изследвания преди секциото в Тина Киркова?

  • 698
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 389
Момичета, трябва да отида за някакви изследвания, които се пускат преди секциото, забравих точно какви бяха - мисля, че урина, кръв, разни такива, обаче не попитах дали трябва да съм гладна и жадна или не е нужно, ще ме подсетите ли?

# 1
  • София
  • Мнения: 1 230
За кръвните и урината гладна. За алерголога мисля, че не беше нужно да си гладна.

# 2
  • Мнения: 4 621
Кръв и урина - сутрин на гладно. Ако си правиш тест за алергии - може по всяко време и не е необходимо да е на гладно Peace

# 3
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Кръв и урина - сутрин на гладно. Ако си правиш тест за алергии - може по всяко време и не е необходимо да е на гладно Peace

абсолютно правилно. Теста за алергиите аз си го направих слетобяд и не е свързан с храненето. Тестват те за алергии към упойките.
А за кръвта и урината е задължително да си гладна.
Даже е най добре да си вземеш урина при първото ходене до тоалетна сутринта преди да отидеш. Знам че първа сутришна урина е най добре да се изследва.

# 4
  • София, център
  • Мнения: 3 455
На мене кракът ми стъпи в Тина Киркова един час преди да родя, така че там изследвания не са ми правени. Правих си в районната поликлиника, резултатите от които обаче никой не е гледал.

# 5
  • Мнения: 89
аз си ги правих към обяд, не на гладно - бях отишла за запис и лекарката ме прати да си ги направя - каза, че не е нужно на гладно

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Най-добре попитай доктора си  newsm78 .Както вече са пояснили останалите съфорумки, ако става въпрос за алергии към анестезии няма нужда да е на гладно. Както при кръв и урина понякога не е задължително да е на гладно. Зависи от изследванията. Не съм от София, но в болницата към която  съм се ориентирала ме викат 1 ден преди секциото сутринта гладна,жадна, за някакви изследвания. Ако и твоите са същите, значи не трябва да закусваш  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт