Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 30 окт. 2007, 21:51 ч.

Ако мъжът на приятелката изневерява

• 4 850
  • 87
  •   1
Отговори
Случайно разбрах, че мъжът, с който живее приятелката ми на семейни начала, се е регистрирал в сайт за запознанства. Сложил си е снимки и от написанато става ясно, че си търси неангажираща връзка, защото му е скучно.

Живеят заедно от няколко години, ще се нанасят в собствено жилище, нямат деца. Той не се ползва с голямо уважение от семейството на приятелката ми, но тя го приема такъв.
В началото на връзката им имаше сериозни съмнения, че е кръшнал, последваха грозни сцени от негова страна, обиди, но в крайна сметка тя му прости, затвори си очите, а и нямаше 100% доказателства.
Приятелката ми е страхотен човек и приятел, страхотна жена, изключително всеотдайна и честна в отношенията си с хората. Не заслужава това отношение.
Сърце не ми дава да и кажа, да я разстроя, да я срина. Но пък да запазя истината значи да предам доверието и в накаква степен. Вие бихте ли казали?

# 1
  • София
Ако аз съм на мястото на твоята приятелка бих искала да имам Човек до мен да ми отвори очите.

# 2
Аз бих казала, ако държа на нея. Какво ще прави си е нейна работа, но аз на близка не бих го спестила. Най-малкото ако после разбере, пък аз съм си траяла.
Близките ми приятели обаче се броят на пръстите на едната ми ръка.

# 3
Първо разбери дали тя би искала да знае, за да не се окажеш ти виновната накрая.
Много е трудно да вземеш решение в такъв момент. Ако си замълчиш, може да се расърди, че не си и казала, ако и кажеш, може накрая така да се завъртят нещата , че да излезе, че си искала да ги скараш. Всякви хора има.

# 4
Едно време казах на собствената си приятелка, че мъжа и има любовница...тя не ми повярва....или по скоро не и се искаше да го вярва докато един ден не ги видя сама с очите си и го напусна с детето.
Никога не съм съжалявала, че го направих и тя не ме е укорявала, дори се тюхкаше че не ме е послушала на време  Peace

Така че подкрепям с две ръце -
Ако аз съм на мястото на твоята приятелка бих искала да имам Човек до мен да ми отвори очите.
Peace

# 5
На твое място не бих се бъркала в отношенията им! Crossing Arms

# 6
На твое място бих мълчала. В момента може да ти е благодарна, ако й кажеш, но в дългосрочен план, може да те упрекне някой ден, че си развалила семейството й.
Щом веднъж е имало нещо такова и тя е простила, значи си знае човека що за стока е. Няма нужда да й отваряш очите, при положение, че сама си ги е затворила вече.  Peace

# 7
  • софия
Не бих се намесила в такива отношения.

# 8
  • София
според мен приятелите са затова - да са честни един към друг  Naughty покажи и профила му в сайта нека сама прецени как да реагира, но ако наистина си и приятелка според мен си длъжна да и кажеш! тя ако иска пак ще си затвори очите......

# 9
  • Galaxy 13197853088
Ако ти е истинска приятелка и ти пука за нея и кажи, ако ти е просто приятелка си трай.
Аз поне не бих понесъл някой да се гаври с приятелите ми ...

# 10
  • На 20 км от София, с тенденция към повече!
Знаеш ли, ако те интересува едно мъжко мнение - 1. Ти като си толкова принципна, защо ръчкаш из сайтовете за запознанства за да попаднеш на мъжа на приятелката ти? и 2. Това че се е регнал и си търси неангажираща връзка изобщо не означава че в действителност е така - може човека просто да пробва ей така, за самочувствие...
Аз също съм ръчкал и съм си писал с разни жени, ей така за разнообразие... а и сега пиша тук в един чисто женски форум, говоря си с вас... Ами ако някоя ми прати ЛС за среща? Значи жена ми трябва да ме убие...Я веднага да ме разберете кой съм и да се свържете с жена ми! hahaha

# 11
  • някъде
Зависи от жената- има такива, които не искат да знаят има и други, които искат! Преди времебях поставена в подобна ситуация- замълчах си, защото знаех че пак ще я забаламосва и тя ще му прости, пък и дори брат и и снаха и знаеха- мисля, че те трябваше да и отворят очите, не аз! След това тя ме укори, че не съм и казала!
Аз лично бих искала да знам, ако ми се случи!
Може да и пратиш линк към профила му, където си видяла, но така че да не разбере че ти си го пратила! Peace

# 12
  • Pyce
Много сложен казус...По принцип и аз бих те посъветвала да и кажеш.Обаче пък може и да я  загубиш като приятелка.Много е трудно да се дават съвети отстрани.
Само ще ти кажа,че преди време мъжа ми е бил в твоятя ситуация.Жената на негов приятел му е изневерявала и то по много грозен начин.А мъжа ми е познавал и любовника-били познати,онзи дори му разказвал с подробности..И понеже историята продължила дълго време един ден приятеля му го хванал натясно и го питал така и така вярно ли е.Моя мъж не знаел какво да каже,но не отрекъл.После незнам какво е ставало,но съпруга на момичето повече не му е  проговорил,дори го е обвинявал Rolling EyesА се познават от деца,съседи са и са отраснали заедно.Мъжа ми се зарече,че повече няма да се меси в такива истории,защото както се изрази"Накрая аз излязох виновен".
Така че никога не можеш да знаеш какво ще се случи накрая,просто действай според съвестта си и това което ти казва сърцето.

# 13
Нищо няма да й казвам, само ще й покажа сайта.

# 14
  • София
Това ,че се е регистрирал в сайт за запознанства не значи че изневерява.
Може да иска флирт,нещо друго-да му разнообрази малко връзката.И може би само виртуално...
Не се знае.

Аз не бих казала.
Нека да се развиват нещата от само себе си.

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт