
  • Мнения: 636
Aми ако е тоя конкурс за който аз знам си пращаш снимката в някакво женски списание май Анна и чакаш да ти се обадят ако те харесат. Ако не те харесат- не ти звънят.

# 35
Здравейте новичка съм във форума и случайно
попаднах на въпросите Ви за Конкурса Мисис България 2007,тъй като и аз имам намерение
да участвам имам инфо относно кастинга а то е :
Варна - 4.11.2007 - 15:00 ч. Планет клуб
София - 11.11.2007 - 14:00 - Планет клуб
Петрич - 18.11.2007 - 15:00ч. - хотел Батц
Дано съм била полезна
П.С - За тези които искат да се пробват - Не носете никакви дрехи - облеклото с което трябва да сте на кастинга трябва да показва тялото Ви т.е по прилепнали дрехи очертаващи фигурата

# 36
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Пробвай се въпреки, че аз съм убедена, че не е това решението на проблемите ти Confused
Може би трябва да си смениш мъжа  Whistling

# 37
  • София
  • Мнения: 10 858
Имаш подкрепа и от мен Peace

# 38
  • Мнения: 2 673
имаш и мойта подкрепа
 Peace
ама не се отказвай....независимо кой кви ти ги приказва... bowuu

# 39
  • Мнения: 5 622
Аз пък искам да се снимам в Плейбой (шегичка)

защо да не участва човек? Но за да се класираш поне на някое прилично място, трябва да имаш вътрешното убеждение, че заслужаваш!А като ти набива някой в канчето, че не ставаш и не знам си какво, това няма как да стане!

Успех все пак  Hug

# 40
  • Мнения: 73
Е, пусни една снимка да те видим....толкова много ни разказа ,за това колко си секси...ами дай най-после да те видим!Ако може...,би ли казала на колко си години?

# 41
Уф - започнах да размислям здравата. Гледам се в огледалото и си викам - има и по-хубави жени от мен. Къде ще се бутам там, за да попълвам бройките покрай победителките. Нямам 50-тина хилядарки да подаря на когото трябва. Мъжът ми не е мастит бизнесмен, успял спортист, политик или нещо такова... Ще гледат всичките ми приятелки, познати, роднини... И ще видят голям сеир. От всички спечелили до момента най-много ми харесва Елеонора Манчева. Но някак не отговаря на посочените в обявата изисквания - предимство е да има деца, да е успяла, да има хубава професия. Ами аз още на 45-тия ден след раждането отидох на сватбата на една приятелка със супер прилепнала рокля и имах мерки 94-64-96 за 176 см. Без фитнес, без диети, без грим и фалш. Само с разумен начин на живот. Имам много интересна професия и съм направила ново откритие в областта, но ми го заграбиха преподавателите. И какво - както имам безброй комплекси и ме крепят само няколко неща - част от тях изброих - да отида и да ми набият канчето и да ми размътят идеалите, че успелият чоевек е този, който оставя следа след себе си за поколенията, а не този който оставя пачки и снимки по списанията. Еми май няма да ме видите никъде...

# 42
  • Мнения: X
ЧОВЕКЪТ В ОГЛЕДАЛОТО
Когато получиш това, което желаеш в живота,
И светът те направи крал само за ден,
Тогава отиди до огледалото и се огледай
И чуй какво ще каже човекът от там.
Той не е твоята майка, баща или съпруга,
Чиито преценки за теб да хвърлиш.
Човекът, чиято присъда значи
Най-много в твоя живот,
Е човекът, гледащ те обратно от огледалото.
Той е човекът, когото трябва да задоволиш,
Нямат значение останалите,
Защото той е с теб до самия ти край.
И ти ще си изкарал най-опасния и труден изпит,
Ако човекът в огледалото е твоят приятел.
Ти можеш да мислиш, че си прекрасен,
Но човекът в огледалото казва, не струваш,
Щом не можеш да погледнеш право в очите му.
Ти можеш да лъжеш целия свят в продължение на много години
И да получаваш потупване, откъдето преминеш,
Но накрая ще имаш болка в сърцето и сълзи,
Ако ти си измамил човекът в огледалото.

# 43
  • Мнения: X
 Peace
Много точно написано!

# 44
  • София
  • Мнения: 1 956
Скъпа, тука не се пишат такива неща. Веднага ще се намери цял рояк от жени, които ще се заядат с теб. Какъв ти е проблемът? Защо си се депресирала така и си се объркала?
Този живот не е идеален, трябва да се стягаш. Участвай, ако ти е кеф, но първо направи нещо, за да почувстваш вътрешна стабилност. Защото така като се описваш - няма да спечелиш. И аз съм на мнение, че парите издигат победителката. Нито една победителка до момента не е жена, преборола се с живота, живееща в лишения, но постигнала много. Едната халка от успял мъж не е успех, за който трябва да се печели такъв конкурс. Мисис България би следвало да е красива, умна, интелигентна, с аристократични обноски ( а не само да се е ошлайфала да върти дупенце и да мига с нагримирани очички), с аристократичен стил на обличане (а не с някакви полички като разгонена тинейджърка, дънчици и къси коженки якенца с гол кръст), с блестящо образование, с професионални постижения, които както ти лазваш да оставят следа за поколенията... Трябва да е добър пример за какво ли не. Да вдъхва сили на жените, че и те могат да са така идеални. Ама не - такива жени не печелят!

Общи условия

Активация на акаунт