Отговори
# 45
  • Мнения: 621
Хилоу  Hug
Продължавам да държа фронта - на обяд апнах супичка и салата и за вечеря пак ще е супичка Peace Утре съм на супа плодове и зеленчуци, а за вечеря - печен кИртоФ Mr. Green Дано устискам - за сега държа, ще се претегля чак другата седмица в края на първата част на диетата, после планирам 2 дни почивка и после още една седмица диета и трябва да съм си върнала килата от таблицата Peace В началото на декември пак на супа и до нова година требе да задържам 60 - е тва са плановете, ама да видим кво ще е изпълнението Mr. Green
После пак ще пиша - за сега  Hug

# 46
  • Мнения: 337
Здравейте и от мен   bouquet ,

сега видях темата и реших да се вклщча, ако не друго поне нещо да науча. Едва ли съм светъл пример с моите крехки 90 килца Joy Joy Joy. Успех на всички и ще продължавам да ви следя newsm10

 smile3535  261uu smile3535

# 47
  • София
  • Мнения: 2 840
КЛОНКА абе гледам те аз в клюкарника стоиш  Mr. Green . И аз като теб не се вясвам много в темета, че голям срам ни диета ни свалени кила  Embarassed


Даааа.....
В клюкарника си стоя предимно, че тук...к'во да кажа - всеки ден :"Привет, мацки! Не съм на диета, ама ще почна Crazy..." И така - няколко месеца.Аз тук съм си чист спамър, барем едно кило да бях свалила, че да се впиша в темата Joy Joy

Не ми дойде днес сиропът.Да видим дали утре ще се появи.Като го почна, ще докладвам, Миранди

Шоколадке
, привет.Някъде бях чела преди време за доброто въздействие на кленовия сироп/не на този, който си поръчах, а на обикновения/ за отслабването, обаче инфото ми се губи. Изобщо не зная дали се продава тук такъв. А за диетата, която споменаваш, не зная нищо. Иначе, оня илач си е съпроводен с чист глад, ама нали рекоха, че не ставало зле и не се усещал глад, та затова рекох да го пробвам.

# 48
  • Мнения: 352
Добър вечер момичета Hug
Днес май само аз съм нередовна...и за обещания нямам голямо желание SadМного ми е криво днес цял ден  TiredЗа капак срещнах бившия с "настоящата"...познайте къде приключи историята-в магазина с едно тутку и 100гр фъстъци CryСега се чуствам гадно не само заради деня ами и заради простотията дето направих да се натъпча...заслужавам порицание. ooooh!Обърках всичко точно на 1-пък уж трябва 1 да е ден за ново начало...е голям старт му дадох newsm11Нямам идея какво ще ям нито утре нито вдруги ден...и за тоз Дюкан нямам смелост а знам че наистина помага за сантиметрите! Confused
Сори за спама...исках да си излея душата  bouquet

# 49
  • Мнения: 6 958
Здравейте банда  Hug

Отбелязвам 63 минутки кростренажор днес  Party

Тони добре дошла сред нас  Hug Ама, това на снимката ти ли си?  Whistling Въхххх много си хубава бе верно, пу пу пу  Flutter Flutter Flutter А на снимката си вери слабичка  Shocked

КЛОНКА чакам вести за вълшебното действие на кленовия илач  Mr. Green

Мис Каприс това за спорта, така си е - няма по хубаво нещо от него, стягането няма как да стане без спорт, дори и да сваляш кила  Confused Ако можеше пък с един нож да си изрежа сланината, щях да съм супер, ама нйе  Whistling

Рокси първо няма спам, пиши кот ти душа иска, тук сме да си казваме каквото си искаме и второ и най-важно естествено адски съжалявам за това, което ти се е случило, явно нещо ти е мъчно (ти си знаеш как си преживяла или преживяваш раздялата с бившия), но горе главата живота е един и е хубаво само да му се радваме, а не да тъжим. Ако това ще те успокои имаш една силна прегръдка от мен  Hug Heart Eyes

Галатейке виерно си са стегнала, браос - желая ти приятна вечеря с киртоФа   chef Аз съм на чай и 1 ябълка  Sick

# 50
  • София
  • Мнения: 2 840
Хей,малко офф - виждате ли си броя на публикациите, защото на мен ми излиза надпис "leet". На останалите им ги виждам, ама своите - нъцки newsm78

А, сори.
Появиха ми се пак.

Миранди, не ми го донесоха днес.
Като дойде, веднага ще го почна.Нека не са 10 кила, поне 5 да махна, пак ще съм доволна.

Рокси, душо, когато следващия път видиш "бившия", а ти си с НАСТОЯЩИЯ, ще видиш, че няма да ти пука и тутку няма да ти се прияде.
Спокойно, всичко  с времето си.

# 51
  • Cacao Land
  • Мнения: 603
Ей ме на пак, хапнала супичка и щастлива Crazy

Гладнес, уф това гърло и на мен ми е слабо място, хайде да се оправяш по-бързо, че да можеш да пратиш много поздрави на моя роден град Heart Eyes

Клонче, тук кленовият сироп го продават на поразия. Предимно се използва в кулинарията за подслаждане. Стискам ти палци и очаквам в най-скоро време отчет Hug

toni_ls, няма значение колко са ти крехки килцата, тук не се съдим по тях, а напротив, насърчаваме се и се забавляваме, нали така Wink Надявам се да се включваш редовно, а не само да ни следиш  bouquet

Галатейке, страшен разчет си си направила и хубави цели гониш Peace Аз все още не мога да преценя колко е реалистично да отслабна до към Коледа, когато се прибирам в БГ. Всъщност, този месец ще ми е решаващ, пък барем посваля поне 2 килца Praynig

Имам си вече конкурентка в спорта Mr. Green Каприсче, аз също съм намислила всеки ден спорт, ако ще и 20мин пилатес да е. Ха, да видим Crossing Arms

Ралче, мен също ме спохождат такива мисли, особено сега, когато съм в процес на търсене на нова работа Confused Много е неприятно, но трябва да има и положителна страна на нещата все пак, нали Thinking

валерия81, да ти идва настроението по-бързо, че ще стрелям на поразия #2gunfire Simple Smile

Миранди, евала, страшна си Sunglasses Дори тренира днес! Още една конкуренция за титлата имам значи Simple Smile Успех.

Рокси, пращам ти много прегръдки и целувки Heart Eyes Hug Да е жив и здрав бившият ти и неговата, но ти си по-важна от тях Peace

# 52
  • Мнения: 6 958
Хей,малко офф - виждате ли си броя на публикациите, защото на мен ми излиза надпис "leet". На останалите им ги виждам, ама своите - нъцки newsm78

КЛОНКА 1338 са ти публикациите и се ВИЖДАТ  newsm78

Шоки ДА почвам да се състезавам с теб в спорта, бягай че ида  Mr. Green

Момичета имам цел за 15 дена да сваля до 69 кг.  bowuu И ще успея  Mr. Green А вие стойте, та ми гледайте сеира, на 15 Ноември ще ви сюрпризирам с 6'ца на кантара  Flutter Flutter Flutter Некой да иска да ми прай компания в борбътъ с драстичното сваляне  newsm78
(Как си вервам само,  Joy но този път няма НО, ще има оуууу йеййй)  Party

Хайде ТрЪнкИ през НоеМври без идънки, а?!?  Mr. Green

Последна редакция: чт, 01 ное 2007, 18:19 от Миранди

# 53
  • Мнения: 1 092
Здравейте,момичета  Hug
От два дена само ви чета,че ме е налегнало такова лошо настроение  Shockedне исках да ви депресирам и вас,но като чета не е само при мен това явление  Sad
колкото до диетата спазвам уж някаква и за лунната се готвя,но ще видим  #Crazyжеланието ми е този месец да сваля до 80 кг.,дано да успея  Praynig
добре дошли на новичките и успех на всички  smile3525

# 54
  • Мнения: 523
Здравейти и от мени! Hug Hug Hug
Аз днеска мързелувах повече,сега седнах да поуча малко,ама като видях колко много имам се отчаях! ooooh! ooooh! ooooh!И си викам ще седна да попиша!  bouquet
Днес съм горе-долу режимна,старая се! Mr. GreenПоне се опитвам де! CrazyВчера се качих на кантара и ме покажа с 1-2кила повече за 3дни-в които бях режимна!И като му се ядосах и викам край с тебе пустино hit и му извадих батерията и я изхвърлих през терасата..... Whistling Mr. Green Whistling Joy hahaha Joy Joy hahaha hahaha Joy hahaha
Ко ли си викате брей тая сЪвсем изпЕркала! Joy Joy JoyПери я Яко токЪ!  Stuck Out Tongue Winking EyeШъ зема вече на газ да минавам по-икономичну! hahaha hahaha Joy Crazy Mr. Green


Ся ви почвам подред!
newsm66 smile3540 smile3519

Миранде,много си ми послушничка брей брей,и много спортуваш!Много малко хапваш нещу? Много ти е голяма целта,струва ми се нещо невъзможну!Само казвам! :blush:newsm78Ама си примерно плодче!Затий те черпя
Клонче аз си го поръчах това сиропче,но ме достраша да го пия!И така си седи в хладилника! WhistlingУспех!
Шокиладче,да не би зелева супичка да хапваш? Sick
Рокси,не се тревожи това,което си направила не е нищо ненормално,пък и според мен това е едно от малкото неща,заради което не си заслужава да се тормозиш,че си прегрешила!Аз като видях бившия с настоящата завърших вечерта с много шоколад+много сълзи!Нормално е-то зарад тез мъже....................... #Cussing out
Здрасти Тони добре дошла! Hug Hug Hug HugЩе ги свалиш пустите кила!И аз искам са си обуя дънките! #Cussing out #Cussing out #Cussing outНа диетка или на режим си?Нещо спазваш ли!  bouquet  bouquet  bouquet
Галатейка,успех със супичката,аз нея я правих 3дни и свалих почти 3 кг-ма,което за мен е страшнооо мнго,дори с плод и чай не свалям толкова!ЮИска ми се пак да я направя ,но няма да е скоро ,че Sick!
Мис Каприз браво за обещанието!Важното е да го спазваш!  bouquet  bouquet  bouquetАз съм скарана със спорта! Crossing Arms

# 55
  • Мнения: 1 169
Ох, ще откача до сега писах и нета ми се скапа  Crossing Arms #Cussing out #2gunfire

Миранди много се радвам за теб, че почваш да виждаш светлина в тунела. Заслужаваш го! Ти си борбена знам, че ще постигнеш целта си рано или късно. От сега нататък искам само да се радваш на живота и любовта. Стига мъки, обвинения и страдания... Живота е един и трябва да го изживеел достойно и пълноценно.  Heart Eyes Hug
MissCapricegalateia много ви се радвам на упоритостта и волята които влагате за да постигните целите си. Само така смело на пред. Heart Eyes
toni_ls добре си дошла тук ще получиш много подкрепа и весело настроение   bouquet
КЛОНКА то и аз за това от балкона зяпам от време на време  ooooh!
Pokcu сега си наранена, но ще мине  Hug Когато събереш сили започни да правиш нещо полезно за теб за да се чувстваш добре. Самочувствието ти ще ти се вдигне и няма да ти пука ни за бившите ни за настоящите им  Heart Eyes Hug
Chocolata благодаря  Hug и аз се надявам утре да съм по добре. И ти ли си от Ямбол  Mr. Green
pipy стискам палци да успееш да видиш 8-цата и аз искам тая проклета 5-ца вече ама неще да идва да му се не види  Crazy

# 56
  • Мнения: 352
Момичета благодаря ви HugСтрахотни сте!  bouquet Heart Eyes
Знаете ли какво реших...продължавам по план...все едно не е било.За сметка на това ще направя лунната,която мислех да пропусна(и тук е момента да питам тя кога точно е  Thinking)пък дано да пооправим нанесените щети.Аз си бях обещала да си направя режима със салатките и месото 2 седмици и така и ще направя. Rolling EyesВече стриктно NaughtyЩе видя резултата и след това ще преценявам.
Иначе то проблема не е толкова в бившия,а в мацето,което беше кожа и кости  Heart EyesEmbarassedИ аз се почуствах като  261uu Animal PigОще веднъж мерси на всички за подкрепата! Heart Eyes
Кисче на теб какъв ти беше режима,че забравих,извинявай Embarassed
pipy тук момичетата дават подкрепа за депресии всякакви  bouquet Hug
Миранди радвам се че се взе в ръце и даже и със спорта стана сериозна HugВярвам че е напълно възможно кантара да покаже 6,майка ми със същото плодолечение свали 8 кила за 2 седмици,а не беше кои знае колко пълна,така че ти стискам палци и много ще се радвам ако стане Hug
Chocolata HugДа почерпиш е по едно рулче суши.Аз да си призная никога не съм готвила такова нещо,но пък много обичам EmbarassedТи си си спортна и режимна,няма какво да коментираме  bouquet
GlaDneSS имам сума и роднини в Ямбол HugДа се оправяш,че сега има много вируси,дано не е нещо сериозно  bouquet
На всички други   bouquet

# 57
  • Мнения: 117
Привет, мацки, славни  bouquet
Хоп и аз в новата теми4ка и аз запътила се към Трънка, ма май влязла у тръните Joy
Днес съм на сладко, по диета,  е да ама днес пък ми се Еде солено, да си имам проблемите newsm78. Чак ми гор4и от сладко Crazy
Пипи май май ме е подгонила и мен депресията, пък няма за какво, хи4 ( освен пусти кила) Joy
Рокси ти кво гледаш за бившия, я гледай за бъдещия, минало - заминало. А тутку-то вкусно ли е , не съм яла таквоз нещо hahaha Joy
Миранди ей, бравос , моми4е, влезна в релси и стискай здраво, 4е 6-цата идваааа Hug

Малкия пак бъзика пералнята докато пере, ей 6а и види сметката #Crazy

# 58
  • Мнения: 523

Кисче на теб какъв ти беше режима,че забравих,извинявай Embarassed
Ами никакъв май!Всеки ден различно правя,най-често хапвам и то в повечко,ама днес съм с по-малка калорийки!Като каза за мацката на бившия ти,се сетих как като видях моя бивш с неговата-а тя има ,няма 50 кила и той ми вика леле много си напълнла да не е от мъка по мен! #2gunfire #2gunfire #2gunfire #Cussing out #Cussing out #2gunfire #2gunfire #Cussing out #Cussing out #2gunfire #2gunfire #Cussing out #Cussing out Полудях ти казвам,а аз напълнях малка след като се рзделихм,от пиене на хормони и сега мноого трудно свалям,и ми идеше да ревна и да ..................................................

# 59
  • Мнения: 352
наистина ли така ти е казал? #Cussing out-може само да се радваш,че вече ти е бивш Naughty
 Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт