Протектор за матрак

  • 5 411
  • 13
  •   1
Отговори
  • Germany
  • Мнения: 7 934
Здравейте Simple Smile
От понеделник малкия тръгва най-накрая на градина, но тъй като още не сме свалили памперса по време на сън подозирам, че ще имаме аварии в началото. Директорката ме помоли да занеса протектор за матрака, защото ако го намокри ще е много сложно прането и съхненето. Питах в един два магазина, но само на едното място ми предложиха едно такова парче само за под дупето, а аз съм сигурна че като беше бебе съм виждала такива за целия матрак, но не мога да се сетя къде... Помагайте, моля!

# 1
  • Мнения: 1 172
В  "Happy Dreams" продават. Ако нямат налични от размера, който търсиш и трябва тепърва да го поръчваш, можеш да занесеш найлон да първите дни в градината докато стане готов протектора.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 555
В Пакостник има, в Пигис Хаус също. Предполагам, че и в повечето бебешки магазини.

http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=3660

# 3
  • Мнения: 423
В Штъркел съм виждала! Цената е около 20 лв.

# 4
  • Мнения: 1 237
Можеш да занесеш и чаршафчета за еднократна употреба.

# 5
  • Germany
  • Мнения: 7 934
Момичета супер сте! Много, много благодаря!

# 6
  • София
  • Мнения: 3 328
Имам два, ползвам ги и сега, когато отдавна вече няма нужда от тях. Идеални са като калъфи за матрачето, защото горната им част е като хавлиена.
Купих ги от Штъркел за по 20 лв., преди около две години. Испански. Доволна съм!

# 7
  • Мнения: 3 157
Преди 2дни като ходихме в Штъркела видях-70/140 струва 20лв,60/120-18лв.Аз се отказах,защото ми се видяха много пари за една пеленка,мисля че трябва да има и доста по-евтини варианти

# 8
  • Мнения: 204
Аз си купих от Кристиор на Руски Паметник, като калъф е с ластик и съм много доволна. Не помня колко струваше.

# 9
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Преди 2дни като ходихме в Штъркела видях-70/140 струва 20лв,60/120-18лв.Аз се отказах,защото ми се видяха много пари за една пеленка,мисля че трябва да има и доста по-евтини варианти
не съм съгласна  Naughty,синът ми е с хубав матрак и от бебе е с такъв протектор.Разливал е в леглото сок и мляко и на матрака му няма нищо.Протектора е гумиран от долната страна.  Peace

# 10
  • Мнения: 4 428
Аз си купих от Бебе Планет 70/140 за 18лв. По-малкия беше 16лв.

# 11
  • София
  • Мнения: 529
Нашите пикли Wink обаче  не пишкат по техните легла, а по спалнята Laughing
Издирвах непромокаем протектор за спалня и навсякъде мислеха, че се шегувам... Rolling Eyes В крайна сметка ми го ушиха в една фирма за бельо - излезе 26 лв за 160/194. И 10 дни чакане...

# 12
  • В Голямото село
  • Мнения: 560
veselina_s_p, нали става дума за големия магазин на бул. Ив. Гешов, до Военна болница?
А протектора непромокаем ли е?

# 13
  • Мнения: 4 428
veselina_s_p, нали става дума за големия магазин на бул. Ив. Гешов, до Военна болница?
А протектора непромокаем ли е?


Да за този магазин става дума. Ами непромокаем е. Отгоре е тип хавлиен, а отдолу си е нещо като наелон  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт