Добър акушер гинеколог в София?

  • 13 874
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Успех и едно здраво сладко бебче на финала  bouquet

# 16
  • Мнения: 204
Честито!!!  Др. Начко Чалманов, работи в Шейново и е много добър, с много опит и най-вече много добър доктор. Много пътува по семинари в чужбина и се развива в профисията си. А и като човек е много готин. Дори и да си намерила друг ти препоръчвам да отидеш на една консултация при него. Няма да съжеляваш. Една моя позната на 42 роди при него.

# 17
  • Мнения: 752
Честито и от мен! Много е хубаво, че си решила да го задържиш. Ще си имаш огромна радост вкъщи. Не се притеснявай, ходи си редовно на прегледи, направи си необходимите изследвания и всичко ще е ок! Лека бременност!
Аз съм много доволна от д-р Гагова - Шейново и д-р Кирякова - Токуда.

# 18
  • Мнения: 622
Стискам ти палци, сигурна съм че ще родиш здраво и много хубаво бебче и с нетърпение чакаме да се похвалиш. Аз не смея да препоръчвам акушер-гинеколози, защото колкото и да са добри грешки стават....

# 19
  • Мнения: 177
Честито;браво на теб;не зная кого да препоръчам;макар;че имам опит;но един е добър за едни;други са недоволни от него;моя приятелка наскоро роди почти на твоята възраст и е много доволна от Д-р Богословова от Шейново;казвам ти го като инфо;а ти сама проучи и реши;желая ти лека бременност и здраво и красиво бебче.

# 20
  • Мнения: 2
Най- добрите акушер гинеколози в София са в Майчин дом.А най- добрият от най- добрите е д-р Дяволов.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 555
И аз искам да ти препоръчам д-р Райчева. Тя проследи бременността ми, родих при нея и всичко мина перфектно.  Peace От септември е с нов 4Д ехогравски апарат. Успех ти пожелавам.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт