Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора

на морския бряг

здравейте
искам да ви попитам как точно правите нишестетата за вашите бебчета.Понеже чета на опаковката че се прави с вода или мляко , но аз искам да го правя с АМ , но пък то не се вари.Ако някой е правил моля за съвет.
Цитирай

София

Аз честно казано досега не съм правила нишестени кремове.
Просто му взимам кашите "Лека нощ" на Ганчев.
В състава им има същото което ще си го направиш у вас.
А и Калоян не е голям фен на тези кремове.
Май не ти помогнах много Embarassed Rolling Eyes
Цитирай

София

Вариш чисто царевично нишесте с вода(да не става много гъсто),като изстине,добавяш 1-2 м.л. сухо АМ.Това е.
Цитирай

Бургас

Не съм правила,но понеже АМ не се вари се добавя след като нишестето поистине/сварено с вода/.
Цитирай

В полето на неограничените възможности.

Ако се добавя АМ-то след това, би трябвало да е за инстантна консумация, съдейки по това, че АМ-то не се пропоръчва за консумация час и полвина след като е приготвено.

А кое АМ е с варене?
Цитирай

София

Няма АМ с варене.
Цитирай

на морския бряг

това е ясно и аз не съм чувала за такова Smile
Цитирай

UK, Harlow/София

Трябва да го направиш с вода и като изстине да сложиш АМ.Според мен става  Sick.Защо си решила на 5 месечно бебе да даваш нишесте.Не е ли по-добре да го заместиш с полодви пюрета.Скоро ще започнете и кашите, те също са хранителни.
Цитирай

София

здравейте
искам да ви попитам как точно правите нишестетата за вашите бебчета.Понеже чета на опаковката че се прави с вода или мляко , но аз искам да го правя с АМ , но пък то не се вари.Ако някой е правил моля за съвет.

аз съм правила с АМ и го варях ползвах милумил                                         
Цитирай

Еклесиаст

първо вариш нишестето с водата, когато е готово поставяш и лъжичките АМ за дозата, която правиш, разбъркаваш...и готово...АМ знам че не се вари Peace
Цитирай

София

това е ясно и аз не съм чувала за такова Smile

Отговарях на въпроса на анче мамче.  Peace
Цитирай

Белгия/София

Трябва да го направиш с вода и като изстине да сложиш АМ.Според мен става  Sick.Защо си решила на 5 месечно бебе да даваш нишесте.Не е ли по-добре да го заместиш с полодви пюрета.Скоро ще започнете и кашите, те също са хранителни.

Същото е и моето мнение  Peace
Цитирай

Същото е и моето мнение  Peace
Peace
Цитирай

София

Като вариш адаптираното мляко, разрушаваш хранителната му стойност, важни негови съставки. Не е въпроса да натъпчем бебоците, а да им дадем нещо полезно. Има време да ядат боклуци.
Цитирай

на морския бряг

аз каша давам вече месец и половина и всички видове пюрета давам
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора