Ще направим ли есенен празник за децата?

  • 3 564
  • 75
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 865
Миналата година Анда организира страхотни часове в парка. Ще използваме ли последните топли дни на есента, за да отъркаляме заедно децата в килима от листа?

# 1
  • Мнения: 67
Всеки път го правим!  Laughing
А като допълнение на събирането на листа, жълъди и др. от тази година решихме, че ще празнуваме и Helloween  Wink. Струва ми се чудесен начин да посрещнеш есента.... Маскиранети много ги забавлява, дори тръгнаха за бонбони  Crazy, въпреки моите съвети да не го правят, защото повечето хора в България не познават този празник. За мое най- голямо учудване си бяха изпросили доста  Mr. Green

# 2
  • София
  • Мнения: 7 242
Аз съм "за" и този път ще се включа. Събота го дават променлива облачност, няма да вали. За неделя още няма прогноза. Обаче и двата дни сме на тенис, а в събота и на първенство по художествена /ще гледаме само, де/ и ми е малко трудно да кожа кога ще можем.
Янита, я като инициаторка на темата, дай няколко предложения къде и кога. Ако е в Южния парка, ще домъкна и беба и още една форумска мама. Но не е проблем и в Борисовата - там сме на тенис от 13 - 14 ч.

# 3
  • Мнения: 809
Миналата година ме беше яд, че съм пропуснала. Сега мисля да поправя стореното.

# 4
  • София
  • Мнения: 4 865
Чакаме включване от Анда - патронът на есенните забавления.
Езерото с лилиите стана направо емблематично за есенните празници - миналата година се случиха дори няколко "издания".
Габриела е на кънки в събота и неделя от 16 ч, т.е. ние можем да сме на празника до около 15:20.

Дали да не се съберем малко преди 12 (вече ще достатъчно топло) и да направим пикник за децата?

# 5
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 307
Страхотна идея!!!!!!

# 6
  • София
  • Мнения: 1 802
И ние ще се включим!  Heart Eyes

# 7
  • Мнения: 5 877
Simple Smile Тази събота и неделя сигурно ще пътуваме, но с удоволствие ще пиша каквото се сетя. Миналата година наистина стана много сладко!
Във фемилифън има още идеи за есенни игри на открито.
Аз доколкото се сещам, най-много се харчеха състезанията с кестен в лъжица и пускането на лодки в езерото. Играта на нещотърсачи също - благодаря на Кабо Алма за предоставения материал Simple Smile
Главата на плашилото е още вкъщи - ако я искате, мога да ви я дам.
Ако случайно не съм се запътила към планини и минерални басейни, ще дойда Simple Smile

# 8
  • София
  • Мнения: 4 865
Simple Smile Тази събота и неделя сигурно ще пътуваме, но с удоволствие ще пиша каквото се сетя. Главата на плашилото е още вкъщи - ако я искате, мога да ви я дам.
Ако случайно не съм се запътила към планини и минерални басейни, ще дойда Simple Smile

Анда, без теб нищо не правим. Може и да поиграем в парка, но това няма да е есенният ни празник. Трябваш ни, за да стане вълшебството  Laughing

# 9
  • София
  • Мнения: 545
Мда и ние имаме много хубави спомени от вълшебството:

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=70389

# 10
  • В офиса
  • Мнения: 3 995
Аз чета, чета...
И какво - не тази неделя, а другата, така ли да разбирам?

# 11
  • София
  • Мнения: 4 865
Нека да не е тази, Анда ще пътува.

Събота или неделя?
За мен е по-удобно в събота.

Пикник?
Може всеки да донесе нещо за хапване за детето си + за още едно дете. Така всяко дете ще може да опита поне 1 различна храна.

Игри?
Мога да взема пластмасови лъжици, ще си съберем кестени за състезание
Игли и конци за по-големите да направят гердани/поли/наметала от листа
Топки
Федербал (нашият потъна след летния лагер)
Тебешири - да рисуват, ако има гладък асфалт (не помня какъв беше при езерото с лилиите)
Хвърчила (Тинкърбел, вашето живо ли е още?)

За след седмица се надявам да е оздравяла една приятелка на Габа и да успея да я доведа заедно с майка й - добра дружка от дир-а.

# 12
  • В офиса
  • Мнения: 3 995
Хвърчила (Тинкърбел, вашето живо ли е още?)

За след седмица се надявам да е оздравяла една приятелка на Габа и да успея да я доведа заедно с майка й - добра дружка от дир-а.

Живо е и си роди по-голямо хвърчило Simple Smile

Хип-хип ура, поздрави на Лили. Аз да взема да се обадя на ЕТ?

За деня - щом не е тази събота, когато ще работя - съм пас.

# 13
  • Мнения: 17
И ние (Мила е на 3г.6м.) ще дойдем.  Другата събота значи 10ти, нали?

# 14
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Ако празника е в Борисовата градина и ние ще направим всичко възможно да дойдем! Peace

Общи условия

Активация на акаунт