Цветята веч` прибрани са, кои заспиват, кои сега цъфтят...(17)

  • 20 963
  • 320
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 724
Да същото е, така се казва, но до колкото знам е от рода на традесканциите Peace.
Няма значение ,важното е ,че имаш много kрасиво и лесно за отглеждане цвете.

# 46
  • Варна
  • Мнения: 672
Дано наистина е лесно за отглеждане. Че сега "навлизам" в това хоби.   Blush Имам малко цветя - 5 саксийки. Но засега се грижа добре за тях  Peace

# 47
  • 2 етажа над тавана
  • Мнения: 1 844
Момичета, някой да е засаждал манго от костилката?
Изядохме го и сега се чудя дали да насадя костилката или да я хвърля newsm78

С авокадото се получи, та се чудя дали ще стане и с мангото.

# 48
  • Мнения: 1 288
записвам се във вашия клуб.
моята лятна градина вече е прибрана. имах разкошен балкон с петунии. ще ви пусна снимки да видите. сега съм прибрала на топло няколко саксии и цикламата ми цялата цъфна отново.
извинявам се предварително, ако е обсъждано, можете ли да ми дадете съвет как се гледат орхидеи. имам вкъщи подарени в една саксия, но не знам какво да ги правя.

# 49
  • Мнения: 2 085
Момичета, някой да е засаждал манго от костилката?
Изядохме го и сега се чудя дали да насадя костилката или да я хвърля newsm78

С авокадото се получи, та се чудя дали ще стане и с мангото.
aз не съм, но нищо не ти пречи да опиташ Peace

# 50
  • Мнения: 3 782
Честита нова тема. И за да не е само запис, искам да ви споделя,че искам много орхидея. Дано скоро си купя.
Искам да попитам и друго, много ми харесват зимните градини, ако някои има снимки на такива, ще ги разгледам с удоволствие. Peace

# 51
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Цоцоланке, страхотно оформление! Grinning
Юка, давай снимките! Което ме подсети да си снимам хризантемите, ама утре ще е, че сега притъмня вече.

# 52
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Аз засадих манго от костилка и стана поникна след няколко месеца ,но при нас саксията падна и после от коренчето нищо не стана ,сега смятам да си посадя ново, Peace
авокадото ми е все още  живо ,но му окапаха всички листа ,мисля че му е студено и сега го прибрах ,дано отцелее ,ако не ще пробвам пак Peace

# 53
  • Мнения: 3 622
Манго не съм сяла, но авокадото ми вървеше много добре в продължение на година и изведнъж му опадаха всичките листа и изсъхна  Sad Даже не разбрах причината

# 54
  • София
  • Мнения: 10 858
току що си откраднах клонче от едни грамофончета. Във вода ли да го натопя или направо в саксията?

# 55
  • Мнения: 11 607
Шштт...на тема коледна звезда.....Лятото ви питах, вие ми се изсмяхте! Сега установявам,че съм пропуснала за тази година Радините вълнения на тема - защо коледната ми звезда цъфна на Великден!(няма само моите цветя да цъфтят със закъснение, я!)

# 56
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
току що си откраднах клонче от едни грамофончета. Във вода ли да го натопя или направо в саксията?
ама то май само от семенце се хваща,ако е това за което си мисля newsm78

# 57
  • София
  • Мнения: 10 858
току що си откраднах клонче от едни грамофончета. Във вода ли да го натопя или направо в саксията?
ама то май само от семенце се хваща,ако е това за което си мисля newsm78

Е това е, което си мислиш Mr. Green
Направо съм си пишман цветарка аз hahaha

# 58
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
такова ли е newsm78
ако е това неможа ли семенца да си откраднеш ,те пускат толкова много
а за орхидеите и аз много ги харесвам ама много скъпи бе ,не ми се рискува ,като знам една азалия немога да завъдя какво остава за орхидея ooooh!

# 59
  • София
  • Мнения: 10 858
такова ли е newsm78
ако е това неможа ли семенца да си откраднеш ,те пускат толкова много

Същото, то нямаше вече нищо цъфнало по него, само листа.
Карай, на пролет ще си купя семенца и ще си засея. Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт