Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 220 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 399 отговора

София

фън шуй І
фън шуй ІІ
99 правила и препоръки във фън шуй
htmпрактически фън шуй - пълна енциклопедия
примерен фън шуй анализ на тристаен апартамент
и разбира се международния форум
тук можете да ползвате калкулаторите

Ето я и новата тема. Пуснах и няколко съвсем произволни линка с информация за фън шуй, без претенции за изчерпателност. Материята е такава, че трябва да се чете много и от различни източници. В последствие можем да добавяме и други интересни материали. Всъщност в гугъла има безкрайно много неща, така че всеки може да чете.
Е, аз изчезвам за няколко дни, а вие имате какво да четете. Wink
« Последна редакция: ср, 31 окт 2007, 21:35 от shoshi »
Цитирай

Варна

Благодаря, шоши...наистина имаме много да четем
Цитирай

На най-хубавото място ;)

Страхотна тема! Продължавам да я следя с интерес!  bouquet
Цитирай

София

и аз да се запиша при вас нали може  Flutter
Цитирай

София

Честита темичка!
На мен още не са ми донесли книгите, до 18:00 ако не донесат, много ще се изложат.
Обаче това не ми пречи да си блъскам главицата и да умувам.
И се зачудих, като се казва да се отървеш от стари и ненужни вещи, неизползвани повече от година, какво точно се има предвид? Защото булчинската рокля и тази от абитуриентския ми бал, няма да ги облека повече, ама как да ги хвърля?.. Sad Мъж ми не си е обличал един от костюмите повече от година, и него ли да хвърля?! Не става... А пък не ходи на работа с костюм, а поводите да ги слага не са чак толкова много... И друго - майка ми има цял шкаф с родопски одеяла, които са сигурно, колкото мен, но са ползвани 2 пъти за 20 години сигурно, нови са си, как да ги хвърлиш? Ама защо ги пази и аз не знам. И също около 5 нови кутии с хавлиени кърпи, които са си запечатани, както ги е купила от НарМаг. Crazy Те сега нито са стари, нито ненужни, но и не са позлвани. Какво да се прави с такива неща?!
Цитирай

София

записвам се да следя темата. подариха ми една книга и съм я започнала сега. майка ми е много запалена на тази тема. наскоро си купихме парцел и ще строим къща. бяхме харесали един друг, но според нея не ставал от гледна точка на фън шуй  Crazy та сега имам парцел точно по нормите и ще чета къде и как да разполажа къщата. доста работа ме чака. но поне почвам съвсем на чисто.
Цитирай

На село

Здравейте,
Знае ли някой дали е добре да има огледало от вътрешната старана на вратата на баня? Дали не отразява нещо не както трябва когато е отворена?
Цитирай

София

според моята книга е добре да има огледало на вратата на банята, особено ако тя е свързана директно със спалнята. но вратата трябва да се държи винаги затворена.
Цитирай

Ето ни в новата темичка! Мерси, Шоши! И аз малко позачезвам, но се записвам да не му изпусна края... Smile
Цитирай

София

Здравейте и от мен. Записвам се да следя темата. От вчера започнах да чета първата тема и  ми стана много интересно. Ще се опитам да схвана нещо, защото това е напълно ново за мен. попрочетох някои неща, но не успях да разбера зоните и как да ги определя, а и не мога да изчета всичко за един ден. Имам един въпрос: с спалнята имаме гардероб, две от вратите на който са огледални, а срещу него има тоалетка с огледало. Доколкото разбрах, не е добре да има 2 огледала едно срещу друго. Няма как да разместя нищо, какво да направя?
Забравих да кажа, че и краката ни сочат към вратата. А в кухнята печката е срещу мивката. Май излиза че сме направили всичко както не трябва newsm78
« Последна редакция: пт, 02 ное 2007, 10:52 от Олелия »
Цитирай

Четох някъде,че според Фън Шуй не е добре да има печка в северозападния ъгъл на стаята. А при мен се получи точно така. Кухнята ми е в западна стая и фурната нямаше къде другаде да се сложи.Пише,че това било лошо за мъжа в семейството,понеже това бил неговия ъгъл и едва ли не ще има неуспехи в работата, тъй като печката се свързва с жената и един вид по този начин му се приписват женски функции. Това все повече ми замирисва на суеверие,но все пак ...Знаете ли с какво в подребата на стаята примерно може да се неутрализира това?
Цитирай

Radvam se che temata q pusna shoshi - nali tia ni e konsultanta Smile
Цитирай

София

олелия, ето какво намерих за неутрализиране на лошата позиция на леглата спрямо вратата. окачете вятърен чан или кристал между краката и вратата, за да коригирате енергийния поток. за огледалата ще потърся допълнително.
Цитирай

Някой срещал ли е някъде примерни схеми на апартамент, подобни на тази на която Шоши е сложила линк в началния и постинг?

При нас май се оказва че сме точно огледално разположени Sad апартамента е много подобен на дадения ама обратно Sad
Цитирай

София

Някой знае ли дали фигура на костенурка играе някаква роля във Фън Шуй? Струва ми се, че преди време бях чела нещо за костенурки, но не съм сигурна.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 399 отговора