Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Я аз да попитам..когато давате на бебчо кисело мляко /вместо АМ/, разреждате ли го с вода и ако да в каква пропорция  Thinking
Нямам намерение да го правя, той още си харесва АМ, но миналия ден АМ свърши, а аз забравих да си купя нова кутия /сигурно от майчинството оглупявам  Crazy/, а беше късно вечерта  Tired Та се наложи да спася положението с кисело мляко...разредих с вода /както дойде   Sick/ Дано не се налага скоро пак, но да съм подготвена, нали  Mr. Green
Цитирай

Ние започнахме с кисело млекце на около вашата възраст. Сигурно ще чуеш много мнения против и че е много рано.
Бяхме с АКБМ, след хомеопатичен курс и бифидус започнах да и давам постепенно към Frisopep по 1-2 лъжици кисело и постепенно го въведохме. В началото беше разредено 1:1. Никакви пъпки и тем подобни не послледваха, много си го хареса детето.

Моят съвет е /нещо, което аз не направих Embarassed/ да даваш киселото мляко с лъжичка или смесено с друга храна - към супа, с бисквити...
Така ще свикне да си го приема като другата твърда храна а не с шишето.
Но това си е мое мнение.
Цитирай

София

Аз дадох кисело млако около 10 месец. Никога не съм го разреждала или подслаждала и никога с шише, а само с лъжичка. Понякога слагам вътре бисквитки или от някоя зърнена закуска.
Цитирай

Белгия/София

Не, защото го давам от кофичката с лъжица. А иначе пие плодовите на Данон със сламка, АМ отдавна отказа.
Цитирай

Дадох кисело мляко след като навърши годинка-яде го с лъжица,никога не съм разреждала с вода.
Откакто започнах да му давам кисело,постепенно отказа  АМ и сега кара само на кисело.
Цитирай

Давай го с лъжицата-така няма да разреждаш. Peace
Цитирай

София

Аз в момента му го давам в АМ.,защото го отказа и сега го пие с кисело мляко.
Също така го давам когат сядаме да ядеме с таткото и той така ни гледа Shocked и му давам направо от кофичката.
Давам му кисело мляко и в  някоя закуска.
например-банан,ябълка,круша и кисело мляко.
Давам го и с бисквити.
Калоян го харесва и не мисля да го лишавам от него,независимо от мненията.  bouquet
Цитирай

Бургас

Инцидентно както се е случило при теб не е проблем.Пропорций вода -мляко не знам защото не съм го давала така,а само с лъжичка.
Цитирай

София

Неразредено и неподсладено. Само така го харесва моето дете от самото начало.
Цитирай

Аз преминах на кисело мляко още от третия месец. Пие си го редовно и си му харесва.
Цитирай

Започнах да му давам кисело мляко 2% с бисквити когато стана на 9 месеца. Много добре си го понесе. Не е имал проблем.
Цитирай

Плевен

Дадох около 1г3м. Разреждах го малко,колкото да го разбия,не подслажда,защото не го харесва сладко.Давам Бор чвор 3,6%
Цитирай

тази седмица за първи път дадох плодово на данон обикновено не съм дала но мисля че се разреждат
Цитирай
Аз давам кисело мляко от около 1седмица,защото напълно отказа АМ.Давам му го вечер с малко бисквита.Взимама по-малък процент масленост и като го разбъркам добре му го давам с накрайника,който имат шишетата,защото дупките са по-големи. Peace
Цитирай

СОФИЯ

Винаги съм го давала с лъжичка. Не съм го разреждала. Преди добвях бисквитка, но сега синът ми го предпочита натурално.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.