Ноември е, и студ настава, но Любовта в сърцата ни винаги сгрява!

  • 20 680
  • 485
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 167
Здравейте мили Силни момичета.

Отдавна не съм писала(не ми остава много време),но ви чета от време на време.
Последно се отчетох преди да вляза в МД.Сега вече съм си в къщи.Серклажа мина добре.Направих си и изследване за наследствени тромбофилии, което е отрицателно Peace.Сега си чакам резултатите от БХС.Последно ме видяха на УЗ на  30.10.,всичко с бебчето е наред.Рзвива се добре с 4-5 дни напред в размерите.Пола все още не могат да  го видят-много е срамежливо Heart Eyes.Макар,че няма значение ,важното е да   стигна до финала. Praynig

Чесно да си кажа не мога да се зарадвам още на бременността си Tired.Може би след като вляза в 8-мия живот и здраве ще се поуспокоя.Единственото успокоение засега са ритничетата, които усещам вече 2 седмици Simple Smile.Поне не се налага да се чудя неорекъснато дали е още живо.

Споделям с вас защото знам,че ще ме разберете и подкрепите Hug.В отчетните не мога де споделя тези си страхове.Не искам да натоварвам момичетата там.

Благодаря ви!

P.S. Ритка ,моля да ми напишеш термин 09.04. в списъка.

# 76
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
моля ви който има връзка със
СВЕТЛЕТО нашата класан да й звънне от мое име - отдавна не е влизала а мен нещо така ме човърка
моля да й сеобадите - или ако не ви притеснява някой да ми пусне нейния телефон на лс
мерси предварително

# 77
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
здравей те
лека и хубава седмица
никой ли не  е чувал класната ни?

# 78
  • Мнения: 3 166
здравей те
лека и хубава седмица
никой ли не  е чувал класната ни?
Аз! Mr. Green
Бързо ми докладваха, че си шашнала за мен! не знам как го правиш, новинаги успяваш така да ме умилиш, а каквато съм си емоционална... Гушам те!
Сега и тук да се оправдая - имах малко здравословно проблемче и по тази причина нямах възможност да пиша. Но сега съм тук! И ви обичам всички. Още повече, че сте напълнили темата с хубави новини. И в тази връзка:

ЧЕСТИТО НА МАМА Mcheuz! ЖИВ И ЗДРАВ, И МНОГО ПАЛАВ ДА РАСТЕ МЪНИЧКИЯТ СЛАДУР! ДА ИЗПЪЛВА САМО СЪС СМЯХ И ВЕСЕЛЕИЕ СЪРЦАТА НА МАМА И ТАТКО!
Аничка, мъничко на патерици - Честит Рожден Ден, мила! Бъди ни жива и здрава! И събирай сили да тичаш след двама разбойници!   bouquet  bouquet  bouquet
Сега аз трябва да се шашна - къде е Аги? Къде е и Ася? Че съм класна, класна съм - ама като съм в почивка - вие следете за отсъствия, щото ще има строй се, преброй се. Вие по всичко личи още не вярвате, че съм лоша класна. Строга де! Peace

И понеже все съм неразбрала - я всички с предучвствие да ми изклюката и на мен, че пуста клюкарска душица не трае... Mr. Green

# 79
  • София
  • Мнения: 1 098
Светле, да се пазиш и да ходиш на лекар.
А, аз се разболявам.Чакам милото да дойде с торбата
с лекарства за да се нагрухтя с хапове. Mr. Green

# 80
  • Мнения: 7 110
Специално за Ники!
Светле, започна ли вече училището?
Ритче, защо така, душичке златна?

Нещо ми е много хахаво. Не ми се пише особено. Влизам, чета, излизам.
Е, това не ми пречи да стискам силно палци за всички нуждаещи се.
 Hug Hug Hug

# 81
  • Мнения: 1 210
Ники, и от мен нещо  специално

Благодаря ти за днес. Hug  Hug

# 82
  • Мнения: 1 512
Рони, явно хахавите сме повече.
Влизам във форума, чета, аха да напиша нещо - и дотам. Не мога обясня това състояние.
Исках да ви кажа, че не само съм хахава, шашава и гламава, ами и тъжна.
Отлагаме бебеправенето за неопределено време. Спрях фолиевата киселина. Наскоро близки хора ме обявиха за вманиачена, което много ме натъжи. Моето бебе все така ми липсва.
Ужасен постинг. Отивам да си налея чаша вино. Рони, черпя те и теб. Да се нахахавим!

# 83
  • Мнения: 123
Здравейте с днешна дата Simple Smile
ние днес бяха да ни вземат част от кръвчицата за ДНК и хромозомен анализ.Казаха,че след 2 седмица ще ни кажат дали трябва да ни вземат още кръв или имат достатъчно материал за изследвания.Резултатите ще ни бъдат готови след 3-4 седмици.Поразпитаха ни малко,но не и бяхме много полезни защото нито жената нито аз знаем за някакви проблеми свързани с забременяване и раждане в нашите родове.
Сега не трябва да чакаме.Имам чувството,че всички лекари са се наговорили и гледат по късно да ни дадат зелена светлина.Сега пак им хрумна жената да пие 6 месеца противозачатъчни и после 2 месеца фолиева киселина и чак тогава да действаме.Та така,че от първоначалните 4 месеца,станаха после 6,а сега 8.Ужас.......Аз тъкмо си мислех да кажа на Рони,че скоро ще се поява в списъка Simple Smile .Язък.

# 84
  • Мнения: 1 369
Ама хич не съм добре. Отварям форума ни и гледам само 4та страница и си викам: Е как може 2 дни почти никой нищо да не напише...И като публикувах и гледам,че имало и 5та... Не съм добре...
 Сега да се отчета:
Ние днес пак бяхме да д-р. Няма нови лоши новини:) Още сме си от женски пол, и все още сме с шантава пъпна връв и прикрепване. Иначе сме си много добре. Расте си маймунката, рита си и ни показа юмруче. Имаме го и на снимка:)
 
 Рони, много хубави котенца, направо сега ще ходя да потърся Хъната къде е заспала и да я намачкам.
 Аничка, и аз благодаря за едно нещо. Ти си знаеш какво:) Днес в бързината по телефона забравих да го кажа:)
 777, жена ти да си пие фолиевата киселина още от сега, няма да й навреди. Не е нужно да спира противозачатъчните и тогава да я почва . Аз я пия вече година и един месец, не съм я спирала още от предишното раждане, та до сега. Може Ритка да те ковне в списъка-ей така, да си висиш там- хем да се видиш дали ти отива:) И аз си седях на задна позиция, докато ми дадоха зеленаа светлина. Не боли:)
 
 Ееей, не искам да има тъжни и болнички пък Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
 

Последна редакция: пн, 05 ное 2007, 20:43 от KikiNiki

# 85
Силни момичета, стискам ви палци! Hug
Аз пък си чакам изследванията за тромбофилия Sad - да видим те какво ще покажат. Уж лекувах някакво възпаление, ще видим утре контролната цитонамазка какво ще покаже. Почнах да пия фолиева киселина - ей така, за всеки случай. Доки може да ми даде зелена светлина по-скоро Rolling EyesАма то дали ще чакам още три или четири месеца май вече е все едно. Само чакам вечер след работа да се прибера вкъщи и да преместя квадратчето на календара на следващия ден.
Прегръщам ви виртуално  Hug!И ви пожелавам от всичко хубаво по много, защото го заслужавате!

# 86
  • Мнения: 651
Никчо, така те искам  Hug.
Рончо, що ти е такова хахаво? Аз и като ти е хахаво си те обичам, ама те предпочитам нахилена  Heart Eyes.

И на мене ми е хахаво и нервно, и чак истерично. От известно време се каня да ви се фукам, че си имам достоен заместник в офиса - Ритката, а днес за пореден път й скъсах нервите и ми е още по-тъпо. Станала съм някаква ужасница и сама не мога да се позная, но ми е неподвластно. РиткоHug Heart Eyes Hug. Независимо колко съм кисела много те обичам и киселото ми няма много общо с тебе Heart Eyes. Просто вече всичко ми идва в повече, ама още малко остана. Дано ме изтраеш.
Светълче, оправяй се, че сега ми е трудно да идвам до Карлово да те шляпам  Heart Eyes.
Мелита, ШушуHug.

Утре съм на ЖК и нещо ми е едно такова шашаво, ама и това ще мине. Уф, надух ви главите, а не исках.

Обичам ви всичките и ви пожелавам хубава, макар и студена седмица.  Hug Hug Hug

# 87
  • Мнения: 3 166
Рони, започваме училище от утре. Ти защо питаш?  Като чу, че съм лоша класна и зажали дечицата, а? Mr. Green Гушам те!

Впрочем и на мен ми допада идеята един мъж да бъде включен в списъка на чакащите. Пък и на бременеещите. Що все ние? В тази връзка - един виц, за да ви поразсмея малко: Жените мислили, мислили и решили, чене е честно само те да раждат. Събрали се и отишли при Бог, за да го помолят и мъжете да бъдат включени в делото. Бог обаче обяснил, че мъжете не могат да раждат, но поне ще направи така - тръгне ли една жена да ражда, всичките болки, съпътстващи раждането, да бъдат понесени от бащата. Жените се съгласили. Дошло време една жена да ражда. Приготвил се мъжът й -легнал, наредил хапове и прочие. Започнал родилния процес. Нищо - ве го боли. Жената родила, а той нищо не усетил. Рекъл си: "Че какво само мрънкатжените. То било много лесно да раждаш". Излиза на двора и какво да види - качват комшията в линейка. Пита го какво е станало, а комшията отговаря: "Умрях от болки в корема, човече!" Жените доброволно се отказали отспоразумението с Бог. Wink

# 88
  • София
  • Мнения: 1 098
Веселушке, и на мен ми стана тъпо днес. Не исках да те изнервям допълнително. Криво ми е, че ти е нервно и разбирам за какво става въпрос. Явно и аз съм се поизнервила, имам си причини. И на лудото не му е лесно, ама надявам се скоро да се посъвзема. А да ти кажа че хич не искам да се отървавам от теб, даже напротив. Не знам какво бих правила без теб ...  Cry

Светле вица ми хареса много. Харесва ми това споразумение, и аз доброволно се отказвам.

# 89
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
КикиНики  Hug радвам се за добрите новини за дамата под сърцето ти Heart Eyes
Ронке...ела чеде да пием мавруд..ко ще кажеш? Rolling Eyes Crazy Ще ти пея на ушенце и ще те гушкам Heart Eyes
Ритка да мята чувала с хаповете и да оздравява Heart Eyes Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт