Конкурсът "Мисис България 2007"

  • 3 748
  • 67
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: X
За мен като цяло идеята да се короняса една единствена жена като най-красивата е глупава. Най-красива според кого? Най-красива сред кои? Всеки човек си има свой вкус за това кое е най-красиво.Не могат 10 души жури примерно да казват,това е най-най, това е аут. Дори и да станеш мисис 2007 пак ще се намерят хора,които да не те харесват. За това и ми хареса онова за човека в огледалото- той е най-важният! Hug

# 46
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Всеки човек трябва да прави това ,което сам прецени.Никой няма да те обвини,че си променила желанието-в крайна сметка ,ти решаваш какво ще правиш с живота и мечтите си-ние сме свободни хора -нали?.  bouquet

# 47
  • Мнения: 73
 ooooh!А моето мнение за теб девойче/комплексарката/ ,е че трябва да посетиш някой психотерапевт,за да преодолееш нарцисизма си.....

# 48
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Участвай задължително...дори само заради идеята, дори там да имаш усещането, че се излагаш....направи го заради адреналина ... за да се почувстваш смела ... някой ден ще съжаляваш, че не си участвала... 

# 49
Здравейте! Аз участвах в конкурса за Мисис България 2007. Имаше емоция, поизмориха ни от репитиции, но беше хубаво изживяване, въпреки, че всичко се знаеше предварително - първите места имам в предвид, но честно казано никой от обикновените момичета като мен които участваха в конкурса не сас е надявали за короната - може би за някоя от специалните награди, но уви и те не бяха за нас! Избранницата дефилира на конкурса с рокля личен дизайн, а не на Мануел Мота, както всички други участнички, а също и гримът й беше перфектен за разлика от на другите участнички, които бледнеехме умишлено. Но това е живота на известните хора, ние просто бяхме за дикор, но имаше и положителна страна от всичко, запознанството с много готини момичета от страната - участнички като мен! Поне бях една от 15 -те и видях какво точно става зад колисите - това ми стига!  Wink

# 50
  • Мнения: 452
Моето мнение ,че че конкурсите за красота са пълна ама пълна бутафория !Ако човек наистина се чувства добре в кожата си няма вътрешна потребност да доказва на когото и да било ,че е най- красивия .... щото ако ще и 10 титли за красота да имаш и не ти е конфортно в тялото ти ....както казва онова стихотворение по- горе .......все ще ти се струва ,че трябва да търсиш начин да докажеш още и още и още .....а в крайна сметка на кой му пука ........???????Възхищавам се на жените които се чувстват удобно в тялото си и го приемат такова ,каквото е  !!!!!!Но  давате ли си сметка колко са малко всъщност ........

# 51
  • Мнения: 10 758
Здравейте! Аз участвах в конкурса за Мисис България 2007. Имаше емоция, поизмориха ни от репитиции, но беше хубаво изживяване, въпреки, че всичко се знаеше предварително - първите места имам в предвид, но честно казано никой от обикновените момичета като мен които участваха в конкурса не сас е надявали за короната - може би за някоя от специалните награди, но уви и те не бяха за нас! Избранницата дефилира на конкурса с рокля личен дизайн, а не на Мануел Мота, както всички други участнички, а също и гримът й беше перфектен за разлика от на другите участнички, които бледнеехме умишлено. Но това е живота на известните хора, ние просто бяхме за дикор, но имаше и положителна страна от всичко, запознанството с много готини момичета от страната - участнички като мен! Поне бях една от 15 -те и видях какво точно става зад колисите - това ми стига!  Wink
Кажи още нещо деееее.Коя стана мисис?А ти коя си?

# 52
  • Мнения: 621
Моето мнение ,че че конкурсите за красота са пълна ама пълна бутафория !Ако човек наистина се чувства добре в кожата си няма вътрешна потребност да доказва на когото и да било ,че е най- красивия .... щото ако ще и 10 титли за красота да имаш и не ти е конфортно в тялото ти ....както казва онова стихотворение по- горе .......все ще ти се струва ,че трябва да търсиш начин да докажеш още и още и още .....а в крайна сметка на кой му пука ........???????Възхищавам се на жените които се чувстват удобно в тялото си и го приемат такова ,каквото е  !!!!!!Но  давате ли си сметка колко са малко всъщност ........
напълно подкрепям Peace
винаги има по-умни, винаги има по-красиви, винаги има по-добри - хората са различни, въпросът е да знаеш, че като комбинация от качества ти си уникален и за това си много ценен, за себе си преди всичко и после за тези, за които ти пука  Peace

# 53
  • София
  • Мнения: 5 289
ОоО Радке не така моля ти се,трябва сега да ни задоволиш любопитството Crossing Arms. LaughingДай някоя друг аснмика,разкажи нещо повече,кой какво защо и как..... Mr. Green

# 54
# 55
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
А,Радке,много грешно си разбрала Карчева. LaughingТози твой пост,като какво да го разбираме в темата? Flutter

# 56
  • Мнения: 35 961
и 'що е написан с този подчератно манекенски правопис? нарочно или просто така?

# 57
Аз пък в крайна сметка не се доубедих да участвам. Нали съм си комплексарка - само да се дозастрелям там... А и какрто ми оредя косата скоростно вследствие на раждането... Само за конкурси съм.
Хвърлих едно око сега на клюки нет - еми мацката на снимката не е нещо особено. Във форума съм виждала далеч по-хубави госпожи.

# 58
  • Мнения: 1 919
А обърнахте ли внимание, че повечето кандидат мисис бяха на 15/16 години?

# 59
  • Мнения: 10 758
А обърнахте ли внимание, че повечето кандидат мисис бяха на 15/16 години?
Не newsm78

Общи условия

Активация на акаунт