E. faecalis

  • 16 217
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 81
Здравейте на висичи! Имам нужда от помещ.  Rolling Eyes Можете ли да кажете каква е тази бактерия Е. feacalis? При мъжа ми я откриха и следва да му назначават лекарства. Знаете ли дали и колко успешно се лекува тази бактерия? Благодаря ви за помощта!  bouquet

# 1
  • Мнения: 81
Започвам да чета в нета, но не разбирам това ентерококи ли са? И след като той ги има дали ги имам и аз? Close

# 2
  • Мнения: 1 335
Здравей! Има стрептококови и  ентерококови feacalis. В твоя случай са Enterococcus faecalis, кето си е ентерококи. Ентерококите доколкото знам са грам положителни бактерии, които са част от естествената флора на човешкото тяло. Мястото им е в стомашно-чревния тракт. Как са попаднали на друго място вече е друга работа. Ентерококите не се предават по полов път - аз съм лекувала, мъжа ми не; не се появиха повече. Моето лечение също беше с антибиотик.

# 3
  • Мнения: 81
БЛАГОДАРЯ!   bouquet

# 4
  • Мнения: 1 950
Здравей! Има стрептококови и  ентерококови feacalis. В твоя случай са Enterococcus faecalis, кето си е ентерококи. Ентерококите доколкото знам са грам положителни бактерии, които са част от естествената флора на човешкото тяло. Мястото им е в стомашно-чревния тракт. Как са попаднали на друго място вече е друга работа. Ентерококите не се предават по полов път - аз съм лекувала, мъжа ми не; не се появиха повече. Моето лечение също беше с антибиотик.

Подкрепям написаното от Аркана Peace. Мъжа ми имаше пи антибиотик 5 дни и после нещата бяха наред. Аз не съм имала.
Ти не пишеш къде е открита при мъжа ти, но предполагам в еякулата. Ако не се лекува може да доведе до възпаление на надсеменниците, а от там и до проблеми със спермитата.

# 5
  • Мнения: 81
Точно така - в спермата. Ние се борим 3 години със стерилитета. СЛЕД ИНВИТРО РАЗБРАХМЕ, ЧЕ ИМАМЕ ПРОБЛЕМ СЪС СПЕРМОГРАМАТА  #2gunfire. Нарушена морфология и подвижност. Първо откриха някаква друга бактерия - след антибиотика изчезна и се появи тази. Дано не се е прехвърлила и на мен. В петък отивам за микробиология. Стискайте палци.  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт