Отговори
  • Мнения: 523







Бъдете силни!Борете се докрай затова,което искате!И никога не се предавайте!



Ние сме тук , за да се подкрепяме,да си даваме съвети в трудни моменти и да успеем заедно да преборим килограмите,да увеличим самочувствието си и да се почувстваме жges/елани и красиви!


Нещото,което на мен ми е нужно най-много ,за да успея да отслабна ,а това е Мотивацията

Как да се мотивираме да отслабнем?
Защо искам да отслабна? Отговорът е първото и често най-непреодолимо препятствие по пътя към мечтаната фигура.

Опитайте с това: направете си списък с всички положителни страни на отслабването – ще имате повече енергия, ще подобрите здравословното си състояние, ще носите дрехите, които харесвате, ще сте доволни от външния си вид...Напишете всичко, за което се сетите.

А сега маркирайте пречките и изпитанията, които трябва да преодолеете – не понасяте чувството на глад, налага се да контролирате с какво се храните, трябва ви време за упражнения...и всичко, което ви е спряло в предишните опити да отслабнете.

Помислете още! Наднорменото тегло не ви ли осигурява лъжливо спокойствие в живота? Осигурява ли ви извинения за това, че не правите нещата, от които ви е страх, като да си намерите по-добра работа или да се опитате да осъществите някоя от мечтите си. Запишете всичко, което ви хрумне, дори да ви се стори банално, пресилено или глупаво.

Сега вижте кой от двата списъка е по-дълъг. Ако положителните страни са повече от отрицателните със сигурност ще засилите желанието и решимостта си да отслабнете. Този метод, измислен да помага за отказване от вредните навици (злоупотреба с алкохол, цигари и т.н.), ви кара да се съсредоточите върху ползите и по-лесно да намерите решение на проблема.

Нямате време за упражнения
Пробвайте да си го откраднете. Може да ставате 20 минути по-рано, за да се разходите 15-ина минути преди закуска. Направете си още една разходка преди обяд и вече ще сте прибавили половин час физическа активност към ежедневието си. Обедната почивка също е идеално време за раздвижване, дори работната ви програма да е претоварена. Не е зле и да съкратите някое от ежедневните си задължения, ако са твърде много. Така ще ви остане място за упражнения в края на деня.

Купувате бонбони на децата си, които накрая изяждате

Бъдете честни пред себе си. За кого купувате бонбоните? Дали пък няма да успеете да убедите децата си да се хранят по-здравословно заедно с вас? Така ще замените сладките изкушения с плодове или други полезни храни. Друга възможност е да купувате сладкиши, които не обичате. Или накарайте някого от семейството ви да ги скрие от вас. Каквото и да правите, важното е да си повтаряте, че за всеки проблем има решение.

Провалените опити ви обезверяват
Работете върху самочувствието си. Върнете си увереността във финалния резултат. Дори и да не сте успели да се сдобиете с желаната фигура, спомнете си средствата, които са ви помогнали в миналото, макар и временно. Да речем отслабнали сте с 2-3 кг. Как го постигнахте? С помощта на някаква програма, намалихте приема на мазнини, разхождахте се редовно с приятели...? Включете тези доказани методи в сегашния си опит. Всяко дребно постижение лесно може да бъде превърнато в силен мотиватор.

И като стана дума за мотивация, аз вече съм готова за подвизи. Но се нуждая от компания. Е, правим ли го заедно? Отслабването, разбира се.


Нека от това


Станем това!

# 1
# 2
  • Мнения: 498
Честита нова темичка!!!
Кисче,merci beaucoup!!!  bouquet

# 3
  • Мнения: 463
Айде аз да съм втора.
 ОБЕЩАВАМ[/glow]Този месец от 63,5 кг, да стана 61 кг.

# 4
  • Мнения: 3 372
Този път обещавам /и дано стане Praynig/, че до 1-ви декември ще стана от 66 кг на 62 кг, най-малко Peace Почнах Дюкан и дано имам успех Peace

# 5
  • Мнения: 6 958
Обещавам на 1 Декември цифрата на кантара да започва с 6'ца  Mr. Green (-10 кг.) Успех на всички  Heart Eyes

# 6
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Обещавам до 1 декември да съм - 3 кг и кантарчето да показва 5...  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 42
4ЕСТИТА НОВА ТЕМИ4КА!!!
Аз този месец не съм се появявала много,за6тото голям срам  Embarassedни6то от обе6таното не свалих ,но поне си запазих свалените от предния месец.Така 4е нов месец ново обе6тание пък 6те видим.От 61.800 обе6тавам пак 58.00.Успех на вси4ки и много минус4ета през новия месец.

                  
                                                bouquet  bouquet  bouquet                                  

# 8
  • Мнения: 720
Обещавам от 70 кг. да стигна до 66, т.е. -4кг.  Crazy

# 9
  • Варна
  • Мнения: 618
Обещавам от 84, поне -4, ако са пове4е няма да се сърдя  Laughing

# 10
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Здравейте, страхотна темичка!  bouquet

За този месец си поставям малка цел, че много празници семейни имаме. От 68 на 66 ако ги направя ще съм доволна. Peace

# 11
  • Мнения: 1 279
Обещавам - да не се предавам!!!
Ще се постарая, а резултата ще видим на края!!!

# 12
  • Cacao Land
  • Мнения: 603
Обещавам този месец (ноември) да се разделя приятелски с две кила мазнини Simple Smile Сега съм 54кг, целта е 52кг.

Успех на всички ни Heart Eyes

# 13
  • Мнения: 674
 Пак обещавам 1 килограмче да сваля. То се видя, че нямам воля за повече! Embarassed Но нищо, де: бавно, но славно! Mr. Green

# 14
  • Варна
  • Мнения: 1 858
И аз не съм се вясвала,защото се бях завряла под масата/от срам/ Embarassed
Обещах 4кг,а не свалих ни един  ooooh! нооооооооооооо,махнах по някой друг сантиметър.смятам че пак си е постижение Confused

За този месец обещавам от 54кг,поне 52 да стана.тъй де -2кг


 Hug

Общи условия

Активация на акаунт