Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Деца от 1 до 6 г.
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора

Четох една статия, че не е редно да се дават витамини на деца под 2 г. възраст, защото производителите ги правели с фенилалалин /дано правилно да го изписвам/. Вярно ли е това? А какво давате вие на децата си за предпазване от грип и простудни заболявания?
Цитирай

Mарково/Пловдив

не знам до колко трябва или не но аз давах мултисаностол(май така се пишеше )и отделно давах много плодове просто защото той си ги обича. варях чай и може би така оцеляхме не минахме без настинка де.....сега ве4е е по4ти на 3..и му давам есберитокс......и съм доволна Laughing Peace
Цитирай

Белгия/София

Има витамини, които са подходящи за новородени до 3 годинки. Следващите детски за над три. Съставката е фенилаланин. Аз давам на сина ми такива за над 3, защото педиатър обясни, че е рисковано, само ако детето има заболяване или алергия, свързано с нея. Щом се притесняваш, вземи витамини за най-малките, те са без тази съставка  Peace
Цитирай

софия

От както Мими направи годинка и давам Мултисаностол.
Цитирай

София

Предписвали са ни Киди и Имуно бейби, но не съм се замисляла дали трябва...  Rolling Eyes Слушам лекарите, чета етикетите на сиропите и така...  Embarassed
Цитирай

София - Младост 1А

когато са ни предписвали витамини съм ги купувала и съм ги давала. Пепи е пил до сега Киди и Леатон. Сега като се разболя от гнойната ангина му изписаха други, но ми изхвръкнаха от главата. Слушам си лекарката, чета винаги упътванията и ако има нещо което ме притеснява й се обаждам.
Цитирай

Не само на бебето, но и на голямото си дете и на нас, възрастните, не даваме нищо синтетично, включително и витамини и имуностимулатори, освен при налично заболяване и доказана нужда от такива. За здравия човек, пък той и бебе, няма по- добър стимулант от тренировката на имунната система и регулирането й по естествен път.
Цитирай

Не само на бебето, но и на голямото си дете и на нас, възрастните, не даваме нищо синтетично, включително и витамини и имуностимулатори, освен при налично заболяване и доказана нужда от такива. За здравия човек, пък той и бебе, няма по- добър стимулант от тренировката на имунната система и регулирането й по естествен път.

Подкрепям. Не давам никакви изкуствени витамини и досега не се е разболявал.
Цитирай

София

Не давам нищо освен пресни плодове и зеленчуци в големи количества.
Цитирай

Pyce

202uu
Цитирай

София

На дъщеря ми съм давала Киди и Мултисаностол,и то защото е скарана с храната,особено с плодовете и зеленчуците.
Истината е,че нищо не може да замени разнообразното хранене.
Цитирай

gatorland

На скоро четох някъде, че било безмислено да се дават витамини до две годинки. Не помня защо, имаше обоснование, но не помня. Аз лично не давам.
Цитирай

На една звезда

Дали трябва не знам, но аз не давам.
Цитирай

София

Давам само вит.С, ампула, но само като е започнал да се разболява. Не знам дали трябва и през останалото време да му давам нещо.  Rolling Eyes А, и Вигантол
Цитирай

UK

Аз от време на време им давам kidi  Laughing
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора